31 жовтня 2024, 11:23

Перше міжнародне відрядження з малою: Асамблея МПС у Женеві

Перше відрядження з малою.

Моє перше відрядження за 13 місяців.

Маю брати її з собою, якщо хочу повертатись до міжнародної роботи і годувати її й надалі.

➡ Працюємо у Женеві на 149-ій Асамблеї Міжпарламентського Союзу (МПС).

Це найстаріша міжнародна організація у світі, якій за 140 років і яка обʼєднує всі країни світу (крім США, але це окрема історія).

У мене там посада – рік назад мене обрали всіма країнами світу в керівницство Комітету з питань ООН (бо саме ця організація колись створювала Лігу Націй, а потім ООН).

Я пропустила останню Асамблею, бо Лу тоді було лише 2 місяці, і якщо пропущу цю – за правилами організації я втрачу посаду, а посада перейде далі до іншоі геополітичної групи.

Звісно, з нашею вдачею, посада за ротацією перейде до російськоі групи. 🤪

Тому – і маю перше міжнародне відрядження з Лу у Женеву.

А далі – одразу друге в недружню комуністичну країну. Згодом усе розповім.

Мали багато задач на цю Асамблею:

➡ Робота в 4 різних комітетах та на Форумі жінок (про це розповім в окремому блозі).

➡ Два заходи від України – по депортованих дітях і по Криму.

Такі заходи доносять інформацію у 100 разів краще, ніж зум або офіційні виступи чи листи. Наші заходи за останні три роки в МПС – найбільш відвідувані. Хоча збирати людей стає відверто дедалі і дедалі важче, тому випробовуємо різні формати та коаліції з країнами не західного табору.

По розмінуванню минулого разу проводили захід із Камбоджою, цього разу говоримо про депортованих дітей із Норвегією та Офісом омбудсмена.

➡ Брифінг нашої делегації по ситуації в Україні та останніх новинах / потребах.

➡ Виступ пана Нарімана Джеляла, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, перед депутатами 47 країн світу та на нашому заході.

Такі персональні історії людини, яка тільки но повернулась із російського полону, перевертають часто голосування та позиції депутатів.

І не лише країн арабського світу чи Латинської Америки, але і наших союзників, які все більше розповідають про "хароших русских". Хай послухають.

➡ Більше 20 двосторонніх зустрічей, де робимо акцент на країни не західного табору, на Азію, Африку та Латинську Америку.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому я склала депутатський мандат?

Друзі, я прийняла суперважливе рішення у своєму житті – склала депутатський мандат. Так, таке теж буває. І в багатьох виникає питання: "чому?"...

Перше міжнародне відрядження з малою: Асамблея МПС у Женеві

Перше відрядження з малою. Моє перше відрядження за 13 місяців. Маю брати її з собою, якщо хочу повертатись до міжнародної роботи і годувати її й надалі...

В росії сьогодні свято "День семьи, любви и верности"

В росії сьогодні свято "День семьи, любви и верности". Така в них любов – вдарити ракетами по дитячій лікарні, вбивати гвалтувати та калічити...

Гарячий геополітичний червень. Саміт миру

➡ Перша половина червня – була надзвичайно важлива в геополітичному плані та багата на міжнародні події. ▫ Перше і найважливіше, безумовно, – це Глобальний Саміт миру у Швейцарії 15-16 червня...

80 років депортації кримських татар та кривавий млин історії

Сьогодні – 80 років геноциду кримськотатарського народу. 🕯 ➡ Цього дня, 80 років тому, кримські татари були затавровані радянським режимом як "зрадники" і насильно депортовані зі своєї батьківщини...

Другий Міжнародний саміт міст і регіонів у Києві

🇺🇦🇪🇺🗺 Другий Міжнародний Саміт міст і регіонів: "As strong as united" У центрі Києва, у День Європи (дуже символічно) – мала можливість особисто взяти участь у Міжнародному Саміті міст і регіонів...