Утопія стає реальністю?
Англійські королі у свій час настільки захопилися самодержавʼям, що барони повстали. Їх, баронів, просто дістала звичка монархів одноосібно забирати замки, землі, гроші, свободу, життя їхніх підданих.
Тож у 1215 році озброєна знать за підтримки міщанства оточила короля Іоанна і примусила його підписати Велику Хартію вольностей.
Хартія вміщувала 63 статті, що регулювали питання права власності, свободи та особистої недоторканності англійських баронів (інших осіб, які володіли землею) та охороняла їх від абсолютної королівської влади й обмежувала владу короля і чиновників над людиною.
Наприклад, ст. 39 Хартії проголошувала, що жодна вільна людина не буде заарештована чи ув'язнена, чи позбавлена володіння, чи якимось іншим шляхом знедолена без наявності на те законного вироку згідно із законами країни.
Хартія стала прикладом для всіх країн, які рухалися від абсолютистської королівської влади до розділу функцій гілок влади. Того, що з часом назвали демократичним устроєм.
Пройшло 800 років.
У демократичній за Конституцією Україні, після двох антидиктаторських революцій Уряд повертає історію в середньовіччя.
Позиція Кабміну щодо підстав введення санкцій щодо громадянина України П. Порошенка – це неприховане визнання абсолютного права монарха карати підданих без жодного судового розгляду. І не тільки за дії, але й за НАМІРИ. (на фото – апофеоз позиції Кабміну)

Тобто, якщо ви водій, то ПОТЕНЦІЙНО ви можете протаранити владний кортеж.
Забрати і машину і квартиру і банківську картку!!!
Якщо ви солдат, то ПОТЕНЦІЙНО можете пальнути ефпівішкою по палацу.
Арештувати і майно, і солдата!!!
Якщо ви вчитель, то ПОТЕНЦІЙНО можете навчити дітей правді.
Вигнати з роботи і арештувати!!!!
Британець Оруелл у своєму романі-утопії про диктатуру "1984" називав це думкозлочином!
Утопія стає реальністю?
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.