Чи може буть "тіньовий" головлікар, головінженер, голова Нацбанку?
Свою статтю на УП "Україні потрібні нові економічні орієнтіри" Сергій Льовочкін гордо підписав "заместитель главы Партии регионов, глава теневого Нацбанка".
Свого часу мудрий Олександр Пасхавер сказав з цього приводу: "Не може бути "тіньовий" головлікар, головінженер, голова Нацбанку, бо це – професіонали, а не політичні призначенці". Пам'ятаємо, що політизація посади голови Нацбанку почалася у 2002 р., коли створювалася перша "протокоаліція" під Януковича, і ця посада була включена до політичного дерібану. Згодом це призвело до того, що новий голова опинився в начальниках штаба одного з кандидатів, а ситуацію у 2004 р. рятував уже його заступник. У 2007 р. уже п. Стельмах демонструє свої політичні симпатії, йдучи за списком НУНС, але після виборів продовжує очолювати Нацбанк.
Тому якщо п.Льовочкін, так само як і представники інших політичних сил, хочуть обмірковувати заходи для виходу з кризи справді серйозно, а не для самореклами, треба відмовитися від включення цієї посади до політичного "розподільчого кошика".
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.