Спір про підслідність
Печерський районний суд міста Києва вкотре підтвердив свою репутацію.
Така собі універсальна "фомка" за допомогою якої можна зламати будь-який закон.
Не тільки зобов'язав Генерального прокурора розглянути клопотання Палія В.П. в інтересах заступника голови ОАСК, а ще й вказав, яке саме рішення Генеральний прокурор має прийняти за результатами розгляду того клопотання!
Передати іншому органу досудового розслідування і край!
А що стаття 36 КПК України прямо забороняє передавати іншим органам досудового розслідування підслідні НАБУ провадження, то коли суддів Печерського суду зупиняли такі дрібниці?
Цікаво, що процесуальний статус Палія В.П. в опублікованому тексті резолютивної частини не зазначено. Не хочуть визнавати статус захисника? Однак навіть про те, що Палій В.П. є адвокатом в ухвалі ні слова.
Виявляється, у знаменитому провадженні про суддів ОАСК існує таємничий спір про підслідність.
Тобто, якийсь інший орган досудового розслідування дуже хоче діяльність суддів ОАСК розслідувати. Хоче настільки пристрасно, що готовий провадження у НАБУ забрати.
Але сам той таємничий орган чомусь поки що залишається в тіні. І колега Палій виступив адвокатом не тільки заступника голови ОАСК, а й того таємничого органу досудового розслідування. І чи не ДБР це часом? Адже саме ДБР неодноразово незаконно бралося розслідувати підслідні НАБУ справи.
Якщо мій здогад про бажання передати резонансну справу з НАБУ саме до ДБР підтвердиться, і так зрозуміле стане очевидним.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.