18 червня 2014, 19:15

З'їзд суддів завтра атакуватимуть люди Ківалова. Порошенко допомагає вже сьогодні?

Завтра надзвичайно важлива подія – З'ЇЗД СУДДІВ. (Принагідно кличу всіх журналістів прийти з фото- і відеокамерами та фіксувати все. Реєстрація делегатів, запрошених гостей та представників ЗМІ розпочнеться о 9:00. Для акредитації представників ЗМІ: (044) 277-76-68 та (044) 277-76-69.

З'їзд відбудеться в приміщенні Національного спортивного комплексу "Олімпійський" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55)


Нагадаю, це зібрання проводитиметься за новими правилами з нового Закону "Про відновлення довіри до судової системи України", коли делегатів обирали таємним! голосуванням. Раніше, суддівські колективи голосували за делегатів перед очима своїх очільників і їх же й обирали. Тому це були не з'їзди суддів, а з'їзди керівників судів.

Однак таємне голосування із обрання делегатів на з'зд суддів не закрило, напевно, головний ризик – проникнення людей Ківалова на сам з'їзд і велику ймовірність обрання на цьому ж з'їзді "ківалівців" на надважливі посади.

З'їзд суддів має квоту у Конституційному Суді України, Вищій Раді Юстиції (ВРЮ) І Вищій Кваліфікаційній Комісії Суддів (ВККС). ЗАВТРА судді й мають голосувати за кандидатів на посади за квотою з'їзду.

Кандидатів напередодні з'їзду пропонує Рада суддів. УПЕРШЕ в історії України ми отримали можливість дослідити кандидатів від з'їзду суддів на ці відповідальні посади ДО ДНЯ голосування, а не після, як було завжди. Голова Ради суддів Василь Онопенко в понеділок 16 червня оприлюднив їхні прізвища.

За два дні активісти Групи Судової Реформи Реанімаційного пакету реформ (що готували та лобіювали Люстраційний Закон "Про відновлення довіри до судової системи") виявили серед цих кандидатів купу "ківалівців" та суддів, безпосередньо (формально) не пов'язаних з Ківаловим, які абсолютно негодящі для відповідальних посад.

Як і припускали активісти, якщо з іменами кандидатів від Ківалова ознайомляться через медіа напередодні голосування, йому буде вкрай невигідне проведення цього з'їзду, бо його людей можуть тепер "прокатити".

УВАГА! ЩОЙНО СТАЛО ВІДОМО:

Народний депутат Роман Стаднійчук, наближений до народного депутата Давіда Жванії, якого уЗМІ називають "сірим кардиналом" Петра Порошенка, подав позов до Окружного адміністративного судум Києва щодо ЗАБОРОНИ проведення завтрашнього З'їзду суддів України.Це ще раз, на жаль, підтверджує припущення багатьох правників про кулуарні домовленості команди новообраного президента Петра Порошенка із С. Ківаловим. Саме Ківалову невигідне проведення цього З'їзду. Бо на завтрашньому з'їзді Ківалов впливу на українських суддів.


Нижче "ЧОРНИЙ СПИСОК" СУДДІВ, які ПОКИ ЩО КАНДИДУЮТЬ НА ПОСАДИ У КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД, ВИЩУ РАДУ ЮСТИЦІЇ І ВИЩУ КВАЛІФІКАЦІЙНУ КОМІСІЮ СУДДІВ від З'ЇЗДУ СУДДІВ. Активісти Реанімаційного Пакету Реформ закликали учасників З'ЇЗДУ СУДДІВ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ЦІ КАНДИДАТУРИ:

Аракелян Марію Мінасівну

суддю Одеського окружного адміністративного суду. Захистила дисертацію під "керівництвом" співавтора "судової реформи" 2010 р. і диктаторського закону від 16 січня 2014 р. С. Ківалова. Її батько – Аракелян Мінас Рамзесович – перший проректор Одеської юракадемії, яку очолює С. Ківалов.

Арсірія Олександра Олександровича

суддю Окружного адміністративного суду міста Києва. Був і залишається членом Ради суддів України та Ради суддів адміністративних судів – органу, який з подачі Адміністрації Януковича "благословляв" голів адміністративних судів і їх заступників, у тому числі без будь-яких запитань і обговорень рекомендував у 2011 р. І. Темкіжева на посаду голови Вищого адміністративного суду. Не зупинив руйнування "Гостинного двору" у Києві (див. ухвалу в ЄДРСР N32353154).

У травні 2014 р. скасував рішення "неківалівського" з'їзду юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з обрання членів Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (постанова у ЄДРСР N38914519).

Білугу Сергія Володимировича

суддю Вищого адміністративного суду. Захистив дисертацію під "керівництвом" співавтора "судової реформи" 2010 р. і диктаторського закону від 16 січня 2014 р. С. Ківалова. Неодноразово перевірки щодо цього судді проводила Вища рада юстиції, у тому числі за зверненням на той час міністра економічного розвитку і торгівлі П.Порошенка, але підстав для притягнення до відповідальності "не знаходила".

Гончар Людмилу Ярославівну

суддю Вищого адміністративного суду. Була і залишається членом Ради суддів адміністративних судів – органу, який з подачі Адміністрації Януковича "благословляв" голів адміністративних судів і їх заступників, у тому числі без будь-яких запитань і обговорень рекомендував у 2011 р. І. Темкіжева на посаду голови Вищого адміністративного суду. Відома також тим, що безпідставно ухвалювала рішення за скаргами прокуратури, інших державних органів, які подані з грубим порушенням строків на оскарження (див., наприклад, ухвалу в ЄДРСР N18168086), навіть після ухвалення постанови Верховного Суду у справі (див. ухвалу N23738833).

Леванчука Олексія Миколайовича

суддю Апеляційного суду Миколаївської обл. У часи Януковича був головою цього суду. Втратив цю посаду за Законом "Про відновлення довіри до судової влади". Перед цим був головою апеляційного суду Хмельницької обл. У ЗМІ є чимало повідомлень про невідповідність способу життя цього судді суддівській зарплаті та неприкриту тягу до розкоші.

Розваляєву Тетяну Самуілівну

суддю Вищого адміністративного суду. Входила до "п'ятої палати", яка у 2010 р. була створена спеціально для розгляду справ проти президента, Верховної Ради, Вищої ради юстиції і фактично захищала інтереси цих органів. Відмовилася визнати незаконним підписання Януковичем так званих Харківських угод (див. ухвалу в ЄДРСР N19205735).



Цуркана Михайла Івановича


судді Вищого адміністративного суду. У часи Януковича був заступником голови Вищого адміністративного суду. Втратив цю посаду за Законом "Про відновлення довіри до судової влади". Співпрацював із Сергієм Ківаловим, зокрема готував дисертацію під його керівництвом та захистив її в Одеській юридичній академії. Разом з Л. Гончар безпідставно поновив прокуратурі строк на оскарження судового рішення, яке було ухвалено два з половиною роки до того (див., ухвалу в ЄДРСР N18168086).

Вимагаємо від цих суддів ЗНЯТИ СВОЇ КАНДИДАТУРИ для обрання до Конституційного Суду, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Ради суддів України, аби не підривати довіру до оновленого складу цих органів.

Закликаємо делегатів З'їзду НЕ ГОЛОСУВАТИ за ці кандидатури.



Група Судової Реформи Реанімаційного Пакету Реформ

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...