27 лютого 2014, 17:51
Громадське радіо звучить на хвилі Національної радіокомпанії
Громадське радіо вийшло на хвилі і зі студії державного радіо – першого каналу Національної радіокомпанії з програмою ГРОМАДСЬКА ХВИЛЯ.
Як ми це зробили: прийшли до керівника Національної радіокомпанії Тараса Аврахова і уклали договір, про те, що Громадське радіо щодня, окрім вихідних, виходитиме в етер на багатомільйонну авдиторію – на всю Україну на хвилі Національної радіокомпанії.
Звукорежисерка Олена Кузнецова видавала нас в етер
Вчора, 26 лютого, була на прм'єра. Як на мене, етер був цікавий. В гостях – народний депутат від Батьківщини Андрій Шевченко, на телефонному зв'язку регіоналка Олена Бондаренко, а ще голова правління Гельсинської спілки Микола Козирев, підприємець, активіст Майдану Ваче Давтян. А ще до нас зателефонували слухачі і слухачки з Луганська, Льова, Києва, Андрій Куликов встиг ще й вийти в етер з-під сцени Майдану.
Наш перший гість – народний депутат Андрій Шевченко і ведучий Громадського радіо Андрій Куликов. Колись два Андріїї працювали у ТСН – Куликов шеф-редактором, а Шевченко – репортером
Судити, звісно, вам – слухачам.
Від себе додам – ВАЖЛИВО – і ми це говорили вчора в етері – наш прихід ТИМЧАСОВИЙ – до ухвалення ЗАКОНУ ПРО СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ і створення на за цим законом суспільних мовників – радіокмпанії і телекомпанії, які контролюватимуть громадяни, а не влада. І ми – журналісти Громадського радіо – будемо СЕРЕД ИНШИХ учасниками цього процесу.
Сьогодні ми знову виходимо в етер на хвилі 107 фм з Європа+ з 18 до 19.00
Та з 21 по 23.00 на хвилі Першого каналу Національного радіо на "радіоточках", в інтернеті та ловити в фм-діапазоні
дивіться частоти тут
Телефонуйте нам в етер з телефоном 0442396292 -з 21 по23.00
Як ми до цього прийшли:
Громадське радіо – це проект журналістів, які хотіли зробити суспільне мовлення в Україні і зробили. Спершу домовилися про стандарти мовлення.
Потім склалися по 600 гривень на сайт і 23 серпня вийшли в мережу із першою програмою.
На нашому сайті ми викадали нові програми, по кілька подкастів щодня. Нас почали слухати тисячі українців і закордонних слухачів.
Ми почали робити наші прграми не лише українською, а й російською, англійською, французькою і польською мовами.
Ми звернулися до наших слухачів за підтримкою. І до міжнародних фондів.
Ми здобули визнання не лише слухачів, а й колег. Коли 1 грудня в Україні сталися жахливі події, наші колеги з радіостанції Європа+ запросили нас спільно робити марафон. І ми спільно висвітлювати ці історичні події з 1 го-по 28 грудня. Марафон із Європа+ ми відновили у лютому.
Наш девіз: Слухайте. Думайте.
До зустрічі в етері!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.