21 січня 2011, 21:52

Николай Янович Fuck them all

Під три десятки телекамер, удвічі більше репортерів чекають брифінгу Азаровав Києві на вул. Панаса Мирного 26. Азаров з "науковцями" вирішує проблему демографії.

Очільникові уряду вкрай потрібні трудові ресурси, поголів'я якого в України скоротилося на 5 мільйонів.

Ніхто не дивується, з яким виразом обличчя та інтонаціями, Азаров розповідає про народ. Скидається, що "мерседеси", які його фонд Професіонал здирництвом забирав у бізнеса, викликали в чинного прем'єра більше людських хвилювань.

Розмова про людей як про ресурс, який треба швидко відновити.

Розумник-речник прем'єра Віталій Лук'яненко перед брифінгом несе світло знань в журналістські маси. Донецька "Просвіта", ваша дивізію. Виявляється, демографічну кризу азаровщина вирішуватиме науково, з використанням "шостого та сьомого технологічного рівнів".

Як тількі Азаров переконає – "рівні" настали, українські жінки якогось біса мають плодоносити небачуваними темпами...

Згадую поїздку на минулих вихідних по азаровських самозахопленнях землі в Гурзуфі. У п'ятьох: Азаров, Ярошенко, Самофалов, Бабич і Піскун відібрали в Крима 6,5 гектарів найціннішої землі біля моря.

Сім років тому за 7 мільонів гривень азаровський благодійни фонд "Професіонал" придбав поза конкурсуом санаторії та господарські будівлі комсомольскої оздоровниці "Супутник" загальної площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Під це огородили наколишні землі; потім тиском, погрозами та підробками держактів приєднали шматки земель інших оздоровниць та власників.

Азаровська інтервенція на Гурзуф триває 12 років.

Населення Гурзуфа проти 12 тисяч осіб 1989-го наразі складає близько 7 тисяч.

Щонайменше 1000 гурзуфців-слов'ян потребуть покращення житлових умов.

1944 звідси було депортовано 2 тисячі кримських татар. Вижили близько однії тисячі.

Вони та їхні нащадки – громадяни України – або розмістилися по гуртожитках степового Криму або досі живуть в місцях депортації. Близько 700 кримських татар-гурзуфців та їхніх прямих нащадків безхатченки, що працюють, платять податки і не мають перспектив отримати землю під будівництво або купити квартиру. На азаровському самозахопленні в Гурзуфі вже звели 12-поверхівку. Квартира площею 106 квадратних метрів коштує 4 мільйни гривень.

Разом 1700 безхатніх слов'ян та кримських татар можна розмістити (не безкоштовно, а надавши квартири в розстрочку) в кількох багатопверхівках. Достатньо Азарову і Ко. поступитися десятьма відсотками вкраденої гурзуфської землі.

Певен, тоді і татарки, і слов'янки народжуватимуть без вселякої шостої або сьомої "технологічної маячні" макіївсько-єнакіївської професури.

Бо будь-яка тварина, в тому числі люди-примати, для розмноження потребують ареалу.

Вибачте, але навіть азаровському "поголів'ю" трудових ресурсів нема де і куди розмножуватися.

Чи гурзуфське поголів'я не потребує зростння? Чи лише на сході України Азарову потрібні матері-свиноматки, ЩО НАРОДЖУВАТИМУТЬ ЖИВЕ МЯСО ДЛЯ ШАХТ, ХІМІЧНОГО ТА ІНШОГО СИРОВИННО-БЕЗГЛУЗДОГО ВИРОБНИЦТВА.


Азаров з'являється до підготовленої журналітської тусівки. Розповідає про відродження економіки, що отримала новий імпульс...

Дочекався своєї черги. Поставив запитання в контексті закидів Василя Джарти щодо кримськотатарських замозахоплень і вимоги до Меджлісу – прибрати "своїх" із самовільно зайнятих ділянок.

Запитую в Азарова: "Чи Ви – пятеро самозахопників (виходячі з рішень кількох господарських судів з 2005-по 2010) – звільнятимете землю в Гурзуфі".

Речник Азарова не дає завершити запитання і впадає в антикризовий екстаз начебто запитання не по темі і його не можна ставити... втручаюсь в потік безглуздих заперечень Лукяненка аби завязати демографічну кризу в Гурзуфі із невирішеннісю земельно-житлової проблеми місцевих мешканців...

Азаров дослухав запитання, потім – істерику свого речника... і вимовив: " Я вам отвєчу"... Відвернувся і додав: "Слєдущій вопрос".

Власть взялась за ATR?

Камарилья Януковича пытается нагнуть ATR – единственный телеканал в стране, который производит новости на трех языках – крымскотатарском, русском и украинском...

Зі Стамбулу до Давоса.

Сьогодні один з яскравих днів в моєму житті. 15-го вересня 2010 року повернувся з відрядження до Туреччини, а 16-го знімав сюжет про 10-річчя зникнення Георгія Гонгадзе...

Jamala. 63 хвилини, що варті уваги.

Пост Джамали з фейсбуку Трудно быть первопроходцем... Вчерашняя презентация All or Nothing на YouTube стала вторым онлайн-концертом в истории Украины...

"Крымскотатарский сепаратист" Владимир Чемерис)

Об Украине без Януковича. О Крыме без Могилева. О крымскотатарском сампоопределении. О революции и Венесуэле гость Mızmızlar Владимир Чемерис...

Пацаны, Who is on duty today?

С началом Вас третьей мировой войны за южнобережную крымскую землю. На фоне убийства и прощания с сейлемовским мэром Симеиза Кириллом Костенко, нужно было обратить внимание на вчерашние общественные слушания в Кореизе...

Федоріве горе.

Якщо сказати, що блог "колеги" Ірини Федорів мене здивував, то це не так. Бо Ірина, що була кілька років головою первинного осередку профспілки "Медіафронт" на СТБ, жодного разу публічно не виступила ані в суді, ані в блогах, коли юристи Бородянскього доводили, що ніякої профспілки на телеканалі не існує...