Треба просто почути ветеранок
Фонд "Демократичні ініціативи" провів дослідження потреб жінок-ветеранок, які пройшли АТО/ООС. Ознайомитись можна тут
Це була кропітка робота, оскільки про жінок-ветеранок майже не говорять (виняток – дослідження "Невидимий батальйон" та "Невидимий батальйон 2.0").
Вони не потрапляють на перші шпальти і переважно занурені у свої повсякденні проблеми.
Але вони є і заслуговують на належну увагу та ставлення з боку держави.
Серед них немало жінок, які втратили домівку на окупованих територіях, але досі нічого не отримали від уряду.
Вони нічого не вимагають від нової влади, але остерігаються, що за розмовами про мир про них забудуть і взагалі перестануть цінувати те, що вони боролися на рівні з чоловіками за свободу і незалежність України.
Президент Володимир Зеленський, вітаючи жінок з 8 березня, наголосив на необхідності допомагати у всьому цим жінкам, які дійсно "боронять Батьківщину, навчають дітей, лікують і рятують життя". Тож сподіваємося, що новий міністр у справах ветеранів уважно ознайомиться з результатами та рекомендаціями дослідження про нагальні потреби жінок-ветеранок. Зі свого боку ми завжди відкриті до співпраці.
Окрема подяка Фонду "Східна Європа" та посольству Великої Британії, які організували та підтримали таке дослідження в рамках проекту по психологічній та менторській підтримці ветеранів.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.