Президентська ''стара гвардія'' поступово усувається
Зміни, здійснені президентським указом в наглядовій раді "Ощадбанку", свідчать не тільки про бажання посилити позиції в дискусії з прем'єром з приводу виплат "Ощадбанком" знецінених внесків.
З наглядової ради виведені О.Рибачук та О.Морозов, які були поруч із Ющенком в період важких виборчих кампаній, починаючи з 2002 р. Мені особливо шкода Морозова, який імпонував тим, що завжди мав свою думку, часто відмінну від думки більшості. Сам він згадував про те, що був єдиним з НУ, хто не підтримав у 2005 р. призначення Тимошенко як прем'єра. Зараз він мав зауваження і до процесу виплат знецінених заощаджень, але зрештою підтримав цей процес. На думку Морозова, за таке зближення з позицією Тимошенко його і зняли, причому з порушенням, оскільки цього не можна робити протягом року після призначення.
Натомість до складу ради введено п'ятеро представників секретаріату та РНБО. Це – Пукшин, Берназюк, Жуковський, Пишний і новопризначений заступник глави секретаріату Андрій Гончарук, який з 2003 був віце-президентом "Інтерпайпу", а у 2006-2007 рр. радником прем'єра Януковича на громадських засадах.
Кадрові зміни, що відбуваються після дострокових виборів, свідчать: на зміну "нашоукраїнській" "старій гвардії" приходять представники провідних фінансово-економічних груп. Разом із створенням ЄЦ, все це тепер виглядає, як і передбачали аналітики, частиною цілісного плану щодо перепозиціонування Президента і відповідної електоральної стратегії на 2009 р.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.