1 лютого 2024, 16:34

Яна Матвійчук – Як Україні подружитись з релігійними республіканцями та отримати допомогу?

Є імовірність, що наступний Президент США буде республіканцем. Як Україні отримати підтримку республіканців? Як вести переговори і де знаходити спільні точки дотику?

Ви, мабуть здивуєтесь, але більшість американців є практикуючими християнами. 63% жителів США – християни. Більшість політиків США – християни. До того ж, на відміну від українських політиків, в США можновладці насправді ходять в церкви. В Україні ж більшість політиків атеїсти, агностики чи формально відносять себе до християн.



Яна Матвійчук про республіканців

Виникає питання – чому так важливо налагодити теплі зв'язки з республіканцями? Відповідь доволі очевидна: у 2024 році в США будуть проведені президентські вибори. Наразі тенденція вказує на те, що до влади, найочевидніше, прийдуть саме представники Республіканської партії.



Якою є ідеологія республіканців?

Республіканці є набагато більш релігійними людьми ніж демократи (республіканський спікер Джонсон заявляв, що Біблія є беззаперечним авторитетом для нього). Ще вони виступають за зниження податків, хочуть максимально обмежити незаконну міграцію, просувають ідеї вільного ринку та підтримують вільне володіння зброєю. Відмінними рисами республіканців є те, що переважна їх більшість є практикуючими християнами, вимагають заборонити аборти та не підтримують розповсюдження і пропаганду гомосексуальності. Також пріоритетами республіканців є моральність та сімейні цінності.

Чим важливі республіканці для України?

Електоратом Республіканської партії є консервативні американці. У серпні 2023 року 40% американців визначали свої погляди як консервативні. Наразі саме з цими американцями доведеться працювати українським політикам.

Відразу кидається в око цивілізаційні розбіжності між українською атеїстичною та маніхейською елітою і консервативними та релігійними республіканцями.

Республіканці зараз виступають за надання Україні необхідної кількості зброї та засуджують стриману політику Байдена. Якщо такі твердження є істинними, то прихід республіканців до влади в США може пришвидшити перемогу України у війні з Росією, якщо українська еліта зможе говорити з ними виходячи з їх світосприйняття.

Але для того, щоб республіканці одностайно підтримували Україну – з ними треба говорити через призму християнських цінностей, а не голосувати за суперечливу "Стамбульську конвенцію" чи підтримувати одностатеві шлюби. Сподіваюся, що саме це і стане головною метою Українського тижня 2024.

Одним із дієвих засобів налагодження зв'язків з республіканцями та консервативними американцями є релігія. Зокрема, мова йде про християнство. У 2022 році 63% американців називали себе християнами. В США нараховується понад 500 000 церков.

Саме християнство може стати важливою точкою дотику між українцями та консервативними американцями і республіканцями. Проте тут виникає інша проблема: українські політики не дуже релігійні. Це, насправді, може спрацювати не на користь посилення співробітництва. Більшість української еліти – атеїсти, агностики або відверті маніхеї, які підтримують одностатеві шлюби, аборти, ліві економічні ідеї та інші неприйнятні для релігійної людини речі.

В США найпотужніші громади – це християни та Асоціація власників зброї. В Україні християнські громади послаблюються через діяльність московської псевдоправославної церкви та засилля ліволіберальної пропаганди та організацій. Український народ має боротись з цим лівим ухилом. Це важливо для оборони та можливості і далі протистояти росії.

Зараз проходить Український тиждень в США. З 29 січня по 3 лютого будуть проходити заходи, які просувають адвокацію України у США. У межах Українського тижня також буде проведений Молитовний сніданок 2024 за участі представників Конгресу США, політиків, бізнесменів та бізнесвумен, громадських організацій...

Чим важливий Український тиждень в США – Яна Матвійчук

Український тиждень в США – це нагода Україні та українцям нагадати про себе та налагодити зв'язки з американськими політиками, конгресменами, представниками Сенату, лідерами думок, громадськими активістами та звичайними американцями. Під час Українського тижня 2024 в США буде присутня делегація з України, до якої увійшли політики, військові капелани, поранені на війні українські військові та діти, яких повернули після викрадення Росією. Також на Український тиждень в США приїхали і представники бізнесу, щоб налагодити ділові зв'язки між країнами.

Особливо важливим є Молитовний сніданок 2024 – для українських представників це нагода налагодити важливі контакти з республіканцями і як результат – їхніми виборцями.

Візит Яни Матвійчук у Вашингтон

Наразі я відправилася на Український тиждень в США як підприємиця, християнка та власниця зброї. Це дозволить налагодити контакт з республіканцями та почати активну співпрацю без ідеологічних розходжень.

Метою мого візиту є розвиток та покращення зв'язків між Україною та США. Окрім того, я приїхала у Вашингтон, щоб розповідати про Україну, реалії ведення бізнесу під час війни, релігію в Україні, сильний інститут сім'ї та віру українців – це і віра в Бога, і віра в Перемогу! Саме такі меседжі дозволять не лише налагодити корисні зв'язки та переконати республіканців у тому, що Україна заслуговує на підтримку та допомогу, але й показати американцям, що ми схожі навіть попри те, що живемо на різних континентах.



Робота з республіканцями є надзвичайно важливою зараз і дуже відповідальною. Ми маємо спільними зусиллями показувати республіканцям та консервативним американцям, що Україна важлива і для безпеки Європи, і для безпеки США. Український тиждень в США – це, фактично, остання можливість перед виборами в США у 2024 році достукатися до Республіканської партії та отримати підтримку у разі приходу республіканців до влади.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

На протезі звільняв Харківщину і боронив Бахмут. Геннадій Керничний – подвиг, гідний звання Героя України. Посмертно

Геннадій Керничний заслужив звання Герой України ще за життя, але має отримати його посмертно. Геннадій Керничний – військовий, ветеран війни з 2014 року, поклав життя за Україну...

Еліти гублять тапки – так спішать перевзутися. Перемога Трампа всіх налякала. Погляд Яни Матвійчук

В Україні всі перелякані, бо переміг Трамп. Передусім налякана еліта і це те, про що я давно казала. Я їжджу в США, займаюсь адвокацією інтересів України і працюю в основному з республіканцами, консерваторами...

Вибори в США 2024: демократи проти республіканців. Думки Яни Матвійчук після візиту до Штатів

Вибори в США наближаються. Але що від виборів в США очікувати українцям? Я, Яна Матвійчук, протягом двох тижнів була в Нью-Йорку та Вашингтоні, де займалася адвокацією України і знаю, що відбувається в США зсередини...

Податки в Україні шалено ростуть: Гетманцев "зжирає" бізнес та громадян

Податки в Україні шаленими темпами продовжують рости. Головним "ідейником" збільшення податків є Данило Гетманцев. Чиновник постійно "виводить бізнес з тіні" і шукає можливості для підняття податків...

Курська АЕС та Запорізька АЕС – зброя для знищення економіки. Огляд Яни Матвійчук

Курська АЕС стала об'єктом для дискусій зовсім недавно, відколи ЗСУ почали наступальну операцію на Курщині. Наразі Курська АЕС не перебуває під контролем ЗСУ, але наша артилерія вже може її дістати...

Українська жінка – берегиня економіки. Видатки на війну на плечах українських жінок? Яна Матвійчук

Українська жінка тримає на собі значну частину економіки. Через виклики, які постають через повномасштабне вторгнення, жінки почали займати посади, які раніше стереотипно вважалися "чоловічими"...