31 серпня 2012, 16:32

Золото партії. Куди поділися гроші, що їх зібрав Демократичний Альянс для застави у Центрвиборчком?

Партія Демократичний Альянс була би на цих парламентських виборах чудовим варіантом для "противсіхів". Та для тих, хто так себе не називає, однак не хоче обирати між більшим і меншим злом. Після появи у списках Об'єднаної опозиції гламурної Тетяни Донець і в Ударі брутального своїм політичним минулим Сергія Куніцина, мільйонам укранїців стале зрозуміло, що вони (і я сама теж) вкотре не мають справді чесного і гідного вибору.

На жаль, Демократичний Альянс не братиме участі у цих виборах. Не назбирав 2 млн 200 тис гривень (за таку недемократичну суму застави для участі у парламентських перегонах, нагадаю, проголосували фракції влади і опозиції). Вперше в історії сучасного українського партійного будівництва ДемАльянс зробив збір коштів на вибори відкритим. Зібрали близько півмільйона.



Це "золото партії" поки лишається...недоторканним. Всі, хто давав гроші на заставу, могли за номером свого внеску повернути гроші, або дозволити витрачати їх на антикорупційїні проекти ДемАльянсу. Детальніше про боротьбу цієї партії із розкраданням наших грошей можна прочитати на їхньому сайті. І далі всі, хто давав гроші, знову ж таки за номером свого внеску зможуть відслідкувати, на що їх врешті демальянсівці витратять. До речі, ніхто так і не попросив повернути внески.

Це може видатися вам неймовірним, але з цих грошей ані гривні не збирається витрачати на свою мажоритарну кампанію голова ДемАльянсу Василь Гацько (він подав документи у ЦВК в останній день, коли вже не було можливості дозбирати гроші на заству для партії). Каже:"Такої опції – фінансування моїх виборів – ми жертводавцям не пропонували".



Василь Гацько балотується по 211 округу у Києві.

Недокапіталізований напередодні виборів ДемАльянс, утім, має куди більше, ніж партії, що мали мішок з грішми для застави. Ось воно – справжнє золото партії:



Женя Матейчук – голова Миколаївського осередку ДемАльянсу – підняла повстання проти прокуратури і міліції у Миколаєві, коли ті відпустили гвалтівників Оксани Макар. Женя зібрала людей по соцмережах і вивела їх на мітинг під прокуратуру. Мітингів наша влада боїться. Побігли одразу затримувати гвалтівників вдруге.



Ірина Земляна – Полтавський ДемАльянс – підняла повстання проти місцевого "Лозинського" – підприємця Володимира Замули.Його підприємство стало правонаступником колгоспу в с. Соколова Балка. Замула не розпаював, як годиться за Законом, колгоспні землі, і, як виглядало, поклав око на колгоспний багатоквартирний будинок, в якому мешкали колишні колгоспники і шкільні вчителі. Замула не віддавав зі свого сейфу документи на приватизацію квартир в тому будинку. Ірина йому влаштувала "веселе" життя. І тим, хто покривав Замулу у Полтавській Облдержадміністрації. Акції протесту демальянсівців і селян в Соколовій Балці, в Полтаві (наметовий табір на площі перед Полтавською Одна стояв чотири доби) і в Києві дали результат – Замула ті документи віддав.Колишні колгоспники стали повноцінними власниками свого житла. Ірині ця боротьба запам"ятається ще й ударом по голові із стуском мозку, заподіяним агресивними слугами міні-лозинського, а ще звільненням місцевого лікаря, що був відмовився оглядати побої.

Дмитро Ткачук та Іван Фурлет – Житомирський ДемАльянс – не дали меру Житомира Дебою придбати за 600 тис гривень з міського бюджету шикарну автівку. Просто підняли на глум посадовця – збирали гроші Дебою на службовий велосипед, чим привернули увагу центральних телеканалів. Коли зчинився скандал на всю Україну – мер не зміг тієї автівки придбати, хоча депутати міськаради (в тому числі і опозиційних фракцій, проголосували за виділення 600 тис гривень на машинку меру.



А ще демальянсівці воюють у паспортних столах по всій Україні проти здирництва (з кожного з нас там деруть подвійну ціну- стягують плату за необов'язкові платежі при оформленні закордонного паспорту), "тролять" Укравтодор в Києві за дерибан коштів на ремонт столичних доріг, оригінально вітають Януковича із Днем народження, розвішуючи на мостах Києва портрети Хусейна і Кадафі. А ще проводять в Одесі!!! вишиванковий фестиваль.

Золото, а не партійці) Перепрошую за "високий штиль". Просто дуже різкий контраст між тими політиками, до яких ми звикли, і цими хлопцями і дівчатами.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...