Руслан Кухарчук Журналіст, медіа-менеджер, голова Асоціації "Новомедіа"

Гомодиктатура

23 вересня 2008, 15:18

Зовім не збирався на своєму блозі на УП влаштовувати публічні дебати на тему ЛГБТ-руху. Хотів обмежитися анонсуванням "Свята людей з майбутнім" на Майдані та передруком репортажу про нього ж. Звертаю увагу, що у тих постах не було ніяких власних оцінок та коментарів. Дивуюся, що дехто називав це пропагандою, адже це звичайнісіньке інформування, де немає ніякої маніпуляції фактами.

Проте, спостерігаючи за жвавою реакцією, дозволю і собі викинути у блогосферу кілька тез, які я вже публікував трохи раніше. Звісно, це не комплексний погляд на проблематику, а лише кілька штрихів. І ще хочу підкреслити, що викладене нижче не є офіційною позицією очолюваної мною редакції телеканалу. Це суто мій персональний погляд як фізичної особи і громадянина України.

Отже, поїхали...

--------------

У країнах Європейського Союзу вже хочуть кидати до в'язниці всіх, хто матиме щось проти гомосексуалізму. Європейська агенція із захисту фундаментальних прав дуже "занепокоєна" фактами "дискримінації сексуальних меншин". А тому рекомендувала лідерам 27 країн членів ЄС гарантувати одностатевим парам такі ж самі права, як і гетеросексуальним подружжям, аж до права всиновлення ними дітей. Цим же питанням переймається і Європарламент.

Тема сексменшин вже давно перейшла з площини моралі та етики у площину політики. Доля бідолашних геїв, лесбіянок і трансів турбує європарламентарів не мнеше, ніж ціни на нафту чи іранська ядерна програма. Це новий тренд у сучасному постмодерновому суспільстві: якщо ти проти гомосексуалізму – значить ти лох і дурнуватий нецивілізований гомофоб. Бо ж весь цивілізований світ вже погодився, що "мати" одне одного у дупу це, в принципі, те, що треба.

Коли вам кажуть, що демократія і захист прав сексменшин – це одне й те саме, не вірте. Вам брешуть! Ми живемо в епоху встановлення тотальної диктатури. Гомодиктатури. У Швеції у 2005-му кинули до в'язниці чолов'ягу, який назвав гомосексуалізм раковою пухлиною на тілі суспільства. У Канаді нині штрафують на чималу суму майже кожного, хто публічно висловлюється проти способу життя сексменшин. У Німеччині ваших дітей силоміць приведуть на уроки, де їм з 3 класу будуть пояснювати переваги одностатевого сексу. А якщо ви протестуватимете, вас позбавлять батьківських прав.

Україна поки що має шанс залишитися вільною і по-справжньому демократичною. Для цього достатньо усвідомити сутність загрози і протистояти ій. І робити це слід як на рівні громадянського суспільства, так і на рівні органів державної влади. Адже популяризація і унормування гомосексуалізму – це загроза національній безпеці. Аргументація:

1. Це автоматично призводить до епідемії СНІДу. Це відомий (водночас такий, що приховується) факт, що більше половини усіх носіїв ВІЛ у країнах ЄС – гомосексуалісти.

2. Це поглиблює вже існуючу демографічну кризу. І не треба волати, що причина у низькому рівні життя – подивіться на країни Західної Європи, де живуть, здається, непогано, проте корінне населення просто вимирає.

3. Це руйнує інститут сім'ї, який є фундаментом, у тому числі економічним, для будь-якої держави.

4. Це зазіхання на фундаментальні права людини – право на свободу слова, право сповідувати віру, право публічно демонструвати свої переконання.

І ще: як би я це написав у Швеції, мені, можливо, дали б строк за ґратами. У Голландії, не виключаю, відправили б на примусове перевиховання у державні центри. А у Канаді точно б штрафанули на штуку баксів. Ласкаво просимо до світу "європейської", "цивілізованої", "прогресивної" гомодиктатури!

Як підсумок – одна репліка: давайте зберігати чистоту дефініцій. Якщо ми будуємо світову гомодиктатуру, то давайте це так і називати, а не ховатися за гаслами демократії. Це буде неприємно, проте чесно. Або ж якщо разом будуємо демократичне відкрите суспільство, тоді це передбачає те, про що я писав вище – право КОЖНОГО на свободу слова, право КОЖНОГО сповідувати віру (з усіма світоглядними наслідками), право КОЖНОГО публічно демонструвати свої переконання.

На сьогодні все! Уперед ламати списи у коментарях!

А для домашнього читання пропоную переглянути цей Маніфест.

powered by lun.ua
Max_Chernigov _ 23.09.2008 18:15
IP: 195.60.174.---
Merydian, вы лукавите, размазывая критерии "нормальности" тех или иных качеств, ведь у вас они также есть, и фразы вроде "а хто сказа що таке нормальне в сексі а що таке ні?" ничего не стоят. С таким подходом замечание Serhii2 насчёт зоофилии автоматически применимо к вам, так как вы, по своей же логике, обязаны принять зоофилию как норму, позволять таким, извиняюсь, "семьям" усыновлять и воспитывать детей и так далее... с этого момента, подозреваю, вы не слишком согласны, правда, Merydian? (кстати, ighorka в данном случае тоже "подпадает под статью") Думаю, что нет. Вот вам и двойные стандарты, и лицемерие. Ну а ежели согласны, то можете и дальше считать, что я как "більшість", "зрадливе стадо баранів, які не можуть мислити індивідуально" и что у меня "завжди норми фальшиві, бо не можуть бути норми лицемірів правдивими" (как справедливо подвернулось последнее замечание) – кому нужно, выводы сделают...
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 18:13
IP: 193.93.17.---
23.09.2008 18:08___ Serhii2

Можливо. Але якща я кардинально проти геїв і тут гоп тряляля сам став геєм – то треба дотримуватися позиції а не мінять її час від часу і від обставин
Serhii2 _ 23.09.2008 18:08
IP: 82.114.74.---
Я не кошерний. І якщо я не дай боже стану гомосексуалістом через 20 хвилин я закінчу життя самогубством. Просто я чесний перед собою до кінця
Ну це вже перегин – самогубство через відхилення. Є люди з більшими проблемами. Самогубство – це гріх.
Merydian _ 23.09.2008 18:08
IP: 195.68.110.---
___ Stalker_Strelok
Ви собі щось надумали і дуже з того тішитеся.
повірте, що гомосексуалісти- це люди, які найбільш чесні перед собою.
Гомосексуалісти попри загальні уявленя вибрали такий спосіб життя, який би відповідав поняттю "чесності".
Чесність полягає в тому, що всі люди рівні, ніхто нікому не повинен диктувати стиль життя, ображати, чи ущемлювати права іншого на підставі його приватного життя.

А я бачу вам тут більшості аж пре щоб постібатися з меншості.

До речі, кожен, абсолютно кожен з нас перебуває в якійсь меншості- мовній, релігійні, расовій (так, навіть будучи білою расою можна бути в меншості) окрім того що час від часу ми можемо преебувати в ситуативній меншості як я вже писав.

Чесність полягає в тому, що їдучи в купе гомосексуалістів сказати їм все те про що ви писали тут в блозі, а так- ваша чесність вилами по воді писана.

І вже зовсім тре бути...принаймні дивним, щоб через гомосексуалізм кінчати життя. Це ж тре так боятися більшості...
Чесність Ваша полягає на Вашому страху.
Serhii2 _ 23.09.2008 18:06
IP: 82.114.74.---
.
Почему, почему, почему...
Наверно есть страны, где эти вещи делаются публично и не вызывают всеобщего негодования жителей этих стран, но вы хотели бы жить в таких странах
Всеволод, ще можна привести приклад, як в одному острівному народові матері роблять мінет своїм синам аж до одруження у якості заохочення. і для того суспільства це – нормально. Там матері за рахунок цього мають серйозний вплив на синів і на цьому тримається іх суспільство.
Але якщо в Києві на парад вийдуть матурі -мінетчиці, то це природньо буде неприємно киянам. І чому людей примушують терпіти те, що їм неприємно?
Навіть якщо гомосексуалізм не завдає реальної шкоди розвитку суспільства (в чому я сумніваюся), чому я повинен терпіти те, що мені неприємно бачити? Це природня відраза. Так само, як неприємно дивитися на людину з спотвореним обліччям. Ясно, що це не заразно, але мимволі відвертаєш погляд. Запрогромовано на генетичному рівні і будь-яка спроба примусити людей йти проти їх природи – це насильство. Я можу впевнено сказати, що гей-парад – це насильство наді мною.Мені неприємно їх бачити. Неприємно сидіти з геями за одним столом. Я ніколи не показую своєї відрази до них, ні словом, ні ділом не виявляю своє ставлення, але мені насправді чесно неприємно та гидко. Якщо у людини спотворене обличчя, то ту вже нічого не вдієш. Це одна справа. Але якщо людина навмисно виставляє на показ свій спотворений зад, то вже виклик. І,як будь-який виклик, він отримає відсіч.
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 18:00
IP: 193.93.17.---
23.09.2008 17:54___ Merydian

Ну ви зрівняли родимку і гомосексуалізм. Ви ще пожалійте педофілів некрофілів, зоофілів, роскажіть які в них є права і всі вони мають бути щасливі.

Я не кошерний. І якщо я не дай боже стану гомосексуалістом через 20 хвилин я закінчу життя самогубством. Просто я чесний перед собою до кінця
Merydian _ 23.09.2008 17:54
IP: 195.68.110.---
___ Stalker_Strelok

ну були часи коли і за родимку могли спалити...Хвала Богу, п. Сталкер що Ви такий от кошерний... Ну то киньте першим камінь, якщо Ви без гріха...
romsol _ 23.09.2008 17:53
IP: 77.120.37.---
23.09.2008 17:49___ Merydian
Wasn't the author of the story killed by it's readers?
Яку історію ви маєте на увазі?
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 17:51
IP: 193.93.17.---
Я не фашист і не расист. Природня різноманітність – це і Росіяни і Українці, Китайці, німці... Негри білі. Кожна раса має право на існування, а не різні збочкнці такі як педофіли гомосексуалісти
Merydian _ 23.09.2008 17:49
IP: 195.68.110.---
2 ___ romsol
Wasn't the author of the story killed by it's readers?
romsol _ 23.09.2008 17:43
IP: 77.120.37.---
God created Adam and Eve not Adam and Steve
Merydian _ 23.09.2008 17:43
IP: 195.68.110.---
2 ___ Stalker_Strelok
та Ви самі ракова пухлина бо це ви проти природної різноманітності – ви за фашизм і за гомогенізацію... Це людина тільки може придумати клеїти на іншу живу істоту тавра "Одобрено"
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 17:40
IP: 193.93.17.---
23.09.2008 17:32___ Merydian

Ну я не Бог я лише тільки людина і далеко не Гітлер.
Просто я вважаю що ракові пухлини треба видаляти.
KoshaTosha _ 23.09.2008 17:37
IP: 62.80.173.---
А "Манифест..." знатный! Достаточно исправить "геи и лесбиянки" на "евреи" – и демократия проявится во всей красе! Нормальные такие наци-тексты...
Witcher _ 23.09.2008 17:32
IP: 195.64.226.---
__ Merydian
...і перевірку в проктолога...
Ну-ну, читайте мій попередній пост. Так отож.
Merydian _ 23.09.2008 17:32
IP: 195.68.110.---
2 ___ Stalker_Strelok
о- відчувається у Вас замашки Бога- дати владу, забрати...
Вже один робив таке – в Нюрнберзі цього бога розвінчали.

А з приводу здорової гомосексуальності теж порийте в неті- знайдете немало статтей...
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 17:30
IP: 193.93.17.---
23.09.2008 17:27___ Merydian

Не плутайте расизм, дибілізм і гомосексуалізм
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 17:28
IP: 193.93.17.---
___ jjflash

Лудше сказать за чистоту человеческой раси
Witcher _ 23.09.2008 17:28
IP: 195.64.226.---
___ Merydian
Скільки одружених тут коментаторів зраджують своїм дружинам з хлопчиками?...
...як би вам Всеволоде було б кайфово проїхатися добу в чоловічому купе, де б Ви, гетеросексуал, були би сексуальною меншістю?...
Шо за мислі, шановний? Якісь такі цікаві рефлексії, які вперто намагаєтесь приписати іншим. Не задумувались? Нє?
Merydian _ 23.09.2008 17:27
IP: 195.68.110.---
2 ___ jjflash 2all

ЗА войовничою гомофобією давайте ще напишем
Україна для Українців,
Білі кохайтесь з білими
Всім рижим перефарбуатися коли при владі Янукович,
Любов проти Інвалідів,
Любов проти податків
З ким ти переспав- скажи на комсомолКружку!
Кожному- примусове щеплення і перевірку в проктолога (тільки це дає право голосу на виборах)
Голубим – уранові рудники і т д
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 17:24
IP: 193.93.17.---
23.09.2008 16:55___ Merydian
Про здорову сексуальність можна багато почерпнути від психоаналітичної літератури.
Здорова сексуальність – це взаємодія 2 осіб протилежної статі, яка базується на еротичному потягу один до одного. Потім цей потяг закінчується сексом за обопільної згоди. В результаті цого сексу ці особи відчувають оргазм.

А гомосексуалізм – це відхилення від здорової сексуальності. Можливо це не хвороба.
Я категорично проти гомосексуалізма по одній причині. З кожної гетеросексуальної людини можна зробити гомосексуальну. Потрібно їй лише трохи змінити сприйняття, що і намагаються зробити геї. Вони доводять що геєм бути престижно і нормально. Створюють спеціальні інформаційні програми і намагаються завербувати більшу к-сть людей до своїх лав, за рахунок гетеросексуальних сімей.

Так я не гей. Але інформацію про геїв можна почерпнути від таких авторів як Фрейд Райх, Юнг. І не тільки про геїв

Я тут нікому не затикаю рота. Хай співають хто хоче і як хоче. Я не лізу в чужі життя. Я лише обговорюю чому гомосексуалізм має бути знищене як явище. Я хочу лише дати шанс. Створити однозначні критерії як визначити гея. Це дасть можливість іх ізолювати, дати владу, або знищити.
jjflash _ 23.09.2008 17:21
IP: 88.81.236.---
23.09.2008 15:47___ Stalker_Strelok
Выпьем за чистоту арийской расы!
Witcher _ 23.09.2008 17:17
IP: 195.64.226.---
"Проблема у тому, що жодне міністерство не опікується геями, лесбіянками та іншими. І коли виникають непорозуміння, то нема кому за них відповідати. ". – Пояснила Лайма Гейдар, голова Координаційної ради інформаційно-освітнього центру "Жіноча Мережа".

Бачите, вони собі вже окреме міністерство хочуть, що далі?

Ще сподобалася фраза "та іншими", це типу зоофілами, педофілами, некрофілами і т.д.?
Рєбята борзєют з кожним днем все сильніше, ще потрібно розібратися чиї права насправді порушуються. Толерастія руліт!
Хренопотам _ 23.09.2008 17:16
IP: 217.118.95.---
это просто звездец, простите меня за грубое слово.
это кошмар.
и причём интернациональный кошмар (не одна Украина этим болеет, и в России хватает воинствующих педиков)
ну бля любишь ты жахаться с мужиками – ну и люби себе на здоровье, ко мне не лезь тока.
я признаю за тобой равные государственные права, живи и трахайся с кем хочешь.
так нет бля обязательно надо красоваться по всем каналам телека, в юбке и колготках... тьфу. (извините, сблевнул)
я не понимаю так называемых "людей" которые, если их отодрали в задницу в детстве, требуют подвергнуть этой процедуре всех остальных "для равноправия".
***
и ещё – гомофобы есть латентные п...сты, это факт известный.
просто не надо путать тёплое с мягким.
я очень спокойно отношусь к неграм из Зимбабве. но если эти негры начнуть срать у меня под окнами и напрыгивать на мою жену – я буду относиться к ним очень и очень плохо, и приеду в Галичину на Т-80 чисто погостить.
и не надо называть меня "Зимбабвофобом". Просто всему есть границы.
Merydian _ 23.09.2008 17:15
IP: 195.68.110.---
2 Ф-Всеволод
мова іде про те що більшість -це завжди зрадливе стадо баранів, які не можуть мислити індивідуально. Натомість норми більшості – це завжди норми фальшиві, бо не можуть бути норми лицемірів правдивими.

Цікаво, Всеволоде, що більшість – поняття ефимерне.
Я наприклад хотів би подивитись як би вам Всеволоде було б кайфово проїхатися добу в чоловічому купе, де б Ви, гетеросексуал, були би сексуальною меншістю?

Цікава тоді б мораль у вас в купе була і більшість була б показовою)))

А не доводилось Вам ще так кататись?:))
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter