6 червня 2016, 16:50

З ким Деканоїдзе?

Я щасливий, що нарешті розуміння величезних вад так званої міліцейської атестації як процесу стало очевидним моїм друзям і колегам.

Свого часу я багато писав про те, що у самій правовій системі атестації є купа дірок, крізь котрі вже тоді пролазили і старі беркути, і старі убозівці, і всіляка інша нечисть.

Врешті, я писав і про те, що певні посадові особи (перш за все, Хатія Деканоїдзе), від яких залежить "латання" цих дірок, своїм невтручанням фактично покривають Авакова і компанію.

Утім, сам процес атестації на той час дозволяв вичищати з поліції окремих негідників, і це, природно, вселяло громадським активістам оптимізм. Потім, щоправда, оптимізму стало менше, бо одіозні персони стали поновлюватися через суди.

Активісти проробили титанічну роботу в комісіях (а це було незрівнянне пекло), проробили її безкоштовно. В пам'ять про жертв на Грушевського та Інститутській, в пам'ять про жертв на Сході. Ради майбутньої країни, де не буде мусорів, котрі вбивають, катують, ґвалтують.

Але зараз ці активісти кажуть – ми знімаємо з себе відповідальність, ми виходимо з процесу. Атестація нині – фарс.

***

Невеличкий законодавчий лікбез.

Норма про атестацію прописана у законі про поліцію. Аваков своїм наказом вводить у дію інструкцію про порядок проведення атестації. При цьому інструкцію обов'язково погоджує з начальником нацполіції – Хатією Деканоїдзе.

Також Хатія Деканоїдзе формує атестаційні комісії – деякі безпосередньо, а деякі – через механізм погодження їх складу з начальником нацполіції.

Нагадаю, саме процедурою формування комісії, їх складом зараз незадоволені громадські активісти. Саме через це вони демонстративно йдуть геть.

Я думаю, варто нам усім, усьому суспільству звернутися до Деканоїдзе – закликати її використати прописані у законодавстві повноваження і вплинути на процес атестації, щоб він став чесним та прозорим, атестаційні комісії наповнити порядними та відданими людьми.

Говорячи прямо, варто усім попросити Хатію Деканоїдзе чесно стати на бік громади, а не займати позицію тихого нейтралітету у боротьбі майданівців проти старої мусорської гвардії.

Удар, який мали завдати ми, а не РФ

Вночі ворог завдав удару дронами-камікадзе по пункту постійної дислокації моєї бригади. Я там був лише раз у житті, але, принаймні, знаю, як виглядають ці древні будівлі...

Чи стане Україна криптомайнінговим тигром?

Іван Полтавець, керуючий партнер Fipra Ukraine Ігор Луценко, нардеп 8 скликання Заворушення у Казахстані дають Україні унікальний шанс залучити іноземні інвестиції...

До теми результатів Укрзалізниці

На межі 2021 і 2022 виникла дискусія щодо результатів роботи Укрзалізниці (я раніше неодноразово критикував цю компанію за дивні рішення)...

Чому податкова в Києві захищена від дронів, а ЗСУ під Широкіно – ні?

Читаю дослівно новину і охрінєваю: "В районі населеного пункту Широкине противник задіяв безпілотний літальний апарат, за допомогою якого скинув постріл ВОГ-17"...

А давайте все ж обговоримо нову версію законопроекту про столицю?

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Новий законопроект про Столицю України

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...