11 лютого 2016, 10:44

Обвинувачуваний Єфремов уже не під арештом

Олександр Єфремов, екс-голова політичного небіжчика – Партії Регіонів – готується до нового життя. За нашою інформацією, кілька днів тому Єфремов замовив собі новий закордонний паспорт та збирається подорожувати. Адже, домашній арешт Єфремова добіг кінця, а про новий ніхто в ГПУ не клопотав.

За даними реєстру судових рішень першого листопада минулого року закінчився строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту екс-нардепа-регіонала.

Після того, як сплив строк дії першого запобіжного заходу, за другим сторона обвинувачення до слідчого судді не зверталася. Принаймні, така інформація відсутня у реєстрі судових рішень.

Схоже, Єфремов, на якого рішенням суду вдягли а поттім – зняли – принизливий електронний браслет, заборонили виїжджати за межі міста без дозволу слідчого та навіть спілкуватися з колегами з Верховної Ради, уже може вільно пересуватися за межі України.

Тобто – звалити назавжди.

Посадити Єфремова, людину, яка щиро ненавиділа все українське, за грати мріяв чи не кожний співрозмовник, з яким мені доводилося стикатися після Революції Гідності у кулуарах Парламенту, на ефірах телеканалів або антикорупційних тусовках. Хто – за знищення економіки Луганського регіону і паростки сепаратизму, щедро закинуті в область рукою Єфремова і його соратників; хто – за корупцію та дерибан державного бюджету на тендерах, яким потурав у минулому впливовий чиновник; хто – за цинічно зрежисоване голосування стадом регіоналів сумнозвісних "законів 16 січня", які, фактично, запровадили в країні диктатуру і призвели до потужної ескалації конфлікту між мирним протестом Євромайдану та владою.

У жовтні минулого року слідство офіційно висунуло Єфремову обвинувачення – у справі, що мала найслабшу юридичну перспективу в суді. Радіти довелося недовго: через місяць Печерський суд повернув прокурору обвинувальний акт як такий, що не відповідає вимогам КПК. ГПУ виграла апеляцію і обвинувачення за цим епізодом з Єфремова досі не зняті. На відміну від арешту, за дозволом на який в суд ніхто повторно не ходив.

Це і не дивно. Достаменно відомо про 3 епізоди злочинної діяльності Єфремова, що розслідує, а чесніше буде сказати – зливає – ГПУ:

- сепаратизм (N22014000000000509, вчинення умисних дій, направлених на зміни меж території державного кордону України та порушення порядку встановленого Конституцією України, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України). Підозри Єфремову у провадженні не пред'являлося.

- заволодіння державними грошовими коштами (за заявою Центру протидії корупції N42014000000000628, тиск на службових осіб ДП "Луганськвугілля", що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави). Розслідування триває вже 18 місяців, підозри Єфремову немає.

- голосування "диктаторських законів" (N42015000000001495, скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, щодо організації голосування у Раді 16 січня за "диктаторські закони"). Саме за цей заполітизований епізод із сумнівною юридичною експертизою Єфремову винесли спочатку підозру, а потім – обинувальний акт.

Як бачимо, за роки слідство не зібрало достатньо фактів, аби оголосити про підозру Єфремову у скоєнні очевидних злочинів, про які писали десятки ЗМІ на протязі всієї політичної кар'єри екс-нардепа. Справи спустили на гальмах.

Так в нашій державі працює принцип невідворотності покарання за політичну корупцію.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Реклама:
Реклама:

Міноборони видало юридичну позицію щодо зміни керівництва АОЗ. І це катастрофа

Міноборони нарешті видало юридичну позицію щодо зміни керівництва АОЗ. І це катастрофа. Отже, юридична позиція Умєрова в тому, що після звільнення ним Тараса Чмута та Юрія Джигира, цитую: "...

Махінації із ''ВКонтакті'' та допомога міністру Януковича: що відомо про нотаріуса Єрмака, який допоміг Міноборони сфальсифікувати в держреєстрі дані про керівника АОЗ

Центр протидії корупції (ЦПК) продовжує викривати деталі того, як Міноборони вдалося сфальсифікувати в держреєстрі дані про керівника Агенції оборонних закупівель (АОЗ)...

Депутати Зеленського знову протягують законопроєкт проти журналістів N10242

Наші депутати дуже соромʼязливі. Їм невдобно, коли про накрадене ними розповідають журналісти. Накрадене ними і їх кришою в ОП. Саме тому сьогодні депутати Зеленського ще раз спробують протягнути законопроєкт проти медіа – N10242...

Відстрочка у Резерв+: мінус одна корупційна схема в сухопутці

За два дні онлайн-відстрочку в "Резерв+" отримали\продовжили 100 тисяч людей! Це стрибок до ефективнішої та справедливішої мобілізації. Плюс крута антикорупційна реформа...

За кулісами корупційної атаки на $15 млрд збройних грошей

Завершилася кільмісячна наша адвокаційна компанія зі створення найважливішої в країні Наглядової ради – в Агенції оборонних закупівель (АОЗ)...

Корупціонери та російські "консерви": кого Татаров і ко випустили з України

На фоні ударів ворога зовнішнього нагадаю про ворога внутрішнього (Татарова). До сьогоднішньої наради президента з силовиками згадав російських консерв, корупціонерів та ін...