16 вересня 2012, 13:04

Регіонали vs бабуся з котиком. Зрізали білборди в Дніпродзержинську, на яких мала з"явитися бабуся з котиком.

Регіонали перепудилися не на жарт через милу бабусю з котиком.

Цим персонажам влада дозволяє жити лише у віртуальному світі. А в реальному житті – прописки не дає. хіхі)))))) Страшно? Напевно. Страх настільки сильний, що регіонали вдаються до страшних речей (за які доведеться ж відповідати, панове, не забувайте ані на мить про це:)))))

Бабусю із котиком планував використати у своїй політичні рекламі (контрпропаганді проти регіоналів, нагадую, у нас контрпропаганда під час виборів офіційно дозволена законом) кандидат у народні депутати, чинний депутат Дніпродзержинської міської ради Віталій Купрій. Так от, білборди, підготовлені для білбордів зрізали, – повідомлють журналісти видання Grad-Dndz.info, а з самого кандидата цілодобово знущаються силовики. Віталію, тримайтесь!

Стаття дніпорджержинських журналістів:

Здійснена спроба заарештувати кандидата в народні депутати Віталія Купрія

Відомий правозахисник, опозиційний депутат Дніпродзержинської міської ради Віталій Купрій заявляє, що за ним негласно спостерігають невідомі особи з залученням спецобладнання та спецавтомобілів.

Віталій вперше виявив стеження ще 17 серпня, коли автомобіль Лада Каліна сріблястого кольору з затонованим склом супроводжував його при виїзді з дому в районі греблі ГЕС. Саме напередодні у Купрія були викрадені рекламні конструкції (бігборди), на яких мала бути розклеєна відома "Бабуся з котом".

Про факт стеження правозахисник повідомив органи міліції по телефону 102. На теперішній час офіційної відповіді на заяву Віталій не отримав. Але вже 24 серпня під час святкування Дня незалежності з цього самого автомобілю відбувався відеозапис мітингу опозиційних сил, в якому брав участь правозахисник.

За словами Віталія, 31 серпня події стали розгортатись з більшим масштабом. За автомобілем правозахисника став стежити мікроавтобус Фольксваген Транспортер білого кольору, який в процесі стеження замінив держномери з АЕ 28-61 АМ (зареєстрований на інший автомобіль Опель Вектра – власник Нечаєв Ю.В., який мешкає в м.Терновка) на АЕ 34-96 АМ (номера були повернені в ДАІ м.Новомосковська і більше не видавались). Використання підроблених номерів зафіксовано на відео реєстратор.

"Мої помічники підійшли до цього автомобіля і побачили там в середині трьох молодих людей, які користувались апаратурою прослуховування з дисплеєм. Побачивши сторонніх осіб, один з молодиків сховав своє обличчя руками, а інший почав дзвонити якомусь Володі за допомогою. Ще один піший член угрупування спостерігав за подіями поряд", – розповідає Віталій.

Також Віталій повідомив, що 3 вересня біля його офісу на вул. Сировця, 6 стояв автомобіль Фольксваген Гольф червоного кольору держномери 358-92 АН, який декілька разів вирушав за його автомобілем на певній відстані. Зазначений держномер зареєстрований на інший автомобіль Опель Аскона – власник Краснов С.П., який мешкає в м.Дніпропетровськ.

"Біля мого офісу постійно знаходяться люди, які виглядають як співробітники спецслужб. 4 вересня за мною слідкували з автомобіля ДЕУ Ланос бірюзового кольору, держномер АЕ 68-95 СВ (зареєстрований на Рено "Меган", власник Перепелка Д.І.), та 2 людини в штатському, які відслідковували мої піші пересування. Злочинці використовують пеленгуючи апаратуру, яка відслідковує моє місце розташування за допомогою контролю над мобільним зв'язком. Технічно в Дніпродзержинську відсутня можливість такого контролю, тому він здійснювався правоохоронцями з Дніпропетровська. Очевидно, що наказ стеження виданий на рівні обласного керівництва", – розповідає Віталій.

Наступного дня, коли Віталій повертався на своєму автомобілі до офісу приблизно о 17:00 за ним у двір на великій швидкості заїхав чорний автомобіль Мітсубісі, в якому знаходилось 2 особи в штатському та один чоловік у формі міліціонера. Поряд з двором також знаходилось два автомобіля стеження ДЕУ та Фольксваген, про які згадувалось раніше. Запідозривши провокацію, Віталію вдалось швидко закрити двері офісу та вийти з нього через запасний вихід. На стук міліціонерів двері відкрив охоронець. Йому пред'явили посвідчення співробітників обласного карного розшуку та попросили зайти всередину та поспілкуватись з Віталієм Купрієм. Відповідь, що Віталій вже покинув приміщення, змусила міліціонерів ретельно обстежити подвір'я та всі входи-виходи. Після цього міліцейський автомобіль виїхав з двору, але два автомобілі спостереження залишились.

За даним фактом Віталій Купрій звернувся до прокуратури із заявою про протиправне стеження та порушення його прав на особисте життя та таємницю телефонних розмов, гарантованих статтями 31 і 32 Конституції України. За приблизними розрахунками робота трьох екіпажів спецслужб коштує не менше ніж 6 тисячі гривень на добу. Враховуючи 5-денне стеження, аналітичну обробку інформації, звіти та операцію по затриманню, платники податків сплатили за це правоохоронцям зі свого карману близько 50 тисяч гривень.

"Не викликає жодного сумніву, що щільне стеження з залученням більше десятка співробітників правоохоронних органів (у тому числі СБУ) мало закінчитись моїм безпідставним арештом" – говорить Віталій. "Діюча влада вже довела свою спроможність тримати без суду та слідства невинних людей впродовж місяців та навіть років. Цілком вірогідно, що у правоохоронців вже є сфабрикована кримінальна справа, за якою мене хочуть позбавити можливості вести виборчу кампанію. Замість того, щоб ловити злочинців, вони вплуталися в політичні інтриги свого обласного керівництва".

Віталій зареєстрований кандидатом в народні депутати України в 30-му одномандатному округу та має всі шанси перемогти кандидата від Партії регіонів.

Нагадаємо, що після оприлюднення інформації про гучні корупційні скандали, пов'язані з партією влади, за минулий рік на Віталія було здійснено два замахи на вбивство. В результаті цього він отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості – перелом плеча, струс мозку, численні садні. По даним фактам порушено дві кримінальні справи, жодна з яких не розслідувана. Декілька разів влада пробувала арештовувати майно Віталія за вигаданими боргами, але програла всі суди. Тепер Партією регіонів розпочатий новий етап терору проти тих, хто має активну громадянську позицію та не мириться з її свавіллям.

© 2009-2012 ГО "Дніпродзержинська правозахисна спілка"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Навіщо Гетманцев через акцизи підставив МВФ?

У це знову важко повірити, але під час війни влада продовжує вперто просувати знижку на акцизи для так званих айкосів і тим самим намагається позбавити бюджет 3 млрд гривень тільки у 2025 році! Але цього разу у лобіювання корисливих інтересів тютюнових компаній втягнули МВФ...

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...