Аксинья Куріна Кінознавець, журналіст, учасник громадських рухів "Стоп цензурі!", ЧЕСНО

Донецк будет свободным, но не скоро

20 травня 2013, 19:37

Сегодня в Донецке, в кинотеатре "Кинокульт" должен был состояться показ документального альманаха "Открытый доступ". Однако перед показом в кинотеатре отключили свет, сообщив моим коллегам, что произошла авария и света нет во всём районе, что не соответствует действительности – в соседних домах свет есть.

Очевидно, что на дирекцию кинотеатра было оказано давление. Донецким держимордам я хочу сообщить, что пришедшие на показ зрители фильм всё равно увидят. А вообще, спасибо большое за то, что делаете авторам и героям фильма биографию. Благодаря вашим стараниям "Открытый доступ" посмотрит гораздо больше людей.

UPD

Презентация в Донецке состоялась, в другом помещении. Огромное спасибо всем кто помог показать фильм.

powered by lun.ua
Коментарі — 128
ходок _ 24.05.2013 06:49
IP: 178.137.108.---
_Ваша Росія, шановний, йде у прірву і тягне за собою народи_ Знов гіперболізація та театральщина. Добродію, Ви не на театральній сцені, або на мітингу у Львові. Росія йде у прірву не більш ніж наприклад це робить США чи Китай. І навпкаки це американські чи європейські літаки та збройні сили тягнуть діякі країна разом зі собою:) _Його достатньо підірвати у Росії_:) О та Вам тікі фантастику писати_ Взагалі Ви уявляєте, що це таке- ядерний арсенал? Це пане, не складена у одну гору купа ядерних бомб, а роспорошена по всій країні тисячі шахт, авто та ж.д. носіїв цих ракет, а також субмарини з ракетами у океані. Як можна одночасно "підірвати" ці тисячі ракет?:) Тікі масованим ПЕРШИМ УДАРОМ. АЛЕ ТОДІ ДОБРОДІЮ РАДІОАКТИВНИЙ ПИЛ ЗАСИПЛЕ І РОСІЮ І УКРАЇНУ. ТАК ЩО ПОРАДІТИ ПІДРИВУ АРСЕНАЛА У РОСІЇ БУДЕ ДЛЯ ВАС ОСТАННЬОЮ РАДІСТЮ ПЕРЕД СМЕРТЮ ВІД РАДІАЦІЇ. _дещо відродиться, накоїть людству лиха і зканає_:) Нострадамус Ваш прадідусь, а Ванга-бабця?:)
Ivan Sulima _ 24.05.2013 00:03
IP: 46.203.0.---
ходок:
Мені ось що не подобається у Вашому стилі Ви навмисно гіперболізуєте та наділяєте рисами диявольськими людей за національною ознакою.

Ваша Росія, шановний, йде у прірву і тягне за собою народи, що долучила до своєї імперії. Але народу російського немає. Існує психічна хвороба – манія величи попри усі наявні ознаки цієї хвороби. Єдина ваша "сила" це ядерний арсенал, який не треба кудись доправляти. Його достатньо підірвати у Росії, щоб Світ загинув. Тож Світ дивиться на вас, як на обіз'яну з гранатою, а ви рахуєте це ознакою поваги. Тож Російська імперія дещо відродиться, накоїть людству лиха і зканає, але вже жоден не захоче називатись "рускім", а буде шукати у своїх коріннях якусь націю. Але все це у ЦЬОМУ житті...
ходок _ 23.05.2013 15:06
IP: 178.137.108.---
Це євреї весь світ переконали, що вони народ одвічна жертва і таким чином кожний інший народ який якимось чином "відмітився" у гоніннях зара прям відчуває якусь моральну провину. То й намагаєтеся з українців народ-жертву N2 зліпити?
ходок _ 23.05.2013 15:05
IP: 178.137.108.---
_краще опинитись "посеред пустелі Сахара", ніж у кацапських катівнях. _ Не перебільшуйте. З плином часу зара отаких "кацапських" (:) може правдивіше більшовицьких) а-ля 20-30 роки минулогостоліття вже немає. А від жорстокості плмирають і у тюрьмах США, так що проблема жорстокості охоронців закону це проблема вбого світу а не виключно Росії. _людожерів_ Ось скажіть конкретно хто з сучасних росіян. простих (чи невже сам Путін) зжер Вашого батька або мати? Мені ось що не подобається у Вашому стилі Ви навмисно гіперболізуєте та наділяєте рисами диявольськими людей за національною ознакою. Ви не тільки таким чином сусідів багном поливаєте демагогічним а й мільйони громадян України не тільки чисто росіян етнічних а й тих у кого мати чи батько росіяни. Ви спецом провокуєте зворотнє бажання у росіян попорпатися і знайти "людожерів" наприклад з Галичини. які різали животи вагатним полькам на Волині та вбивали польських діточок.? Що лаврів подібно єврейських забажолося? Чому?
Ivan Sulima _ 23.05.2013 10:37
IP: 46.202.13.---
ходок:
Ви перебілшуєте мої можливості впливати на хід подій. І такої машинки, щоб зазирнути у майбутньє, в мене немає. Але зазирнути у минуле я можу. Так от все, що я пишу – це лише називаю речі своїми іменами. І для мене може навіть краще опинитись "посеред пустелі Сахара", ніж у кацапських катівнях. Там, принаймі, у мене є варіанти – може і вдастся нарапити на людей, а не на людожерів (як наші сусіди).
Але кожен має свій вибір, якщо він його має...
ходок _ 23.05.2013 07:37
IP: 178.137.108.---
До речі, дивився колись американський фантастичний фільм. Фабула така – жінка-поліціянт випадково опинилася свідком як подружжя посварилися і чоловік вбив жінку. У тій місцевості була якась неподалік лабораторія, де знайомий вчений (для цій жіночці) міг повертати людину десь на годин назад. Жінка побігла у лабораторію і повернувшися назад намагалася запобігти вбивству. У результаті загинула не тікі дружина вбивці а і його син. Поліціянтка знов побігла до лабораторії і повернулася – Незважаючи на всі її зусилля загинула дружина, син та ще випадкове подружжя-свідки цього злочину. Поліціянка побігла знов у лабораторію, повернулася і... абсолютно не втрутилася у сварку подружжя, щоб подія відбулася так як було призначено вищими силами. Тому всі Ваші пропозиції про переїзд і про якусь ідеальну романтичну державу Україна це Ваше намагання втрутися (звісно з благими намірами) але де гарантія, що як і у тій стрічці подальший розвиток не буде ще гіршим ніж якби Ви взагалі не втручалися?:)
ходок _ 23.05.2013 07:28
IP: 178.137.108.---
_Не він, а вони...І не у пустелі..._ Хто саме? Хтось сказав "Революции задумывают романтики, осуществляют фанатики, а их результатами пользуются подонки". Пане романтичний Суліма, а чи не досить вже на граблі наступати і споглядати як у результаті негідники користуються результатами Ваших романтичних думок про революцію ідейну?
Иван Сулима _ 22.05.2013 22:57
IP: 46.203.66.---
ходок:
він через 3 дні помер від спраги.:)

Не він, а вони...
І не у пустелі...
ходок _ 22.05.2013 19:00
IP: 178.137.108.---
_.Але воля і незалежність_ Найвищу волю та незалежність відчув той хто опинився посеред пустелі Сахара. Цілковита незалежність. Сумно тікі, що без такої "побутової зручності" як водогін він через 3 дні помер від спраги.:)
Иван Сулима _ 22.05.2013 13:44
IP: 46.203.106.---
Доречі про Донецьк. На відміну від уявної наглої потуги кожного окремо, цей край дуже слабкий. Окремі групи людей виходять на протести за свої вузькі матеріальні (екологічні) інтереси, проте за якусь ідею вийдуть лише за гроші, або по примусу. Не уявляю, як у такому суспільстві може з'явитись ідея бути справді вільними
Иван Сулима _ 22.05.2013 13:27
IP: 46.203.106.---
ходок:
_Тож свідома частина українців має вийти з прокацапських анклавів в напрямок заходу._:) Квартиру свою пан Суліма для проживання укросвідомих емігрантів зі сходу віддасте?
Мій Дніпро, як врешті і столиця, нажаль, вже теж є схід. А починати треба буде з нуля. І це в той час, коли москвино-хохлацький бік буде відносно жирувати. Ще і бахвалитись своїм рівнем життя.Але воля і незалежність не вимірюються побутовими зручностями. Люди мають вірити своєму обраному керівництву і контролювати його. Тоді більша сума сплаченого податку буде приводом для гордості, а не для журби. Такою я бачу майбутьню українську державу.
Аксинья Куріна _ 22.05.2013 11:25
IP: 176.36.228.---
Urri:
Переглянув сайт цього проекта і зміст сюжетів. На мою думку вони вводять в оману глядача, бо перекручують зміст закону про доступ до публічної інформації. більшість сюжетів висвітлює ситуації, які розглядаються за законом про звернення громадян. навіщо дурити людей?
Никто никого не обманывает. Закон о доступе – это не волшебна палочка, которая решает все проблемы. Герои подают запросы, и действуют так как считают нужным, кто-то идет в суд, кто-то пишет обращение, кто-то решает действовать как анархист. Это не учебный фильм о доступе к информации, а документальное кино. Хроники становления гражданского общества.
Константино Бланкокабаллес _ 22.05.2013 10:14
IP: 186.62.145.---
Как бы там ни было, срывать показ фильма административными методами,это верх глупости.Пусть бы люди посмотрели. Этот альманах,что, вызвал бы переворот в неокрепших умах?Я уверен,что на его просмотр пришла бы определенно заточенная аудитория.Лично мне было бы интересно его посмотреть по интернету.В удобное для меня время.И никто бы не выдернул штепсель из розетки))) Или планировался широкий показ? Помню в репортаже про одесские "страдания" альманаха подыскивали зал человек на 100...
ходок _ 22.05.2013 08:11
IP: 178.137.108.---
_Тож свідома частина українців має вийти з прокацапських анклавів в напрямок заходу._:) Квартиру свою пан Суліма для проживання укросвідомих емігрантів зі сходу віддасте?
ходок _ 22.05.2013 07:44
IP: 178.137.108.---
_ їм кланяйтеся й насолоджуйтеся "упоітєльними вєчєрамі"_По количеству спиртного на душу населения Украина находится рядом с Россией, поэтому "упоительными" вечера бывают и для граждан Украины не в меньшей степени чем для россиян:) И ещё, интернет – это своеобразное государство без границ и странно когда некоторые начинают пытаться огородить сайты и допускать на них только граждан той страны где создан этот сайт:) Кстати я из Луганской области, думаю даже со свидомым уровнем мышления можно мои слова проверить исходя из ІР, которое высвечивается после указания даты и времени.:)
ходок _ 22.05.2013 07:33
IP: 178.137.108.---
_отдали Злате Огневич тока один голос?_"Росія та Азербайджан мають намір розслідувати можливі порушення під час пісенного конкурсу Євробачення, внаслідок чого конкурсантка від Росії Діна Гаріпова отримала від Азербайджану "нуль балів".Міністр закордонних справ Азербайджану Ельмар Маммадіаров під час зустрічі в Москві зі своїм колегою Сергієм Лавровим заявив, що, за даними азербайджанських мобільних операторів, Гаріпова посіла друге місце в голосуванні. Це означає, що вона мала отримати 10 балів.
Зі свого боку, Лавров назвав цей випадок "безпрецедентним" і наголосив, що не залишить його без відповіді. Вчора повноважний посол Азербайджану в Росії повідомив, що з приводу цього президент Азербайджану Ільхам Алієв призначив розслідування і перерахунок голосів." – Не исключаю, что и с одним балом Украине от России тоже не всё чисто. Даже просто учитывая сколько в России живёт этнических украинцев, сколько просто любяших украинских артистов – и тут один бал.??????
1qaz _ 21.05.2013 19:20
IP: 109.95.39.---
Такими же нелепыми запретами ранее была сделана хорошая бесплатная реклама фильмам "Донецкая мафия", "Криминальная оккупация", "Шахта N8". Против правды не попрёшь.
forisson _ 21.05.2013 14:33
IP: 95.132.150.---
На рівному місці зробили рекламу фільмові.
Не до ум ки!
ganna-ahmetova _ 21.05.2013 13:29
IP: 93.74.80.---
Fedot22:
ganna-ahmetova:
olya12:
Слушайте сюда

Как упоительны в России вечера.
Так якого х... ти не насолоджуэшся вечора ми в росii, a cмердиш цiлодобово в УкраiнI??? Свою упоiтелную росiю заcрали, й повiялися свiтами iншим народам мерзoту коiти. Чому нiмець сидить у нiмеччинI, француз у францii, a ваше бicoве плем'я розлiзлося як таргани
Ганнуся, Вы кажется что- то попутали. Во-первых Россия (империя) возникла во многом благодаря немцам и французам (как известно Екатерина Великая была немка и не только она) /QUOTE]
Якщо вам європейці створили країну, в ноги їм кланяйтеся й насолоджуйтеся "упоітєльними вєчєрамі", а не смердіть в Україні
Ivan Sulima _ 21.05.2013 13:04
IP: 46.203.88.---
ganna-ahmetova:
Свою упоiтелную росiю заcрали, й повiялися свiтами iншим народам мерзoту коiти.

Від Росєї вже нікуди не дінеся. В них почінається знову напад хвороби – манія величи. А наші совки мають слабкий імунітет на це. Тож свідома частина українців має вийти з прокацапських анклавів в напрямок заходу. Момент є коли пукін заїде по запрошенню "легетимних" органів влади
Аксинья Куріна _ 21.05.2013 12:08
IP: 176.36.228.---
Фантази:
Документальний альманах "Відкритий доступ" створено за ініціативи громадської організації "Центр UA" (Партнерство Новий Громадянин) завдяки підтримці Omidyar Network, Internews Network

А на чьи деньги створено альманах "Відкритий доступ"??? Правильно, на доллары госдепа:

National Endowment for Democracy

Ukraine

Center UA
$26,920
To increase the accountability of public figures. In an important election year, the Center UA will continue to operate its unique interactive website, Vladometr.org (Powermeter), which monitors, documents and assesses promises, made by politicians, officials and prominent public figures. Endowment support will cover the basic personnel costs of maintaining the accountability website...

ned.org/publications/annual-reports/2012-annual-report/central-and-eastern-europe/ukraine

Донецк будет свободным от долларов госдепа, Аксинья Куріна!!!
Придется испортить Вам настроение. Основной источник финасирования фильма – частный американского фонд Omidyar Network, который поддерживает прогрессивные и инновационные проекты по всему миру. И спасибо им огромное за это. Интерньюс, тоже большое спасибо, благодаря их поддержке мы смогли завершить фильм.
Однако с Вашей позиции есть рациональное зерно, я согласна с тем, что украинские фильмы должны, хотя бы частично поддерживаться из украинских источников финансирования. Если Вы и Ваши боссы составят протекцию, то на сиквел "Открытого доступа" – "Взятие Межигорья" я подам заявку в Госкино Украины, думаю, что нам точно не откажут.
Аксинья Куріна _ 21.05.2013 11:58
IP: 176.36.228.---
all:
авторка он-лайн, мой вопрос повис в воздухе... (((

по ходу на этом сайте честность кроме меня никого не волнует

пока будет избирательная цензура, до тех пор будет избирательное правосудие и Яуковича мы не скинем ещё лет 15, потом и внуки подрастут
Я не являюсь сотрудником редакции. Напишите админу.

По поводу цензуры. Моё мнение, редакция имеет право удалять комментарии если они нарушают законодательство или не сосуществуют редакционной политике. Если к Вам в дом приходят гости и плохо себя ведут, вы вряд ли будет с этим мириться и выставите их за дверь.

А вообще мне жаль, что троли блоги замусоривают, люди, которым действительно была бы интересна дискуссия, почти не пишут.
Аксинья Куріна _ 21.05.2013 11:52
IP: 176.36.228.---
Дмитро Десятерик:
Аксінья, ви такі молодці – просто герої!
Аплодую!
Спасибо!
kren _ 21.05.2013 11:34
IP: 194.0.206.---
Донецк скоро станет свободным-но не скоро.
Fedot22 _ 21.05.2013 11:27
IP: 178.158.102.---
ganna-ahmetova:
Fedot22:
"Нет в мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать убивать, за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но... смертные." (А.Солженицын)
Ганнуся, не бреши- Солженицын этого ни когда не писал и ни где не говорил. Эта цитата уже не однократно опровергалась как специалистами в области его творчества так и его женой Натальей Дмитреевной...
ONLINE
Корупція1243 Україна та Європа1015 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter