19 квітня 2012, 16:11

Гра "Добрий цар Попов і злі бояри- депутати Київради" не для нас

Кияни, українці і дорогі наші гості з-за кордону! Запрошую від імені руху САМ (цими днями ви отримали і ще отримаєте купу запрошень від наших партнерів, різних громадських організацій і просто небайдужих до нашого Києва людей) прийти в суботу 21 квітня на 12.00 до Історичного музею – це біля початку Андріївського узвозу, навпроти Андріївської церкви) на мітинг "Захистимо Андріївський – захистимо Україну!".

Наша акція за збереження старовинного Узвозу і не тільки. Ми хочемо змусити владу зрозуміти: ми – кияни, ми – господарі нашого міста, ми – вирішуємо, що потрібно в Києві, а чому тут ніколи не бути.

Зараз виглядає так, що влада почала це усвідомлювати. Від побудови офісного центра на Андріїівському відмовилися. Після скандального штурму кабінету Попова зрушилася справа із зупинення ще кількох варварських забудов.

Рух САМ тоді висунув вимоги по 10 будмайданчиках, які Єгор Соболев оприлюднив у своєму блозі.

Попов дав доручення своїм заступникам розробити проекти рішень для Київради, аби депутати проголосували за засування земельних та інших рішень, що дозволяли рубати під корінь не тільки дерева, а й історію та культуру нашого Києва.

Увечорі, дійсно, на засіданні Президії Київради проекти були затверджені. Але, якщо хтось думає, що САМці і САМиці від цієї новини радіють як діти, цей хтось помиляється. Ми знаємо, який довгий і складний шлях буває від обіцянок до виконання.

За нашою інформацією дехто у владній команді, злі язики цього дехто називають призвіськом "Карман", планує підзаробити на божевільних активістах і заможних забудовниках.

Схема, як кажуть ті ж самі злі язики, така: Карман виконує доручення Попова з підготовки рішень, а далі пропонує інвесторам-забудовникам "порэшать" питання – недорого – за тисяч 500 доларів.

Рішення просте: проект із скасування землевідводу чи іншого дозволу на вимогу активістів ставиться на голосування в Київраді, але, о диво! – не набирає...одного голоса. І забудовник лишається задоволеним, бо продовжує далі будувати, не зважаючи на патякання якихось там "гарадскіх самашедших", що волають про якісь дерева, якусь старовину.

Задоволеним лишається і Попов! Він же все зробив: активістів вислухав, розпорядження дав, проекти рішень зробив, але, яка прикрість! – депутати-засранці не підтримали його добру волю.

Ми в САМі, звичайно, тим злим язикам віри не ймемо. Ми вважаємо, що Попов дав слово і його

дотримається. Але, якщо станеться інакше, – не дивуйтесь наслідкам. Гра в доброго царя не прокотить!.

Знаєте чому?

Тому що "Аннушка уже разлила масло"...

До зустрічі на мітингу!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...