В'ячеслав Кириленко Віце-прем'єр-міністр України

ДОДАТКОВИЙ БАН ДЛЯ РОСІЙСЬКИХ АРТ-ПРОПАГАНДИСТІВ

05 жовтня 2017, 16:12

Сьогодні російські арт-пропагандисти отримали додатковий законодавчий бан в Україні. Віднині для любителів поспівати у окупованому Криму, а через два дні, приміром, у Одесі, "халява" закінчується.

Тепер навіть маловідомі російські артисти, які незаконно перетнули наш кордон у Криму або зневажливо висловлювались про наші суверенітет та територіальну цілісність, не зможуть виступити ніде в Україні. Бо ОРГАНІЗАТОР концерту чи гастролей за новим Законом мінімум за 30 днів ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ повідомити про запрошення громадянина країни-агресора на свій захід.

І лише після отримання відповіді від СБУ про відсутність підстав для заборони в'їзду такого артиста, з ним може бути підписано договір.

Тепер громадським активістам не треба буде битися – інколи буквально – проти чергового концерту російського "пєвца-пропагандиста", бо він в принципі не зможе перетнути наш кордон. При цьому поодинокі російські артисти, які залишилися справжніми друзями України, жодних проблем не матимуть.

Від дня внесення законопроекту, який ми розробили в уряді спільно з депутатами, до його ухвалення у цілому минуло менше трьох місяців із врахуванням парламентських канікул. Високий темп, бо це важливе питання. Бо цей проект не про музику і концерти – він про протидію гібридній війні та захист гуманітарної безпеки. Яка є невід'ємною складовою національної безпеки України. Тепер уже це розуміють усі.

Дякую усім, хто підтримав цей Закон.

Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter