19 січня 2011, 10:46

Правда про рух ''Всі разом!''

Громадянський рух "Всі разом!" розпочав свою роботу в Україні влітку 2010-го року. А перший масштабний захід відбувся 2-го жовтня того ж року – соціальний фестиваль "Всі разом!" на Хрещатику у Києві. Ця щорічна акція у центрі столиці є нашим найбільш гучним проектом, але геть не єдиним. Бо наша спільна робота має перетворитися на постійний природній процес.

Тому, розпочинаючи новий рік і новий сезон у роботі, спробую відповісти на декілька запитань щодо громадянського руху "Всі разом!" Сподіваюся, це допоможе новим учасникам – організаціям і просто небайдужим людям – долучитися до нас.



Що таке рух "Всі разом!"?

Відповім тезами:

- неформальне об'єднання громадських організацій та громадянських ініціатив;

- інфраструктура та ресурсний центр для суспільно корисних ініціатив;

- майданчик для суспільно корисних справ;

- аналітичний центр.

Навіщо потрібен рух "Всі разом!"?

Перед тим, як відповісти, хочу підкреслити важливу тезу: в Україні існує величезна кількість надзвичайно корисних, дієвих і шляхетних організацій та приватних ініціатив. Рух "Всі разом!" надзвичайно цінує роботу і досягнення кожної такої організації чи неформальної спільноти.

Тепер по суті запитання. Навіщо започаткована ініціатива "Всі разом!"? Щоб спільними зусиллями організацій-учасників...:

- надавати методологічну, творчу, інформаційну та юридичну допомогу організаціям-учасникам руху;

- проводити навчальні семінари, тренінги, майстер-класи;

- допомагати один одному у проведенні публічних акцій (мітинг, хода, флеш-моб);

- створювати продукцію для засобів масової інформації;

- захищати інтереси організацій-учасників руху;

- брати участь у розробці рішень органів державної та місцевої влади;

- звершувати спільні звернення до органів влади та інститутів громадянського суспільства;

- вести діалог з державними та громадськими організаціями, спілками, фондами, культурними та політичними діячами України та інших країн.

Отже "Всі разом!" прагне не стільки шукати допомоги від організацій, скільки надавати її тим, хто робить реальні справи. У нас все ґрунтується на партнерстві. Беручи участь у русі "Всі разом", організація стає одночасно і об'єктом, і суб'єктом допомоги.

Наш спільний базис – християнські цінності. Наша спільна мета – побудова здорового громадянського суспільства. І все це – виключно спільними зусиллями всіх учасників руху.

Чи буде створена юридично одна супер-організація?

Ні. Підкреслюю – це добровільне неформальне об'єднання організацій та ініціатив.

Разом з тим "Всі разом!" – це намагання сформувати один спільний гучний голос людей і організацій, які сповідують спільні цінності. Ми – сіль і світло для світу, як казав Вчитель.

Ну, гаразд, а про які спільні цінності йдеться?

Для себе ми сформулювали п'ять блоків суспільного життя, які є об'єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім'я, Релігійна свобода, Міцне здоров'я та Благодійність.











Отже, якщо Ви чи Ваша організація працює у цих напрямках, ми – на Вашому боці і до Ваших послуг.

ВАЖЛИВО! Зараз триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв'язок якнайшвидше. У приватному спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

Як долучитися до руху "Всі разом!"?

Заповніть реєстраційну форму за цим посиланням.

Або ж просто напишіть нам лист з інформацією про Вас, Ваші інтереси та пріоритети у громадській діяльності – на адресу електронної пошти:

vsirazom (песик) vsirazom.org

З повагою, Руслан Кухарчук, журналіст, координатор руху "Всі разом!"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Увидеть, узнать, вспомнить!

Запланированный ГОЛОДОМОР в Украине имел место. Был ли это геноцид украинцев или же просто попытка сломить крестьянское антисоветское сопротивление – не знаю, можно дискутировать...

Відбулася церемонія Novomedia Awards 2013

У неділю, 17 листопада, в Українському домі відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. Урочистий захід тривав у рамках Міжнародного Форуму "Новомедіа"...

Химиотерапия, кибернож и ''Украин''

Всех очень взбудоражил "Украин". Мол, должно покарать всех, кто к нему причастен, ибо он не помог некоторым онкобольным. Но от этого показательного резонанса плохо пахнет...

Dr. S. K. Sharma хоче читати українською

Сиджу на журналістській конференції, слухаю Вересня, Куликова та інших колишніх і чинних бібісішників. І раптом під час блоку Q/A підноситься якійсь індієць і починає публічно непоганою українською мовою обурюватися з приводу того, що в Україні мало україномовної преси...

На Москву – под ''Прощание славянки''

Мое вокзальное наблюдение. Многолетнее. Когда от железнодорожной станции "Киев Пассажирский" отправляется фирменный поезд на станцию "Москва Киевская", звучит "Прощание славянки"...

Международный Форум Новомедиа – ''Здесь Будут Все!''

В этом году глобальное журналистское событие пройдет 15-17 ноября в Украинском доме на Европейской площади. Более 30 спикеров и 40 тематических сессий – в течение трех дней...