Герой нашого часу – вчителька, яка повстала проти Табачника
Це просто окрилює. Не правозахисник, не журналіст, не футбольний фанат. Вчителька з 10-річним стажем. І з дуже ясною вимогою – не робіть ненормальною шкільну програму з літератури.
І повстання таке справжнє – конструктивне і технологічне. З інтерв'ю мого колеги Макса Опанасенка:
"....- Ви створили ініціативну групу. Скільки вчителів у неї увійшло?
Зараз 7 вчителів, але насправді, їх кількість легко збільшується.
І що вже зробила ініціативна група?
Написала листа міністру Табачнику з нашою незгодою з ходом обговорення і зібрала підписи під ним – 59 "мокрих" від вчителів Києва, і електронних – від вчителів інших регіонів України, з якими можна було зв'язатися. Зареєструвала його і чекає відповіді. І паралельно продовжує збирати підписи у решти вчителів. Ця ж група зробила роботу Міносвіти – активізувало громадське обговорення між вчителями. Ми зібрали відгуки київських (і не тільки) вчителів і надіслала їх міністру і авторам програми. І лише після цього отримали хоч якусь відповідь – "пропозиції отримано". Створили дискусійну групу у Фейсбуці http://www.facebook.com/groups/svitovaliteratura/ (окреме прохання від "Свідомо" – долучайтеся до цієї групи, поширюйте інформацію про неї і беріть участь в обговореннях вчителів), щоб мати можливість вільного обговорення. Вимагаємо надати нам фахові оцінки програм від ВНЗ, які цим займалися. Ще ми зробили он-лайн форум, де збирали "за" і "проти" програм. Встигли отримати 27 "проти" і 4 "за", після цього реєстрацію на форум "положили"."
Друзі, нам треба частіше нами ж пишатися:)
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.