Терміново портібна народна самооборона!
Каюсь, що забув пропіарити кременчуцький інцидент – тоді Порш Каєна на прізвище Нефендович вбив декількох пішоходів, рухаючись зі швидкістю понад 200 км на годину.
Саме засідання суду проходило в умовах суворої таємності. Ще зранку ніхто з журналістів не знав, коли воно розпочнеться. Коли ж вони приїхали до суду, суддя Міхно разом з прокурором, відмовившись відповідати на будь-які запитання, сіли у авто і поїхали до лікарні, де перебував Нефедович. Вдалося з'ясувати, що там мало відбутися виїзне засідання суду. До лікарні журналістів також не пропустили – міліція мотивувала це тим, що вони не входять до списку осіб, допущених до слухання справи.
Аж нещодавно трапився новий злочин.
В Харкові Mitsubishi L200 на високій швидкості врізався у трамвайну зупинку. Шестеро людей загинули одразу, ще двоє потрапили до лікарні у тяжкому стані.
Цей злочин міг би не статися, якби реально покарали Нефендовича. Якби реально покарали Серга Калиновського, який спричинив смерть двох людей у ДТП і втік у Ізраїль. Якби реально покарали сина заступника голови Одеської облради Фелікса Петросяна що створив ДТП за участю 11 (!) автомобілів, у якому одна людина загинула.
Всі ці люди не понесли заслуженого покарання. Дані випадки демонструють безкарність злочинців та нездатність правоохоронної системи виконувати свої функції.
З цього є лише один вихід – створення суспільством альтернативних структур по захисту своїх прав. Йдеться про захист життя громадян, і в цьому питанні міліція виявляється не з народом, тому народ має право створити свою власну організацію, яка його захищатиме.
Через бездіяльність МВС гинуть люди. Ситуація надзвичайна, і потребує надзвичайних кроків щодо зміни системи захисту прав громадян.
Тому ініціатива з народного самозахисту – не така вже й незвичайна.
Вона є цілком легітимною! Якщо колись хтось створив міліцію, прокуратуру, КДБ (даруйте, СБУ), то чому не можна створити ще одну, незалежну правоохоронну організацію?
Хтось буде її боятися, що вона вийде з-під контролю? Але поки що міліція менш за все підконтрольна людям. У МВС багато достойних людей, але хтось всупереч інтересам суспільства контролює всі аспекти функціонування цього силового відомства, від загальної кадрової політики до дій окремих ППС-ників.
Повторю ще раз – безпосередньо сформована громадянами організація з захисту їх прав буде менш небезпечною для народу, ніж будь-які МВС, СБУ чи ГПУ, які за великим рахунком контролюються олігархами та організованим криміналітетом.
Люди просто не усвідомлюють того факту, що силові структури, що існують в державі, насправді працюють на корпоративні інтереси і лише вдають з себе державних. Державними – в сенсі лояльними до держави як українського народу, а не до тих, хто цю державу формально очолює.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.