5 липня 2014, 16:44

1) Кадри для євроінтеграції: куди поступати? 2) Ініціатива ''Професійний уряд''

Про це йшлося у програмі "Політекономія" 1 липня на Еспресо ТВ.

Гості в студії: Олександр Дем'янчук, зав. каф. політології НаУКМА

Ганна Базіло, випускниця Маастрихтського університету та Коледжу Європи, асистент проекту Twinning "Підтримка розвитку системи соціальних послуг".

На телеф. зв'язку у другій частині була Юлія Климко-Оверченко, Координатор Асоціації випускників Коледжу Європи в Україні.

Детальну інформацію про Ініціативу "Професійний уряд" див. нижче.

Ч.1."Політекономія"

Рішення про поновлення АТО можна було прийняти і раніше

Чинник ЄС (і Меркель, і Олланд) був стримуючим

Чи навчання в Європі допомагає краще її розуміти?

Випускники Коледжу Європи – прем'єр-міністри кількох країн

Після Майдану випускники Коледжу Європи повертаються

Нинішній конкурс на навчання в Коледжі Європи

Ч.2. "Політекономія"

Німецькі і Європейські студії в НаУКМА

Більше інформації тут. Щодо окремої сертифікатної програми пишіть на dsg.naukma@gmail.com до 15-го липня

Перепідготовка 220 тис. службовців в Україні

Робити спільні з Заходом програми, але в Україні

Ініціатива "Професійний уряд": бути не політиками, а експертами

"Професійний уряд": хто з міністрів з нами, а хто – ні

Ініціатива Професійний Уряд почала діяти у березні 2014 року. Її учасниками і засновниками стали 26 провідних Асоціації випускників західних університетів, які після отримання дипломів повернулися і працюють в Україні. Серед них випускники Гарвардського, Оксфордського Університетів, Лондонської Школи Економіки, Кембриджського Університету, Університету Коледж Європи, Лондонської Бізнес Школи, Бізнес-школи INSEAD, програм Маскі та Еразмус Мундус та багатьох інших. Загалом Ініціатива об'єднує понад 1500 осіб.

Учасники Ініціативи усвідомлюють, що для України – це надзвичайно відповідальний період, сповнений новими викликами, зовнішніми загрозами, але в той же час – історичний шанс для її оновлення та відродження. Виклики вимагають системних кроків щодо реформування державного управління, успішної протидії корупції, забезпечення економічного розвитку.

Більшість випускників – фахівці у сфері економіки, фінансів, інвестицій, банківської справи, юриспруденції, європейської інтеграції. Також є фахівці у агросекторі, інформаційних технологіях, освіті, охороні здоров'я, енергетиці. Саме тому учасники Ініціативи у березні цього року звернулися листом на адресу Прем'єр-міністра України та членів Кабінету Міністрів України, у якому чітко заявили про готовність йти працювати та допомагати країні через роботу у державних органах влади.

Ініціатива взяла на себе зобов'язання виконувати запити від органів влади на кандидатів від Ініціативи упродовж стислих термінів.

Що було досягнуто?

За 4 місяці діяльності Ініціативи отримано 38 запитів від міністерств та інших державних структур, на які надано резюме 531 релевантних кандидатів. В результаті було отримано 25 пропозицій і 22 представники Ініціативи приступили до роботи в державних структурах. Найбільш вдале співробітництво за результатами проведених конкурсів – з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, яке запросило на роботу на посаду радників Міністра трьох представників Ініціативи, та з Нафтогаз України, яке обрало представника Ініціативи на посаду заступника Голови. Окрім цього, 7 випускників залучені до роботи у експертних групах при Міністерстві інфраструктури.

Також, відповідні листи про готовність співпраці були надіслані на ім'я Президента України П.Порошенка та мера м.Київ В.Кличка.

Детальна таблиця про запити і їх опрацювання дає достатньо повне уявлення ситуації.

http://proukrgov.info/

Інфографіку див. тут.. У таблиці – чотири рядки цифр:

1) запити з боку держ. установ

2) кількість надісланих СV

3) пропозиції роботи з з боку держ. установ

4) кількість випускників західних вузів, що працюють у держустанові

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чи претендувати Україні на частку спадщини CРСР в країнах ''Глобального Півдня''?

У межах Другої міжнародної конференції "Crimea Global. Understanding Ukraine through the South" 21-22 листопада (організованою, зокрема, Офісом Кримської платформи") відбулася дискусія "Радянська спадщина в країнах Африки, Азії та Латинської Америки: чи повинна Україна претендувати на її частку?"...

Навіщо повторювати російське ІПСО про "далекобійні" ATACMS?

Росіяни говорять про застосування Україною "далекобійної" зброї і "належну" відповідь. Світові ЗМІ це перекладають як long-range missiles. До нас це знову вертається уже з посиланням на солідні західні видання, ми ж любимо посилатися на них...

Що там із "Кримською декларацією", прийнятою адміністрацією Трампа 2018 р.?

Радник Трампа: Зеленський має представити реалістичне бачення миру, Криму більше немає. Щоправда, за кілька годин команда Трампа дезавуювала ці твердження, зазначивши, що це був радник саме під час виборчої кампанії, отож він не має жодних повноважень робити такі заяви...

Опитування у 30 країнах: хочуть перемоги України і лідерства США

Оригінал на НВ 4 листопада британській The Economist опублікував результати опитування міжнародної кампанії GlobeScan, проведеного у 30 країнах світу (в кожній країні опитували по 1000 респондентів)...

Три несподіванки з опитування до Дня Незалежності

Оригінал – НВ 8-15 серпня Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова провів загальнонаціональне опитування...

"Історичні" вибори у Мексиці: "каральне голосування" та вплив на Україну

ОЛЬГА ВОРОЖБИТ, ОЛЕГ САБУРА: Оригінал "Тиждень" 2 червня у Мексиці відбуваються загальні вибори, які незалежно від результатів вже можуть вважатися історичними...