Ще раз про моральні авторитети у нашому суспільстві
Ця дискусія стимулювалaся, зокрема, і декларацією ініціативної групи "Першого грудня". Одним з тих, хто її підписав, є Семен Глузман, постать легендарна для українського правозахисного руху. Але у політику він не пішов, хоча пропозиції були.
Розмовою із Семеном Глузманом відкриється програма "Позиція", яку відтепер вестиме автор цих рядків на Радіо-Ера FM щовівторка о 20 годині.
А говорити з ним будемо і про моральні дилеми, і про те, що означає іти проти течії, що не треба творити міфи, що можна робити інтелектуалам у нинішній непростій ситуації і чи треба було іти до гуманітарної ради, створеної при нинішньому президенті. А в підрубриці "Постаті", на пропозицію Глузмана, поговоримо про Івана Світличного, вихідця з Луганщини, який своєю діяльністю з'єднував дисидентів з Донбасу і Галичини. Саме про нього Глузман сказав: "Молодій людині, якою я тоді був, важко було в тому таборі не розгубитися. Мені в цьому плані дуже допоміг Іван Світличний. Я вважаю, що величезною мірою саме він,створив' мене як людину,,відкрив' до долі інших".
Ми часто говоримо про поразки в історії Україні, але були перемоги, і перемоги моральні, а це часто важить навіть більше, ніж перемога на полі битви.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.