Як міжнародні ''спостерігачі'' ''плутають'' вибірку екзит-полів і кількість дільниць, де вони спостерігають
Щойно Алекс Лурьє, німецький спостерігач від громадської організації (назву її в численних повідомленнях з Харкова чомусь не повідомляють), говорив по телебаченню про демократичний характер виборів у Харкові і звинувачував опозицію в критиканстві. На слушне запитання, а як він може про це судити, виходячи з ситуації лише на 14 дільницях, п. Лурьє відповів: а ми і не маємо бути на багатьох, мовляв, є вибірка. Для екзит-полів справді існує вибірка. Але яка ж вибірка для спостерігачів??? Для того, щоб вкинути пачку бюлетенів, достатньо кількох хвилин і саме на тих дільницях, де спостерігачів якраз і нема.
Тому на місцевих виборах невелика кількість міжнародних спостерігачів зіграє, на жаль, радше камуфляжну роль.
В такому ж ключі виступив і депутат Європарламенту Александр Мирский від російськомовного "Центра согласия", який нещодавно програв вибори в Латвї (див його інтерв'ю "После выборов в Латвии ничего хорошего ждать не приходится"). Напередодні українських виборів він заявив: "Все те, кто участвует в избирательной кампании, должны подписывать заявление о доверии ЦИК. В противном случае, каждые выборы в Украине будут заканчиваться балаганами с палатками."
Так само він виступив і в ніч виборів, які назвав демократичними. Але згадав, що належить в Європарламенті до групи соціалістів. Саме до тих, з ким підписала меморандум про співробітництво Партія регіонів. Як це вдалося "соціал-демократам" із Партії регіонів, теж цікаве питання, хоча й інше.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.