У Внєшторґбанк – ні ногою
Ви чули колись про ненажерливих лихварів, які за копійку рідну матір ладні продати?
Ви чули колись про безпринципний транснаціональний капітал, котрий плюндрує країни, їх красу та природу, заради наживи?
Врешті, ви точно чули про агресивних росіян, котрі ставляться до України, як до непорозуміння.
Схоже, я знайшов непоганий приклад.
Принаймні, я знаю, куди я не піду за фінансовими послугами. Жодному українцеві, котрий має гідність, туди ходити не раджу.
ВНЄШТОРҐБАНК.
Він же ВТБ.
Перш за все, не раджу носити туди гроші депозити.
Судячи з усього, кредити вони роздають, не надто переймаючись репутацією компаній-боржників. А відтак, проблемних кредитів може бути багато.
Ось яскравий приклад. У 2008 році уже всі знали, що будівництва на Гончара 17-23 у Києві – скандальне і проблемне. Тим не менш, ВТБ прокредитував цей містобудівний злочин, що відбувається під стінами собору св.Софії.
Про свій подвиг на ниві нищення української історії ВНЄШТОРҐБАНК з гордістю повідомляє українцям за допомогою рекламного плакату на самому бетонному опудалі.
Нагадаю, з подачі київської прокуратури, після більш ніж трьох років боротьби громадськості проти цього будівництва, котре кришує Партія Регіонів, суд прийняв ухвалу на час розгляду справи призупинити будівельні роботи.
Будують там всупереч законам України та Конвенції про охорону всесвітньої спадщини – у відповідності до українського законодавства, дозволити це будівництво мала Верховна Рада, та ще й з узгодженням з ЮНЕСКО.
Що ВНЄШТОРҐБАНКівським зайдам ЮНЕСКО!
Для них, недалеких – аби відсоток капав, а якщо українців ще раз принизити – то додатковий бонус. Адже декому муляє, що коли по Красной площі у Москві ще ведмеді ходили, у нас уже був чи не найбільший храм у Східній Європі.
Свого часу ВНЄШТОРҐБАНК жалівся Азарову, що, мовляв, вклали гроші – а їм будувати не дають. Ну так, там у них кредит мільйонів на 13 доларів. Ну а треба було думати, кому і куди гроші давати.
Цікаво, скільки ще у ВНЄШТОРҐБАНКа таких сумнівних кредитів? А?
Зараз ВНЄШТОРҐБАНК взагалі лізе у судовий процес третьою стороною. Мовляв, маємо право вашу Софію забудовувать. Десь про це вже писали:
Обеспечьте 10 процентов, и капитал согласен на всякое применение, при 20 процентах он становится оживлённым, при 50 процентах положительно готов сломать себе голову, при 100 процентах он попирает все человеческие законы, при 300 процентах нет такого преступления, на которое он не рискнул бы, хотя бы под страхом виселицы.
Я сподіваюсь, що математично ВНЄШТОРҐБАНК за цією шкалою десь близько до "сломать себе голову".
Як казала тут Монтян, ви спитаєте, хто я такий? Я – член Колегії Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури:) Ну і ЗСК форевер.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.