Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

ШІСТЬ ПРИГОЛОСНИХ

08 серпня 2014, 11:34

Мережею Wi-Fi, позначеною такою близькою кожному українцеві абревіатурою з шести приголосних, тепер можуть вільно користуватися поранені хлопці з передової АТО, їхні родичі, медперсонал та волонтери в центральному військовому шпиталі Міноборони, що в Києві по вулиці Госпітальній, 18.

Мережа ПТН-ПНХ...Доступ відкрито в рамках проекту Шпиталь-online. Його реалізує Ощадбанк спільно з телекомунікаційними компаніями "Навігатор" та "Євротранстелеком".

Суть проекту – прокладення волоконно-оптичної мережі та підключення до неї всіх корпусів шпиталю й створення зони Wi-Fi, зокрема і в палатах пацієнтів, насамперед тих, де лежать поранені бійці АТО. Мета – забезпечити доступ до мережі Інтернет, щоб пришвидшити обмін інформацією задля порятунку життя, лікування, реабілітації та адаптації наших хлопців, які перебувають у шпиталі.

Назва мережі – це вишуканий мем, покликаний підтримати силу духу і волі до життя поранених бійців. До речі, самим хлопцям ця ідея сподобалася. Принаймні усмішки на їхніх обличчях – це ще один крок до одужання.Третій місяць поспіль Ощадбанк, як і тисячі киян, опікується нашими пораненими, які перебувають у центральному військовому шпиталі. Почалося все зі здачі крові, а далі – харчі, речі першої необхідності, ліки, медапаратура.

Фактично одразу і ми, і медики, і волонтери, і родичі хлопців зрозуміли, що найважливіше для порятунку поранених – це доступ до необхідної інформації та швидкість обміну нею.

Практикою доведено: волонтери та бізнес через соціальні мережі організовують допомогу українській армії та пораненим швидше, ніж бюрократична машинерія Міноборони та всього державного апарату. І різниця не просто в інертності діючої системи, хоча й не без цього, а в швидкості проходження сигналу. Пірамідальна побудова чиновницького апаратату явно програє горизонтальній комунікації людей – волонтерів, журналістів і підприємців. Тому завдання – не стільки протиставити людську ініціативу командно-адміністративній, скільки налаштувати їх на взаємне підсилення, щоб отримати синергетичний ефект.

Наскільки це в нас вийшло може перевірити кожен. Відвідайте поранених у шпиталі та скористайтесь безпарольним Wi-Fi ПТН-ПНХ (набирати латинкою PTN-PNX), напишіть статус у facebook про потреби хлопців, станьте учасниками тих волонтерських груп, які їм допомагають, бодай "розшарюйте" інформацію про необхідну допомогу їм, простіше кажучи – дійте.

Можливості вільного доступу в online найширші – від повідомлення додому "Мамо, я живий!" до електронного обміну фотокопіями медичних документів, історій хвороб, знімків, результатів досліджень та навіть проведення дистанційних операцій. Фактично створена платформа для впровадження телемедицини.

Для чого я це пишу – спитаєте ви. Відповідь проста – щоб нашу ініціативу підтримали і в інших регіонах. Насамперед, в Ізюмі, Харкові, Дніпропетровську та Одесі, де зараз перебуває найбільше поранених, які потребують високоспеціалізованої й своєчасної допомоги. Згодом ці шпиталі можна об'єднати в єдину мережу Шпиталь-online. Адже швидкість обміну інформацією – це врятовані життя наших бійців, героїзмом та кров'ю яких пишеться нова українська історія. Бо АТО – це не просто абревіатура. Це наш іспит на мужність, людяність, єдність, державність врешті-решт. Це – одночасно концентрована правда, суть і розплата за легковажність. Це – наша Велика Вітчизняна, якщо хочете, з нашими героями і нашою Великою Перемогою.

Це – безлімітна мережа, вхід до якої вільний і назва якої складається усього з шести звичайний приголосних ПТН-ПНХ.

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Юрій Дзядик _ 10.08.2014 19:24
IP: 77.52.153.---
Андрію, який ти молодець! Пам'ятаємо тебе ще з передачі Княжицького.
Logic2009 _ 08.08.2014 13:50
IP: 94.179.8.---
lola:
А ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІІВ СИНОК ПИШНОГО ВІДПОВІСТЬ ХЛОПЦЕВІ-Я ВАС ТУДИ НЕ ПОСИЛАВ,
Не міряйте всіх своїм кривим аршином.
lola _ 08.08.2014 12:48
IP: 78.111.186.---
Випещене обличчя Пишного,дорогий костюмчик,це як НАСМІШКА НАД СКАЛІЧЕНИМ,заради тогож костюмчика для Пишного хлопця. А ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІІВ СИНОК ПИШНОГО ВІДПОВІСТЬ ХЛОПЦЕВІ-Я ВАС ТУДИ НЕ ПОСИЛАВ,Гірка правда,гинуть прості люди,щоб ЗМАНКРУТІЛА ВЛАДНА ВЕРХІВКА (і не має значення чи при владі Я чи П.) щедро напоілась іхньою кровю
Wovag _ 08.08.2014 11:58
IP: 81.90.239.---
Андрей! Больше месяца в Запорожском областном управлении Ощада лежит на согласовании небольшой материал для газеты "Запорозька Січ" о реализации военных облигаций в Запорожской области. Все мои просьбы мотивированные войной, государственной политикой заимствования, результатов не дали. Согласование материал не проходит. Может вы как-то из Киева "ускорите" процесс? Материал -то на 3 абзаца.
Aтака Путіна1160 Уряд реформ369 Корупція1246 Україна та Європа1016 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter