''Стамбул'' ще не вплинув на внутрішню політику. Але небезпеки є
Наразі це не вплине на політичний клімат в Україні. Якби українська влада пішла на невиправдані поступки, це мало б вплив. Але нині Зеленський виглядає як лідер, який опирається не тільки Росії, а навіть Трампу. І це підвищує його рейтинги. Останній травневий рейтинг КМІСу показав рівень довіри до нього у 74 відсотки (баланс довіри/недовіри 52%), а це дуже багато. Проте маємо розуміти, що рейтинг довіри це не електоральний рейтинг. Адже рейтинг довіри, очевидно, включає довіру як до інституції Президента, так і до інституції Верховного головнокомандувача. І, звісно, якщо будуть невиправдані поступки з боку України, це може вплинути на рейтинг Зеленського. Але наразі цього немає, і тому ми бачимо навпаки – зростання рейтингу.
А от що є в негативі? З огляду на ту складну ситуацію, яка є, нам справді потрібне єднання. І, наприклад, обшуки ДБР у радника Порошенка, відомого українського дипломата, Костянтина Єлісєєва який, власне, вів переговори щодо легендарної угоди про асоціацію з Європейським Союзом у надзвичайно складний момент. Він був тоді постійним представником при Європейському Союзі. Це були часи Януковича, дуже важко було обстоювати інтереси України, але він це зробив. Єлісєєв, фактично, є одним із творців тексту угоди про асоціацію, якою ми зараз так пишаємося. І те, що йому там закидають щось з приводу подій 15-річної давнини (Харківських угод) виглядає дуже дивно, і це м'яко кажучи. Ще раз: він відповідав за євроінтеграцію, а не за Росію. Єдність повинна бути: і це стосується всіх – і опозиції, і влади.
Оригінал на радіо НВ. Більше про "Стамбул" на "Галичині"
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.