23 лютого 2022, 22:10

Немає нічого важливішого за Армію і єдність народу

За останні роки незалежна Україна стала головною параноєю Путіна.

Хвороба загострювалася на очах:

• 2020 – Україна є суверенною державою, Росія готова співпрацювати з її урядом, але спершу Україна має досягти порозуміння з Росією.

• 2021 – Україна має сумнівну історію заснування, українці та росіяни – один народ, Росія поважає вибір українського народу, але Український суверенітет можна зберегти лише змінивши курс на проросійський.

• 2022 – України не існує, це помилка Леніна і Горбачова, її Уряд нелегітимний, вона не здатна бути державою.

Остання шизофренічна промова біснуватого росфюрера на Совбезі була написана явно з розмахом на ліквідацію нашої Держави і народу.

Визнання терористичних республік було лише першим актом геополітичного шизофреніка.

Вже через день Путін висунув ультиматум: визнати Крим російським, ОРДЛО незалежними, скасувати курс на НАТО і роззброїтися.

Історія свідчить, що в ході російсько-української війни Росія витискала поступки через котли на фронті. Рашистські війська націлені саме на це. Все може початися в будь-який день.

Тому зараз ми маємо усвідомити, що немає нічого важливішого за Армію і єдність народу.

Всі ці виступи, заяви, закони – важливі.

Але найважливіше доукомплектувати наші війська, привести в готовність тероборону, забезпечити резерв пального та боєприпасів.

Не менш важливим є спокій. Той спокій, який виникає у людини перед важким і неминучим випробуванням.

Важливо підготуватися до шоку ймовірних ракетних ударів та психологічних провокацій ворога.

Тому пам'ятаймо:

1. Таких спроб ми немало памятаємо з історії. І за тисячу років нікому нас похоронити не вдалося. Не вдасться і цього разу.

2. У нас 200-тисячна Армія, ще 500 тисяч – ветерани бойових дій. Керівництво ЗСУ – професійне і патріотичне. Західна зброя вже у військах. Вірю, що ми здатні нанести окупантам втрати, неприйнятні навіть для задавленого російського суспільства.

3. На нашій стороні увесь світ. Росія може дозволити собі лише бліцкриг. Розгромити і окупувати 40 млн країну неможливо. Не вдалося це Чінгісхану, не вдасться це і Путіну.

4. Армія, тероборона, кожен українець – мотивований. Бо йдеться не про політику, закони чи навіть територію. На кону – життя і майбутнє кожної родини.

5. У нас є досвід 2004 та 2014 років. Він навчив нас, що ми можемо вистояти і перемогти в 2022.

Слава Україні!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Не дивно, що Україна радіє кінцю Портнова

Якщо Портнов все життя ненавидів Україну, то не дивно, що Україна радіє кінцю Портнова. Я – не радію. Хоча й маю підстави. Бо і мої роки в тюрмі в 2010-13, і цинічне кривосуддя, яке зупиняло найпринциповіші справи ГПУ в 2016-18, і виведення мільярдних ригівських бізнесів з-під арешту після 2019, і погрози знищення порохоботів після інаугурації Зеленського, і брудний вал фейкового компромату в 2021, і навіть війна в 2022 – це все про нього...

Московитами варто нагадувати реальну історію

Було б добре, щоб у складі нашої переговорної групи були грамотні історики. Найкраще – з числа тих, які воюють в ЗСУ. Вони б мали відбивати брехню та маніпуляцію московитів, котрі давно зробили псевдоісторію своєю зброєю...

З рук путіна треба вибити козир Стамбулу-2022

Я вважаю помилковою ідею персональної зустрічі Зеленського і путіна. Без участі делегацій США та ЄС це – гарантоване шоу квн проти кдб. Але маємо те, що маємо...

Щодо Угоди про ресурси-2

Сама ідея створення Фонду залучення американських інвестицій для розробки українських надр – добра. Власних державних чи приватних коштів у нас на це явно немає...

Щодо Угоди про ресурси

Президент Зеленський пояснював лютневий скандал у Білому домі необхідністю добитися безпекових гарантій у тексті Угоди про ресурси. Через місяць Угода підписана і внесена на розгляд Верховної Ради...

Чи реальне припинення вогню?

Вся країна обговорює можливість припинення війни. Тож декілька моїх думок з цього приводу. 1. Важливо зрозуміти, що у цьому процесі є 2 акти: припинення вогню і обговорення та підписання мирної угоди...