30 травня 2013, 12:24

Журналістка-вихователька депутатів пішла з СТБ. Олю, хай тобі пощастить!

Ольга Червакова за власним бажанням звільнилася з програми "Вікна-Новини" телеканалу СТБ.

Як на мене, Оля – найкраща парламентська кореспондентка українського телебачення. В її сюжетах з Верховної Ради – нудного, взагалі-то, місця, було так багато іронії, а часом і сарказму, виправданого!!!! А ще вона вміє ставити на місце народних депутатів))))

Коли нардеп Калашников побив групу СТБ на ганку парламенту, саме Ольга Червакова добилася, аби на наступних виборах Янукович його не взяв у список.

Ольга Червакова оголосила бойкот нардепу від ПР Михайлу Чечетову, коли він почав брехати, що бійки, у якій розбили голову депутату від НУ-НС Олесю Донію, в парламентській залі не було. Це її голос тут:

http://www.youtube.com/watch?v=Q-Sn-MDgTDU (копіюйте і запустіть у нвому вікні, бо в мене не виходить завантажити сюди в блог)

Та ви і так пам'ятаєте)))))

У Олі були вчинки, які часом не розуміли колеги, як от входження до Гуманітарної Ради при президенті України в той час, коли журналісти Вікон створювали "Стоп цензурі!". Але мене це не дратувало, не засмучувало, бо ми сиділи поруч на СТБ, багато спілкувалися і я завжди визнавала право цієї розумної дівчини на власний шлях (у неї, до речі, диплом ПОЛІТОЛОГА Дніпропетровського університету:))))

Зрештою, 2011 року Ольга Червакова – парламентська кореспондентка СТБ – стала найкращою журналісткою України – виборола "ТЕЛЕТРІУМФ" у номінації "РЕПОРТЕР".



І ось її вчорашній допис на фейсбуці:

Люди! Не робіть з мене героя! Це не політичний крок. Своїм уходом я лише хочу привернути увагу до неприпустимості пропаганди насильства на телебаченні. Вбивства, самогубства, згвалтування – це теж частина життя, яку неможна замовчувати. Але подавати їх як природні пересічні події – дуже небезпечно. Ми живемо у хворому суспільстві, де мало хто здатен сприймати критично те, що показують по телебаченню. Історії про вбивства стають для людей не приводом для осуду, а прикладом для наслідування. Тим, що ми говоримо про насильство, ми продукуємо нове насильство. Ми дожилися до такого, що громадяни на вулицях вже вбивають одне одного. Телебачення винно в цьому не в останню чергу.

Ще раз щодо СТБ. Я політичний журналіст. У Вікнах зараз сюжетів про політику – мінімум. Ніша, яку я займала, зникла, ця епоха пішла в минуле. Коли я говорю про незгоду з редакційною політикою, то маю на увазі саме неприпустимість великої кількості сюжетів про насильницькі дії. Пріорітети редакції відрізняються від моєї думки. Тому я залишила своє робоче місце. Ось і все.


Олю, хай тобі щастить!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Навіщо Гетманцев через акцизи підставив МВФ?

У це знову важко повірити, але під час війни влада продовжує вперто просувати знижку на акцизи для так званих айкосів і тим самим намагається позбавити бюджет 3 млрд гривень тільки у 2025 році! Але цього разу у лобіювання корисливих інтересів тютюнових компаній втягнули МВФ...

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...