12 серпня 2014, 09:51

Люстрація: ВРУ та місцеве самоврядування

Сьогодні, у вівторок парламент розгляне проект закону про люстрацію. Революція гідності не закінчилась і люстрація – це її черговий і закономірний етап.

Важливо змінити склад ВРУ, але не менш важливо змінити склад місцевої влади, бо всі ґрунтовні зміни в державі відбувається не згори вниз, а знизу догори.

Саме від того, якими у нас будуть села й міста залежить те, якою буде вся Україна. У нас є унікальний шанс за рік також якісно оновити Київраду. Тобто українці реально можуть зробити повне перезавантаження політичної системи держави.

Вихідними ми збирались під стінами законодавчого органу, аби нардепи усвідомили свою відповідальність й прийняли закон про люстрацію у вівторок.

Тому закликаю всіх сьогодні прийти під стіни ВРУ о 10:00 і підтримати люстрацію.

Особисто я наголошую на тому, що на Київщині люстрація повинна початися з Приірпіння.



Тут, як і всюди, голови населених пунктів не склали партквитки під час розстрілу людей на майдані. Але, окрім цього, тут відбуваються наймасштабніші дерибани.

До прикладу, в Бучі за міського голови Федорука ліси пускають під забудову. Так через підставних ласий шматок у майже 14 га величежним парканом обгородив собі за допомогою старенького родича нардеп-комуніст Ігор Калєтнік.



Буквально днями "Вікна-Новини" видали ще один сюжет про те, як в Бучі біля школи Віктор Бондік обгородив собі ділянку, обніс її височезним парканом та біля школи над парканом встановив дроти із струмом. Щонайменше двоє дітей стверджують, що їх бив струм.

Бучанці кажуть: Бондік – це племінник Януковича.

На додачу тутешні люди стверджують, що під час майдану їм у скриньки закидали от такі листівки.



Щодо селищних голів Коцюбинського та Гостомеля – Вадима Садовського та Анатолія Кириченка – їх теж слід люструвати.



Вони не лише організовують наймасштабніший дерибан в Україні – паюють Біличанський ліс (близько 6,5 тис га).



а й брали участь в організації антимайдану.



Голову Ворзельської ради – треба теж люструвати за аналогічні діяння. У цьому зі мною солідарний не лише Єгор Соболєв – головний люстратор країни, а й автомайданівець Сергій Коба.

Нагадаю, що саме Коба закликав людей йти на Грушевського, коли представники головних політичних сил ще вагались.



Але це не просто наша вимога, це вимога людей Приірпіння. Згідно з опитуванням "Сайту громади Приірпіння" – тут майже 55% підтримують люстрацію не лише ПР, а й неефективних опозиціонерів на місцях.



В опитувані взяли участь понад 400 респондентів.

Якщо громади на місцях так твердо усвідомлюють потребу в люстрації, то ВРУ просто зобов'язана підтримати законопроект про люстрацію.

А громадяни зобов'язані прийти сьогодні о 10:00 під парламент і сказати владі, кого вони хочуть люструвати.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...