З такими друзями і ворогів не треба...
Читаю черговий коментар Анатолiя Гриценка. Цього разу до вже традиційних істерик з приводу встановлення прохідного бар'єру вище соцiологiчної похибки, додалася образа партiї Анатолiя Гриценка на увесь КОД, аж до виходу з його складу. По дорозi ображений Анатолiй Степанович встиг розповісти про те, з ким не пiде в розвiдку.
В розвiдку, взагалi-то, ходять розвідники. А те, що робить Гриценко, бiльше подiбне на роботу диверсанта.
Ультиматуми та полум'янi промови завжди легше виголошувати, нiж працювати задля реального результату. Анатолій Степанович в політиці не перший рік і як ніхто інший знає, як легко говорити і важко діяти. Мистецтвом можливого політику робить не ультиматум, а адекватність.
Князевич та опозиційні депутати отримали мандат – не підтримувати закон Януковича та висунути для переговорів 20 вимог. Що і було зроблено – вимоги висунули, закон Януковича переробили. Підкреслюю, мандат був на переговори в рамках комісії, а не на ультимативні вимоги. Увесь перебіг процесу був відкритим і неодноразово обговорювався на засіданнях політради блоків парламентських фракцій.
Про яку змову може йти мова? Спробуйте втаємничити те, в чому бере участь чотири сотні людей. "Теорія змови" – це зручний аргумент, аби приховати невдоволення прохідним бар'єром.
Не iдеалiзую, але вважаю, що парламентська опозицiя через комiсiю Князевича домоглась неможливого. Ключ від результату виборiв відібрали у Банкової та віддали людям. 17 із 20 вимог опозицiї врахованi. Законом заблоковано усi вiдомi cхеми фальсифiкацiй! "Каруселі", голосування на дому, підробка бюлетенiв, зняття кандидатів за граматичні помилки в документах... I це – не технологiчнi формальності. Це спосіб, у який крали голоси та спотворювали вибiр українців у 2004 та 2010 роках. Через що люди й вийшли на Майдан у 2004-му, а мiсцевi ради, попри реальний програш в бiльшостi областей, контролює Партія регіонів.
Зроблено максимум з можливого. Усi, хто цього не бажає побачити та здіймають iстерику, нагнітаючи пристрасті, працюють винятково в iнтересах влади.
Опозицiйнi партiї "Батькiвщина", "Фронт Змін", "Реформи і Порядок" та "Народна Самооборона", які в сукупностi мають понад 30% пiдтримки, закликали колег формувати єдиний список мажоритарних кандидатiв i спiльний формат кампанiї, роботу в комiсiях та органiзацiю мiжнародного монiторингу виборчої кампанiї.
Це нелегкий процес і як у будь-яких перемовинах, багато чим доведеться поступатись задля головного – перемоги.
Звичайно, легше образитись, наговорити купу того, що залюбки ретранслюють провладнi канали, побавити власне "его" та зiграти "проти". Але це і буде справжньою змовою.
Ще кiлька таких щирих горе-розвiдникiв-опозицiнерiв, як Анатолій Гриценко i диверсантiв не потрiбно.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.