Чому Колесніченко займається ''СОЗДАНИЕМ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЭЛИТЫ В СТРАНАХ БЛИЖНЕГО ЗАРУБЕЖЬЯ С РУССКОЙ МЕНТАЛЬНОСТЬЮ''
Член Партії регіонів Вадим Колесніченко у 2009 році в Кремлі був нагороджений орденом Президентом Росії. Ця нагорода була лише авансом... Бо уже завтра цей орден він разом із іншими спробує відпрацювати. В порядку денному парламенту стоїть закон за його авторства "Про засади державної мовної політики".
Не зважаючи на юридичні формулювання, завдання закону чітке – вичищення української мови із усіх сфер суспільного життя. Натомість – запровадження російської.
Сьогодні є висновки як українських, так і міжнародних інституцій, які в один голос говорять: закон створює загрозу існуванню української мови. Про шкідливість закону волають навіть міністерство фінансів і міністерство юстиції уряду Азарова.
У висновках ОБСЄ прямим текстом сказано, що проект закону "може призвести до скорочення використання державної мови... Це, в свою чергу, може розширити існуючий мовний поділ всередині країни". Ґрунтуючись на цій оцінці ОБСЄ "рекомендує органам української влади утриматися від розгляду Закону про мови від 2011 року в його нинішньому вигляді"
Практично в унісон ОБСЄ є висновки Венеціанської комісії.
300 професорів Академії наук вищої школи прями текстом у листі на ім'я Литвина заявили "Законопроект Колесніченка-Ківалова є черговим антиукраїнським, антидержавним, а фактично антиконституційним актом, який спрямований на дискредитацію Української держави, загрожує національній безпеці та територіальній цілісності України, і, щонайнебезпечніше, сприятиме посиленню розбрату в нашому суспільстві".
Виникає питання: чому Колесніченко таки протискає цей закон, фальсифікуючи при цьому висновки міжнародних інституцій і національних експертних структур?
Бо життєвим гаслом Колесніченка стали слова дружини Путіна: "Россия должна заканчиваться там, где кончается русский язык".
В 2009 році Колесніченко обраний головою руху "Русскоязычная Украина".
На сайті цього руху кожне слово просякнуте ненавистю до всього українського.
Ось лише одна з небагатьох цитат із сайту про українську мову: "Если вам предложат бесплатно на выбор запорожец или мерс, вы разве выберете запорожец – по причине, что он якобы родной? Или усмехнетесь и скажете – спасибо, не надо".
Показовим є репортаж із зібрання "Координационого Совета организаций российских соотечественников", на якому напередодні побував автор закону про мовну політику Колесніченко.
Лише декілька цитат:
"Основная причина неуспешности, неэффективности работы с соотечественниками – неправильно выбранная Российской Федерацией концепция национальной безопасности. Россия сделала упор на тренд 70-х годов – на службу безопасности и армию, в то время как мир давно уже пытается обезопасить себя созданием и развитием гражданского общества в прилегающих странах, на активную работу за своими границами неправительственных организаций: это и намного дешевле и эффективней. И мы тут, на Украине, это видим и ощущаем на себе".
"МИД России построило систему КСОРС (Координационные Советы организаций российских соотечественников), этот этап уже пройден, теперь нужно наполнять эту структуру реальным содержанием. Прежде всего изменится система финансирования, укрепится кадровый состав".
"Россотрудничество разработало 14 пунктов, которые предложило рассмотреть верховной власти. В их числе – более активное внедрение в повестку дня международных переговоров на высшем уровне вопросов защиты русского языка и прав соотечественников. Это продвижение самого русского языка на постсоветском пространстве, это СОЗДАНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЭЛИТЫ В СТРАНАХ БЛИЖНЕГО ЗАРУБЕЖЬЯ С РУССКОЙ МЕНТАЛЬНОСТЬЮ...".
Переконаний, що подальші коментарі непотрібні!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.