21 травня 2022, 11:30

Плагіатор (крадій!) на чолі МОН – це не ''дрібниці'', п. Президенте!

Війна йде не тільки за нашу незалежність, а й за те, якою буде наша Україна. І керувати освітою точно має не плагіатор (крадій). Тож це далеко не "дрібниці", пане Президенте. Це – ширше питання, чи зміниться в результаті війни і наша влада та її методи керування. Українське суспільство показало на що воно здатне, саме воно виявилося "елітою". Черга – за владою.

Оригінал з посиланнями тут

Російською тут

19 травня Президент Зеленський зустрівся в онлайні із студентами різних вузів. Це можна лише вітати. Та поруч із ним сидів одіозний міністр освіти С. Шкарлет.

Нагадаємо, що напередодні війни студенти Могилянки оголосили страйк з вимогою відставки Шкарлета. Зрозуміло, що війна загальмувала цей процес. Не до страйків. Але ж плагіатор Шкарлет нікуди не подівся. Тож студент Могилянки абсолютно доречно поставив це питання Президенту.

Відповідь була розлогою, і завершувалася словами: "Той, хто не подорослішає після цієї війни, і продовжить ті чи інші неправильні кроки – цих людей не буде! Ця держава і це суспільство пробачати не буде. Про деякі речі... Вони зайві. Коли в дитини відірвало ноги, а їй розказують про якісь дрібниці. Будьте прикладом майбутнього – не будьте прикладом минулого! Дуже дякую за ваше запитання!"

З Президентом не можна не погодитися, що війна багато що змінила, а щось і списала. Люди можуть розкрити свої найкращі якості, і дійсно, помилки минулого можуть бути виправлені. Тому не будемо згадувати підтримку Шкарлетом Януковича у 2004, 2010, 2012 рр., невдале балотування від Партії регіонів, спробу зриву виборів у Могилянці (після чого, власне, і було розпочато страйк). Сподіваємося і на те, що після війни не буде вже безглуздого проєкту "Президентського університету".

Але ж деякі речі не змінюються. В плагіаті (крадіжці) Шкарлета може переконатися будь-хто, хто може читати. У Дзеркалі тижня наведена таблиця, де запозичення лише із однієї статті ідуть цілими сторінками. А є ще й рішення етичної комісії Національного агентства із забезпечення якості освіти.

Нагадаємо, що 2011 року в Німеччині міністр оброни змушений був подати у відставку через плагіат у докторській дисертації. А у нас плагіатор вчить дітей, як не бути плагіаторами.

І нікуди не поділися затверджені Шкарлетом одіозні науковці і освітяни (наприклад ректором НАУ знову став колишній соратник Януковича Луцький, який продовжує дерибан території НАУ).

Війна йде не тільки за нашу незалежність, а й за те, якою буде наша Україна. І керувати освітою точно має не плагіатор (крадій). Тож це далеко не "дрібниці", пане Президенте. Це – ширше питання, чи зміниться в результаті війни і наша влада та її методи керування. Українське суспільство показало на що воно здатне, саме воно виявилося "елітою". Черга – за владою.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

''Я бачив Бога''

Так називається програма на "Новому християнському" каналі, яку веде пастор Андрій Тищенко. Та й не обовязково бачити Бога, можна відчувати його присутність в цьому світі, бачити перемогу духовної сили, світла над темрявою...

Навіть якщо "заморозка", головне, що Україна вистояла

З мого інтерв'ю Укрінформу: - Вибори до стійкого миру не мають ніякого відношення. Звісно, у Трампа може лишатися ідея фікс продовжувати тиск на Зеленського...

83% республіканців негативно ставляться до Путіна, щодо Зеленського думки розділилися порівну

Це, звісно, може бути слабкою втіхою, але принаймні до "сварки" у Білому домі республіканські виборці, які братимуть участь в наступних праймеріз, більше схилялися до України, а не до Росії...

105-річниця Ліги Націй: (3) УНР та ''ізоляціонізм'' США

Оригінал на НВ На русском тут Сьогодні 105 років від дня створення Ліги Націй – прообразу ООН. Головна критика її діяльності полягала в тому, що силових інструментів примусу до миру у неї фактично не було, за винятком зобов'язань розірвати з агресором усі економічні й культурні зв'язки, оголосити йому загальну блокаду...

Чи претендувати Україні на частку спадщини CРСР в країнах ''Глобального Півдня''?

У межах Другої міжнародної конференції "Crimea Global. Understanding Ukraine through the South" 21-22 листопада (організованою, зокрема, Офісом Кримської платформи") відбулася дискусія "Радянська спадщина в країнах Африки, Азії та Латинської Америки: чи повинна Україна претендувати на її частку?"...

Навіщо повторювати російське ІПСО про "далекобійні" ATACMS?

Росіяни говорять про застосування Україною "далекобійної" зброї і "належну" відповідь. Світові ЗМІ це перекладають як long-range missiles. До нас це знову вертається уже з посиланням на солідні західні видання, ми ж любимо посилатися на них...