Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

І останні стануть першими

22 серпня 2014, 16:57

Життя вкотре підтверджує цю біблійну істину. Відтепер школа N21 Слов'янська, що у селищі Семенівка, яку відбудовує Ощадбанк, називатиметься навчально-виховним комплексом N1 міста Слов'янська. Про це сьогодні з радістю повідомив мені директор школи Сергій Віленович Борисенко. Такий собі подарунок до Дня Незалежності.

Навчально-виховний комплекс – поєднання в одному освітньому закладі школи і садочка. Тобто в школі відкривається ще й дошкільне відділення. Не було б щастя, так нещастя помогло, якщо можна так казати в цій трагічній ситуації. Місцевий садочок, як і більшість соціальної інфраструктури Семенівки, в ході бойових дій був розбомблений вщент і відновленню не підлягає. Тож наша школа тепер відкриє свої двері і для дошкільнят.

Наразі загальна оцінка готовності тепер уже начально-виховного комплексу, каже директор, 85%. Хлопці-будівельники працюють практично від світанку до ночі. Без вихідних. Щоб до Свята знань 1 вересня все було готове, аби діти сіли за парти. Більшість робітників місцеві – зі Слов'янська та Краматорська. Кажуть, що будувати краще, ніж воювати. Згоден. Більше того – добре, що саме вони так думають, так кажуть і так роблять. Та, бачить Бог, не ми почали цю війну. І тепер покликані захистити й відстояти нашу незалежність та відбудовувати наш український Донбас практично з руїн...

Оля, яка перейшла до сьомого класу, згадує, як плакала, коли дізналася, що її рідну школу розбомбили, а тепер радіє, що з вересня ходитиме до неї разом з молодшими братиком і сестричкою – малюками-дошкільнятами.Прості слова дитячих радощів, сказані дещо незграбно, кострубатими реченнями, але щиро й без прикрас, у цій історії є найбільшою винагородою і для мене, і для банку, і для уряду, і, сподіваюсь, для українського суспільства, яке прагне завершення війни й настання миру. Головне – щоб страшні помилки дорослих більше не повторювались. Саме тому, переконаний, сьогодні, навіть попри те, що на сході ще точаться бої, на звільнених територіях закладається фундамент майбутнього всієї нашої країни на десятиліття, а то й століття вперед. І починати будувати це майбутнє слід саме зі шкільної лави. Бо невігластво та неуцтво, як казав Гюго, це сутінки, де нишпорить зло. При цьому слова освіта, світло, світити недарма мають спільний корінь. І саме в українській мові. І це нас зобов'язує. Адже образ світла символізує життя, бо життя – це енергія світла.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Olek Wojciechowski _ 22.08.2014 18:53
IP: 91.124.95.---
А чи голосував пан депутат за закон про вибори за відкритими списками)))?
Иосиф Стальной _ 22.08.2014 18:37
IP: 159.224.234.---
Почему убийство жителей началось после Майдана? Неужели революции нехватило небесной сотни? Почему нужно уничтожать авиацией города и поселки? Одни вопросы.
uzol _ 22.08.2014 17:34
IP: 178.165.60.---
informer:
ну был ты депутатом, теперь стал руководителем ощадбанка – по факту только для тебя ситуация улучшилась
а где же рост ввп, экспорта, укрепления нац валюты и тд?
ощадбанк и без тебя не плохо работал, и с тобой ничего не поменялось
Сегодня имел удовольствие беседовать с электриком (ЗЕЛЕНАЯ СОПЛЯ)... Я его на ВЫ он ко мне на ТЫ...
Не сомневаюсь что автор спича играл в одной песочнице с Главой правления Ощадбанка.
Инженер-электрик 76 года выпуска.
informer _ 22.08.2014 17:19
IP: 176.57.52.---
ну был ты депутатом, теперь стал руководителем ощадбанка – по факту только для тебя ситуация улучшилась
а где же рост ввп, экспорта, укрепления нац валюты и тд?
ощадбанк и без тебя не плохо работал, и с тобой ничего не поменялось
Україна та Європа1016 Корупція1243 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter