22 грудня 2019, 09:33

Печерська афера Труби

Мало хто сумнівається, що позавчорашні обшуки, проведені ДБР в офісі "Європейської солідарності" – продовженя агонії організованої групи Труби-Портнова.

Ці акції явлють собою практично повний набір правопорушень, що їх може скоїти слідчий або оперативник.

У цьому тексті хочу звернути увагу читачів на найбільш кричуще порушення закону.

ДБР здійснювало обшуки на підставі ухвал слідчих суддів Печерського районного суду міста Києва.

Відповідно до частини 2 статті 234 КПК України, обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді місцевого загального суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування.

Загальновідомо, що адреса ДБР - вул. Симона Петлюри 15, Київ, 01032. Це прямо зазначено на сайті.

Тому рішення про обшук згідно закону мав приймати слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва.

Однак Директор ДБР Роман Труба любить тільки, відомий одіозними рішеннями на користь його улюбленого заявника Портнова Печерський суд.

Заради того, щоб слідчі ДБР зверталися з клопотаннями саме до Печерського суду, Роман Труба готовий на все, готовий брехати, навіть скоїти службове підроблення.

Процитуємо інтервю Труби LB.ua:

В.М.: Як так вийшло, що юридична адреса ДБР - це будівля Кабміну, а фактична - Симона Петлюри? Ви ж знаєте, що це впливає на визначення територіальної підсудності у судових розглядах і практика різна – одні суди встановлюють так, інші – інакше, що напряму впливає на можливість, в тому числі, оскарження? Чому не залагодити це питання?

Це продовження моєї відповіді. Центральний апарат не має постійного приміщення, ми його шукаємо. А для роботи слідчих використовуємо не лише цих два приміщення, про які говорите, але й інші.

С.К.: І як судам бути?

З цього приводу ми підготували офіційні роз'яснення. Вони скеровані у всі суди всіх інстанцій.

С.К.: Що написано в роз'ясненні, уточніть, будь ласка.

Що ми знаходимося в приміщенні в Печерському районі міста Києва.

Цей патентований нахаба дає судам офіційні роз'яснення! Зауважемо, не тільки офіційні, а й абсолютно брехливі.

Під офіційними роз'ясненнями Труба, скроріш за все, мав на увазі свій Наказ N310 від 11.11.2019р. У тому наказі Труба написав, що слідчі підрозділи ДБР начебто розташовуються на 7 поверсі будинку 26, що на бульварі Лесі Українки. У тому ж наказі Труба стверджує, що приміщення за адресами: м.Київ, Грушевського, 12/2 та С.Петлюри, 15 використовуються слідчими ДБР як допоміжні.

Однак це нахабна і відверта брехня.

Жодних приміщень, ні основних, ні допоміжних у будівлі уряду ДБР не має, що підтверджується листом Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Приміщення, що розташовані за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, орендовані окремою юридичною особою – Територіальним управлінням ДБР у м.Києві. Суборенда договором не передбачена, а тому немає жодних правових підстав для розташування там слідчих центрального апарату ДБР.

Слідчі центрального апарату ДБР працюють на Петлюри, 15, викликають на допити на Петлюри, 15.

Керівник Другого управління організації досудових розслідувань ДБР О.Туру своїм листом N26099/2.2-19 від 10.12.2019р. повідомляє, що слідчі Центрального апарату ДБР працююь на вул. Симона Петлюри 15.

Начальник третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань ДБР О.П.Корецький у адресованому Верховному Суду відзиві від 03.12.2019р. вказує місце роботи: вул. Симона Петлюри 15, Київ, 01032.

Факт знаходження органу досудового розслідування ДБР саме у Шевченківському районі міста Києва встановлено Ухвалою Київського апеляційного суду від 16 грудня 2019 року у справі N761/44873/19.

Внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів є злочином.

Роману Трубі і його спільникам доведеться відповідати.













Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Президент Зеленський і верховенство права

У вчорашньому Телеграм-зверненні Президент України Зеленський згадав верховенство права. І як згадав! Похвалив СБУ, ДБР, Національну поліцію, прокуратуру не забув...

Порошенко. Кордон. Суд. Знову.

Важка ситуація на фронті не заважає владі пильно слідкувати за політичними опонентами і абсолютно незаконно в ручному режимі керувати режимом пропуску через державний кордон...

Наповнення бюджету і діалог

Свіжопризначений головний податківець Руслан Кравченко не здивував. За традицією всіх свіжопризначених чиновників виступив з палкими гаслами, мовляв, до нього все було погано, зате при ньому все буде прекрасно...

ДБР підбирається до шашликів

ДБР на сайті і у Telegram гордовито повідомило про те, що за матеріалами ДБР з СБУ та за чуйного процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора оголошено про підозру у державній зраді чинному народному депутату України, який завдавав шкоди обороноздатності та інформаційній безпеці України...

Про темний бік юридичної допомоги військовим

Телебачення Торонто присвятило своє сьогоднішнє відео так званим "військовим юристам". Це, виявляється, "величезний ринок, де є багато громадських організацій, соціальних проектів та професійних адвокатів, які за притомні гроші або навіть безкоштовно надають послуги ветеранам"...

Крокодилячі сльози "слуги народу"

Тут фанатка Портнова "слуга народу" Василевська-Смаглюк бідкається, що поки не вдалося забезпечити поліцейським чиновникам без судового контролю отримувати інформацію про банківські рахунки і операції громадян...