Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

ДІСТАЛИ!

01 серпня 2014, 14:10

Поганий той грабіжник, який не хоче стати кредитором своєї ж жертви. Очевидно, що по такому принципу, точніше – по таких поняттях, живуть кремлівські окупанти в Криму. Судіть самі – найбільший за всю історію грабіжник Ощадбанку – Російська Федерація – хоче довести, що вона не рекетир і злодій, а, кредитор банку. І тепер банк має задовольнити вимоги кредитора.Трохи історії. Із 8 травня цього року, відколи Ощадбанк припинив свою роботу в Криму, відбулася ціла низка злочинів міжнародного масштабу, яка колись увійде до підручників зі світової історії та кримінального права як найзухваліший розбій в історії Європи й світу.

Спочатку російські окупанти привласнили кримську мережу Ощадбанку – майже 300 відділень. В тому числі майно, документацію, клієнтську базу даних. Практично скоїли грабіж. Далі гопники-нальотники захопили готівку в сховищі Кримського республіканського управління Ощадбанку. Потім вони влаштували фарс-розпродаж, а точніше – деребан, вкраденого. У ньому взяли участь і російські банки, зокрема РНКБ. У той же час усі законні спроби правління Ощаду вивезти готівку та документацію на материкову частину України були блоковані бандформуваннями під егідою ФСБ. Щоб цій вакханалії надати легітимності, грабіж супроводжувався рішеннями так званих кримських судів, які не визнаються ніде в світі.

Згодом окупанти утворили структуру з довгою назвою "Автономная некомерческая організація "Фонд защіти вкладчіков", яка виступила прикриттям банального грабунку та стала ще одним каналом економічної пропаганди загарбників. У рамках українського права цей "Фонд" може розглядатися не інакше, як новоявлені "Роги й копита". Але їх це не бентежить і вони два місяці поспіль тролять Ощад своїми "листами щастя", один з яких я продемонстрував на початку.

Я б не зважав серйозно на всю цю ахінею, яка не має жодної юридичної сили, логіки й здорового глузду, але їх останній лист, де ці мародери називають себе кредиторами провідного українського державного банку і вимагають перерахувати їм гроші, які вони начебто виплачують нашим вкладникам в Криму, просто дістав. Тим більше, що від 23 липня Ощад відновив обслуговування своїх кримських клієнтів (з порядком обслуговування може ознайомитися кожен на сайті банку). І ми не потребуємо в цьому жодної допомоги, а тим більше від резидентів держави-агресора, держави-окупанта, яка перебуває під міжнародними санкціями.

Вирішив таки нагадати цим окупантським гієнам їхнє місце.Адже це вони боржники. Вони винні. І не лише Ощаду, але й кожній українській родині загиблих вояків і мирних жителів, кожному жителю Донбасу та кожному українському громадянину за те, що принесли війну на нашу землю. Вони винні кожній родині загиблих збитого їхніми бойовиками їхньою ж ракетою пасажирського літака. Зрештою, вони винні кожній родині одурених російських обивателів, які наївно повірили в їхню брехливу пропаганду і стали її жертвами. В тому числі й тим, хто безглуздо загинув у лавах терористів-бойовиків на Донбасі.

За все доведеться платити. Рахунок уже пішов.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
Oksana Knapp _ 09.08.2014 16:00
IP: 74.125.183.---
111:
Кстати ещё о законности.
Россия не является участником тех договоров, за якобы нарушение которых насчитали те весёлые цифры.

Кое-где Африке существую законы, по которым молодой девушке (!) делают обрезание. Вот представь себе, Пышный, что твою жену сейчас засудят за то, что она не обрезана. Как отнесёшься к такому развитию событий? Ведь, судя по твоей "логике", африканское племя будет право. У тебя есть жена. Она же наверняка женщина. А почему не обрезана?
Як ти хворий на голову, 111, то не висловлюйся прилюдях, а ще тим більше по відношенню до автора статті. Тобі би і справку б не дали...
111 _ 02.08.2014 11:04
IP: 193.178.187.---
Кстати ещё о законности.
Россия не является участником тех договоров, за якобы нарушение которых насчитали те весёлые цифры.

Кое-где Африке существую законы, по которым молодой девушке (!) делают обрезание. Вот представь себе, Пышный, что твою жену сейчас засудят за то, что она не обрезана. Как отнесёшься к такому развитию событий? Ведь, судя по твоей "логике", африканское племя будет право. У тебя есть жена. Она же наверняка женщина. А почему не обрезана?
111 _ 02.08.2014 10:49
IP: 193.178.187.---
О законности печётесь? Дебилы со справкой? По лицу так точно со справкой.

Санкции может наложить только Совбез ООН.
ВСЁ ОСТАЛЬНОЕ ВНЕ ЗАКОНА.

Очень понравилось "безумовно могли б" и "упевненый, что рано или поздно". В контексте читается как "без ума" и "упитый" (в смысле пьёт как Порошенко). Но в любом случае, кишка оказалась тонка что-либо реальное сделать. Ваше восхищение "решительносмелыми" понятно.

А во это – "сейчас старшего брата позову, он вам... ого-го" довершает картину безумства со справкой.
дід_панас _ 01.08.2014 20:04
IP: 176.106.207.---
Пан Пишний готівку з кримського республіканського відділення Ощадбанку не вивозити треба було, а спалити... Чому не дали такий наказ не розумію... Тепер росія має важіль впливу на нашу фінансову систему...
alexa71 _ 01.08.2014 15:41
IP: 95.134.211.---
Повернення депозитів в Криму – проблема тимчасової окупаційної адміністрації.
Якщо є питання, хай подадуть в ЄСПЛ.
Після повернення Криму в Україну Ощадбанк звісно стане виконувати свої зобов'язання.
Ukraina-- _ 01.08.2014 15:15
IP: 109.122.43.---
Пишний як пацан повівся на тупий тролінг. Слід бути вищим кац ідіотизму, не опускатися до рівня московських шавок, що скавчать перелякано з-за тину.

Діяти стримано, культурно, по закону.
uzol _ 01.08.2014 14:41
IP: 178.165.60.---
Очень хороший ответ Головы правлиння... Кто им переведёт текст с украинского... Найдут ли АДЕКВАТНОГО переводчика? В любом случае ответ чем то напоминает из Харьковского музея картину Репина!
Україна та Європа1016 Корупція1243 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter