Військові прокурори і Facebook
Були часи (і не такі вже давні) коли прокурори та слідчі не дозволяли свідкам під час допиту користуватися допомогою адвоката.
Знадобилося чимало зусиль, щоб право свідка на правову допомогу під час допиту було утверджено.
З моєю скромною участю.
Зараз, через десять років після постановлення Конституційним Судом України РІшення у справі за конституційним зверненням громадянина Голованя Ігоря Володимировича щодо офіційного тлумачення положень статті 59 Конституції України (справа про право на правову допомогу). кожен, викликаний на допит, може спокійно прийти з адвокатом
Тепер, думаю, пора поставити перед слідчими і прокурорами інше питання.
Чому б їм не надавати свідкам перелік питань заздалегідь?
Адже свідок має право користуватися під час допиту нотатками і документами. А щоб знати, які саме нотатки і документи прихопити з собою на допит, треба знати перелік питань.
Тому я і направив у відповідь на фейсбучний пост Головної Військової Прокуратури про начебто виклик Петра Порошенка для допиту у якості свідка опубліковане нижче звернення.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.