Альона Гетьманчук Директорка Центру "Нова Європа" (New Europe Center)

Клімкін-Пенс-Трамп: взаємовигідне спілкування

11 травня 2017, 12:36

Президент Барак Обама любив заходити на зустрічі, які проводив з міжнародними парнерами у своєму офісі віце-президент Байден. Та честі переговорити й сфотографуватись з Обамою без відповідної зустрічі в графіку удостоїлась низка різних прем"єрів, зокрема й прем"єр Яценюк та прем"єри Грузії і Молдови.

Дональд Трамп має іншу звичку. Просить залишати у своєму графіку багато вільних вікон (що дратує чимало "класичних" співробітників Білого Дому) для того, аби провести незаплановані зустрічі, зателефонувати старим партнерам по бізнесу чи колишнім радникам або просто подивитись телевізор. Траплялись випадки, коли побачивши на Fox News того чи іншого спікера, який виступав на захист американського президента, він відразу просив набрати останнього та запросити на зустріч до нього в Білий Дім. Тобто, Трамп де-факто максимально адаптував свій старий бізнесовий графік на новому президентському посту.

Спонтанне планування достатньо солідної частини свого графіку явно допомогло міністру закордонних справ Лаврову, який вирушав на переговори з Тіллерсоном, але був заведений останнім в Овальний кабінет також до Трампа. Але ще більше допомогло Павлу Клімкіну, який перебував у Вашингтоні навіть не з офіційним візитом, а по лінії Мюнхенської конференції безпеки. Щоправда, в ролі "поводиря" до Овального кабінету виступив швидше віце-президент Пенс. Про появу Клімкіна у кабінеті Трампа немає поки жодного повідомлення на сайті Білого Дому. На відміну від Лаврова, не було жодного зливу у пресу напередодні цієї зустрічі також. Це ще раз говорить про ймовірність того, що навіть сам Трамп не був впевнений (чи не знав), що його чекає знайомство крім російського міністра ще й з українським.

Звичайно, було б несправедливо сказати, що зустрічі з Пенсом та короткому обміну думками з Трампом офіційний Київ завдячує виключно творчому підходу Трампа до свого графіку. Тактика "крапля камінь точить", обрана Україною після президентських виборів у США, починає приносити свої плоди. Зустрічі Клімкіна – доказ того, наскільки ефективною може бути зовнішня політика Україна на певному напрямку, якщо цей напрямок пріоритизований на найвищому рівні у Києві, а не відданий на відкуп виключно посольству в тій чи іншій країні, яке зазвичай через брак людських та фінансових ресурсів залишається обмеженим у своїх маневрах. А у випадку зі Сполученими Штатами, якраз подібне і відбулось: America First стало слоганом і в українській зовнішній політиці впродовж останніх ста з гаком днів.

Також переконана, що в Білому Домі/Держдепі знайшлись мудрі люди, які змогли донести до керівництва США, що на фоні сенсаційного звільнення Трампом директора ФБР Комі (вдруге в історії США), від чого на вухах досі перебуває весь медійний простір США, й педалювання теми російського втручання у президентську кампанію, зустрічі з українським керівництвом вигідні не лише українському керівництву, але й американському. Зустріч з Клімкіним сплутала карти всім тим публічним критикам в США, які відразу почали проводити паралелі між звільненням Комі та візитом Лаврова. Маємо не забувати, що американський політикум, на жаль, досі не може цілковито вибратись з передвиборчої кампанії, і це через Росію та її вплив на вибори Трампа.

Прийом Трампом Клімкіна не має в жодному випадку розслабляти Київ. Це був важливий жест уваги, не більше. Наразі було б непогано зробити незалежний моніторинг того, як ті чи інші месиджі сприймаються у новій адміністрації США. Що працює, а що робить ведмежу послугу. І як ті чи інші представники України сприймаються у Білому домі та Конгресі. Та зробити висновки перед зустрічами на найвищому рівні. І ще одна невеличка порада: замінити хоча б частково наратив про підтримку Україну з боку США у всіх заявах та прес-релізах за підсумками різних зустрічей на партнерство. Підтримка важлива, але партнерство ще важливіше. Ну і, нарешті, не підживлювати чутки, які ходять по Вашингтону, що українському президенту пропонували зустріч з Трампом на полях саміту НАТО, але цей варіант Києву не дуже сподобався.

Коментарі — 14
Ua Gall _ 12.05.2017 13:15
IP: 35.189.213.---
Spirito:
2.
- США не будуть приєднуватися до "нормандського формату" – МЗС
(серед добірки фото Лаврова з Білого дому є фото і з Кіссінджером;
можливо, план Кіссінджера не знято з повістки дня)
Вечная память павшим воинам в АТО и слава живым воинам,которые защищают Украину от русских фашистов!
Информация к размышлению.

Ешё одна любопытная мелочь -Киссинджер постоянно кусает ногти,а это характерно для психопатов и невротиков.Далее.Киссинджер был разоблачён,как советский агент под кодовым именем Бор,приписанный к советской шпионской организации,под кодовым названием ODRA.Источник этой информации также дал материалы,которые привели к аресту многочисленных агентов КГБ,которые были внедрены в высшие эшелоны власти правительств Англии,Швеции,Франции,Германии и Израиля.
Этим источником был бежавший на Запад полковник польской разведеи Голеневский...
Г.Климов,"Божий народ",стр.235-236
Serhii Mostiuk _ 12.05.2017 10:55
IP: 130.180.210.---
перед написанням таких "текстів",треба видаляти попередні "експертні" статті.Згадується анекдот про батюшку,хрест та труси.
Микола Злочевський _ 12.05.2017 08:23
IP: 188.163.34.---
Яков Скоробогатых:
Микола Злочевський:
Яков Скоробогатых:
Микола Злочевський:
- Климкин постоял возле Трампа две минуты для селфи!
Лавров вёл переговоры с Трампом за закрытыми дверями больше 2 часов!
Так Лаврову вставляли мозги за закрытими дверьями...Даже угрожали Хиросимой...
Климкин раком простоял перед Трампом и тот даже руки ему не подал, а кто вассалу руку подаёт!?
хи-хи-хи
Быть вассалом у мирового государства – это не то, что быть вассалом у карлика -педофила...Сам понимаешь... ты же с карликом в оргиях участвуешь...
Микола Злочевський _ 12.05.2017 08:19
IP: 188.163.34.---
Яков Скоробогатых:
Микола Злочевський:
Ну что педофильчик ты наш дочкоёб, расскажи как вы с Пэдрыло-Кэрыло трахали твою дочурку и с заду и с перэду!!!
хи-хи-хи
Слышь, заднеприводный универсал, ты лучше скажи, праздновал ли ты со своим отцом -дедулей, то есть, который трахал, или сношал твою матушку – кацапетку рыжую?
Alex Wright:
Микола Злочевський:
==
я тупой. расскажи мне, почему ни один американский источник ни официально ни неофициально не подтвердил факт встречи Трампа с Климкиным
Слышь, ты, случайно,не Джонни из Крыма? Тоже тупой, но уж очень умел ремонтировать квартиры, чем заслужил почет за свое трудолюбие. Наверное, и Глеба из Николаева помнишь...
Микола Злочевський _ 12.05.2017 08:14
IP: 188.163.34.---
Яков Скоробогатых:
Микола Злочевський:
- Климкин постоял возле Трампа две минуты для селфи!
Лавров вёл переговоры с Трампом за закрытыми дверями больше 2 часов!
Так Лаврову вставляли мозги за закрытими дверьями...Даже угрожали Хиросимой...
Микола Злочевський _ 12.05.2017 08:13
IP: 188.163.34.---
Яков Скоробогатых:
Микола Злочевський:
Ну что педофильчик ты наш дочкоёб, расскажи как вы с Пэдрыло-Кэрыло трахали твою дочурку и с заду и с перэду!!!
хи-хи-хи
Слышь, заднеприводный универсал, ты лучше скажи, праздновал ли ты со своим отцом -дедулей, то есть, который трахал, или сношал твою матушку – кацапетку рыжую?
Микола Злочевський _ 12.05.2017 07:58
IP: 188.163.34.---
НГде прошел Климкин, Лаврову делать нечего.
Министр иностранных дел Украины Павел Климкин в ходе визита в Вашингтон обсуждал возможность привлечения США к урегулированию в Донбассе. На встречах с президентом США Дональдом Трампом и вице-президентом Майком Пенсом поднимался вопрос об участии США в урегулировании на востоке Украины, в частности в "нормандском формате", сообщила спикер МИД Украины Марьяна Беца в четверг, 11 мая.аписати коментар...
Микола Злочевський _ 12.05.2017 07:09
IP: 188.163.34.---
Алена – очень слабенькая обозреватель. То писала, что Климкина игнорировали, то после подписания безвизу сменила пластинку. А дурной кацап использовал с опозданием ее предыдущую информацию. Яке тупувате кацапье...
Andrey Kononenko _ 11.05.2017 15:16
IP: 188.163.73.---
Alex Wright:
Дело не в "достижениях" Украины, а в том, что в свободном мире встреча политиков одной страны с политиком другой страны не может считаться честью и достижением. Достижения политиков определяются тем, что они смогли хорошего сделать в своей стране.
У нас тут есть комментатор лохик. Он тоже считает достижением Юли то, что её поддерживали иностранные политики во время тюремного заключения.
Микола Злочевський _ 11.05.2017 15:03
IP: 188.163.34.---
Alex Wright:
1. А Трапм знает, что он встречался с Климкиным??))
2. в посольстве США в Киеве есть только информация про встречу Трампа с Лавровым, а про Климкина а ни слова, они тоже не в курсе?

а вообще кто то в США знает что Трамп встречался с Климкиным?

какой статус той встречи? Может Климкина после Лаврова кофейные чашки мыл?

Дайте ссылку на официальный источник!!!
Тупой, или прикидываешься?
Олександр Юренко _ 11.05.2017 14:43
IP: 92.113.27.---
Все таки у США були вибори президента,а не "вибори Трампа",як пише п.Гетьманчук. У результаті відбулося обрання Трампа. Тому цілком підтримую попередній коментар.
Andrey Kononenko _ 11.05.2017 14:17
IP: 188.163.73.---
честі переговорити й сфотографуватись з Обамою без відповідної зустрічі в графіку удостоїлась низка різних прем"єрів
-
Альона, вам не стыдно такое писать?:) Вопрос касается также остального текста.
Pavlo Koma _ 11.05.2017 13:13
IP: 188.230.51.---
Куда катится ядерный клуб планеты Земля?
Pavlo Koma _ 11.05.2017 13:12
IP: 188.230.51.---
Чтобы не возвращать оккупированные территории Украины Путин отвлекает мир в Сирии, Трамп в Северной Корее. Спектакль отвлечение от Украины затянулась уже на 4 года. В главных ролях комедии отвлечения Путин с самолетами РФ от Аляски до Сирии и Трамп с авианосцами США вокруг Северной Кореи? Все это просто отвлекающий маневр от Украины.
Продолжается всемирная представление РФ по узакониванию оккупации и аннексии территорий Украины. Пьеса для всего мира, в которой все сильные мира сего вынуждены играть роль пассивных наблюдателей и статистов. Сюжет спектакля – Вы нам добровольно сдайте свое ядерное оружие, а мы после этого разоружения, вас атакуем, оккупирует и постараемся уничтожить. Главный герой Путин в качестве пассивного наблюдателя-Трамп.
Одним словом третья мировая ядерно-гибридная война Путина против человечества продолжается уже четвертый год.
Кому же верить? Президенту США, НАТО, Англии? Кто должен освободить оккупированный Крым и Донбасс согласно Будапештского меморандума?
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter