1 березня 2014, 19:51

Захистити Україну від збройної агресії!

ЗАЯВА ГРОМАДСЬКОГО СЕКТОРУ ЄВРОМАЙДАНУ

Події в Криму, на Сході та Півдні України, а також рішення президента і парламенту Росії про введення військ на українську територію недвозначно свідчать про збройний напад сусідньої держави на Україну.

Путін оголосив Україні війну, а російські війська здійснюють збройне захоплення цивільних та військових об'єктів на наші суверенній території.

У зв'язку зі смертельною небезпекою, яка нависла над Україною і кожним громадянином нашої держави, ми закликаємо державну владу до негайних дій, спрямованих на захист свободи і незалежності України.

Ми вимагаємо:

Від в.о. Президента, Уряду, Верховної Ради – негайно визнати факт військової агресії Росії проти України, прийняти рішення, необхідні для використання Збройних Сил та інших силових структур для захисту країни, звернутися по допомогу до світової спільноти.

Від правоохоронних органів та армії – звільнити всі об'єкти, захоплені візитерами з Росії й сепаратистами у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську та інших містах, узяти під варту осіб, що закликають до порушення територіальної цілісності України чи силою підтримують агресора.

Від РНБО, міністра оборони та генерального штабу Збройних Сил:

Забезпечити належний захист території України, насамперед великих міст Сходу та Півдня, столиці України та ключових об'єктів інфраструктури від можливої збройної інтервенції з території Росії, з окупованого Росією Криму та з моря.

Привести Збройні Сили і всі силові структури у повну бойову готовність і забезпечити всім необхідним.

Захистити повітряний простір країни.

Передислокувати якомога більше боєздатних частин на Лівобережжя Дніпра та Південь.

Підготувати загальну мобілізацію.

Сформувати загони добровольців у всіх містах та районах України і підготувати зброю та завдання для цих загонів на випадок окупації відповідної території ворогом.

Забезпечити належну інформаційну роботу в армії та інших силових структурах, підтримувати високий бойовий дух захисників Вітчизни.

Від органів законодавчої та виконавчої влади:

Звернутися до країн-членів НАТО з проханням ввести до України обмежені військові контингенти, насамперед мобільні комплекси ППО, винищувальну авіацію та військові кораблі.

Припинити транспортне сполучення і закрити кордон з Російською Федерацією (за винятком повернення громадян України на батьківщину пішки чи автотранспортом), заборонити громадянам Росії, які не мають права на проживання в Україні, перебувати на її території.

Захистити інформаційну безпеку країни, насамперед припинити трансляцію російських теле- і радіопрограм, а також трансляцію проросійських програм українськими мовниками.

Виділити для потреб оборони необхідні кошти та інші ресурси, у т.ч. за рахунок зовнішніх запозичень та припинення перерахунків коштів в Росію й на окуповані нею території.

Переглянути позаблоковий статус України.

Зняти депутатську недоторканність і притягнути до кримінальної відповідальності депутатів Верховної Ради, що вчинили дії проти незалежності і територіальної цілісності України.

Ми переконані, що в умовах збройної агресії Верховна Рада, уряд та в.о. Президента мають працювати в постійному режимі і підпорядкувати свою діяльність у першу чергу потребам захисту незалежності та цілісності країни. Не можна гаяти час, бо кожна хвилина на вагу золота.

Удар, який мали завдати ми, а не РФ

Вночі ворог завдав удару дронами-камікадзе по пункту постійної дислокації моєї бригади. Я там був лише раз у житті, але, принаймні, знаю, як виглядають ці древні будівлі...

Чи стане Україна криптомайнінговим тигром?

Іван Полтавець, керуючий партнер Fipra Ukraine Ігор Луценко, нардеп 8 скликання Заворушення у Казахстані дають Україні унікальний шанс залучити іноземні інвестиції...

До теми результатів Укрзалізниці

На межі 2021 і 2022 виникла дискусія щодо результатів роботи Укрзалізниці (я раніше неодноразово критикував цю компанію за дивні рішення)...

Чому податкова в Києві захищена від дронів, а ЗСУ під Широкіно – ні?

Читаю дослівно новину і охрінєваю: "В районі населеного пункту Широкине противник задіяв безпілотний літальний апарат, за допомогою якого скинув постріл ВОГ-17"...

А давайте все ж обговоримо нову версію законопроекту про столицю?

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Новий законопроект про Столицю України

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...