Як президенти будують і працюють з коаліціями у парламенті (оксфордське дослідження по 9 країнах)
Зазвичай, я не ставлю у блозі анонси про академічні конференції. Тим більше, коли це відбувається у Могилянці, бо може виглядати як самореклама. Але в даному випадку вирішив розповсюдити інформацію про цю подію. По-перше, тема, користуючись (термінологією медведчуківських "темників"), "важлива і актуальна". Як це відбувається в інших країнах, яка мотивація, які наслідки? По-друге, це є не просто суто академічне дослідження (без політично-публіцистичних штампів), а справжня порівняльна політологія, яка ще й спирається на величезний масив статистичних даних з трьох регіонів: СНД (Росія, Україна, Вірменія), Латинська Америка (Бразилія, Чилі, Еквадор), Африка (Бенін, Кенія, Малаві). Крім цього, по кожній країні були проведено 50 інтерв'ю з учасниками як президентської коаліції, так і опозиції. Якщо брати Україну, то пропорційно тому, як 5 фракцій були представлені у Раді 6 скликання (від керівництва фракцій і комітетів до рядових депутатів). Тому я хотів би подякувати всім, хто сприяв в організації цієї непростої справи, і всім, хто погодився взяти участь в опитуванні (хай і на умовах анонімності).
Захід – відкритий (але кількість місць і навушників обмежена, тому перевага надаватиметься фахівцям і представникам ЗМІ). Єдине що – хотів би наголосити, що ми хотіли б уникнути політизації і провести цей захід як суто академічний.
PS. Якщо все буде так як заплановано, то у вівторок о 19.35 в моїй програмі "Позиція" на Ері ФМ будемо спілкуватися з керівником проекту з Окфсорду д-ром Полом Чейсти.
Міжнародний семінар
Президентські коаліції у порівняльній перспективі
Середа, 2 жовтня 2013 10:00-13:00
Презентації оксфордських дослідників (із синхронним перекладом)
Програма
10:00-11:15
- Вступ: Проект по вивченню президентських коаліцій, Доктор Світлана Черних
- Презентація результатів з Латинської Америки (Бразилія, Чилі, Еквадор), Доктор Тімоті Пауер
- Презентація результатів з Африки (Бенін, Кенія, Малаві), Доктор Нік Чізмен
Перерва на каву (15 хв.)
11:30-13:00
- Презентація результатів із колишнього СРСР (Вірменія, Росія, Україна), Доктор Пол Чейсти
- Дискусія
Місце проведення: Музей Києво-Могилянської академії, вул. Сковороди 2
Для додаткової інформації про cемінар, будь ласка, контактуйте: haran@ukma.kiev.ua
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.