23 липня 2014, 17:06

Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" до Президента України та Верховної Ради України

Складність нинішнього становища полягає не лише у війні, яку розгорнула проти України Росія.

Героїчну відповідь на російську агресію чинять наші військові.

У боях з терористами гинуть українські захисники, миротворці, мирні люди.

На підтримку Збройних сил постало суспільство: ми вражені численними прикладами волонтерства і добродійної допомоги, яку звичайні люди роблять на користь поранених і покалічених. Власне, маючи на увазі оцих добрих людей, яким на серці лежить добро своїх співвітчизників і цілого народу, і оприлюднюємо дане звернення.

Коли ми бачили справжній, а не декоративний Майдан, то розуміли, що в країні відбуваються зміни. Коли сьогодні бачимо справжній, а не декоративний суспільний порив на підтримку рідної держави, знаємо, що зміни не пройшли марно.

Саме тому звертаємося до Вас, достойний пане Президенте України та шановні члени Верховної Ради з наполегливим словом.

Не допустіть компромісу з майбутнім нашого народу. За жодних обставин. І за жодних виправдань.

Не оберіть лукавої спокуси виправдати політику власних сумнівів потребами національної безпеки. Така неправда призведе до неминучої руйнації довіри людей до можливості змін. Щойно довіра до вас в народі зникне, то зникне ваша політична перспектива.

Не мовчіть, а говоріть з людьми, не бійтеся з ними говорити. Наше суспільство стало достатньо зрілим, щоб розрізняти правду від неправди. Намагаючись знайти для своїх дій найменші виверти, ви посилюєте неспокій і гнів народу.

Не будьте формальною владою. Будьте владою реальною, яка здатна і охоча прийти на поміч громадянинові України в кожну критичну хвилину, попри відсутність яких-небудь приписів. Це стосується всіх і кожного, від кого залежать рішення, дії та допомога, – і Президента, і глави уряду, кожного політика, урядовця, дипломатів, правозахисників чи лікарів, які рятують життя потерпілих під час війни.

І, найважливіше, виконуйте вами обіцяне і почніть жити по-новому.

Насамперед увесь Український народ вимагає негайної ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. У влади не має ані політичних, ані моральних прав затягувати цей процес. Тверда політична воля здатна дозволити швидко втілити будь-які процедурні чи законодавчі рішення.

Закликаємо Президента України та Верховну Раду України невідкладно і публічно схвалити рішення про проведення дострокових парламентських виборів у нашій державі.

Політичні компроміси, які можуть зберегти мажоритарну складову виборів чи високий прохідний бар'єр для нових політичних сил, є неприпустимі і викличуть спротив.

Закликаємо Президента і Верховну Раду бути свідомими своєї відповідальності.

Український парламент має пройти давно очікуване очищення. Верховна Рада мусить позбутися тавра зради.

Не зволікайте з цим кроком. Відкрийте двері новій Україні.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...