Будемо святкувати ще й "День Переяславської Ради"?
Дякую каналу К-1, який протягом новорічних свят показав підбірку з "Вечірнього кварталу". А там було багато чого цікавого, наприклад, пародія на "Іван Васильович змінює професію", де князь Федорович тирить шапку у іноземного посла. А була ще сценка, де наші лідери утворюють рок-групу: ВЮ на соло-гітарі, ЮТ на ударних (але хоче на соло-гітарі), ВЯ не просто на ритм-гітарі, а, як він сам наполягає, на блатних акордах. І нарешті сивочолий політик хотів би грати на чомусь іншому, але йому кажуть, що "країні потрібний... тромбон". От він ходить із тромбоном і чекає на свою партію. А її все немає й немає.
А, якщо серйозно, то сивочолий політик не може заспокоїтися. То він в свою політичну рекламу бере музичний лейтмотив радянської інформаційної програми "Время", то наголошує, що на берегах Дніпра говорять трьома мовами: чи не хоче він і білоруську зробити державною в Україні? Я, наприклад, за: по перше, з дитинства маю сентименти до цієї мови, бо бабуся – білоруска. По-друге, уявляєте, яка була б це спецоперація проти режиму Лукашенка?
Але тепер ще й нова ініціатива – день Переяславської Ради має стати днем російсько-української дружби. Можна, звичайно, по-різному оцінювати крок Богдана, може й не було у нього за тих історичних умов іншого виходу. Але академік (хоч і невиправний плагіатор) Литвин, не може не знати, як Москва цей договір постійно порушувала і до яких наслідків це призвело. Зрештою він не може не знати, що збудований за радянських часів у Києві на схилах Дніпра пам'ятник російсько-українській дружбі в народі тоді так і назвали – "ярмом". Хіба що це ще одна спецоперація від Литвина по підриву російсько-української дружби. А взагалі-то, дивовижною є передвиборча риторика від Литвина, Тігіпка, Яценюка, Януковича, риторика, що орієнтована на схід, а не на ЄС, вступ до якого, за всіма опитуваннями, підтримує більше половини українців (незважаючи на бездарні дії нашого політикуму).
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.