19 серпня 2014, 19:47

Київська міська рада й адміністрація зачинили двері перед громадянами. Забули Майдан?

Сьогодні вранці разом з колегою Алісою Рубан та ще п'ятьма киянами з бійкою проривалася на засідання Земельної комісії Київської міської ради. За регламентом Київради (і за здоровим глуздом) ці засідання є відкритими для громадян.

Що не ясно? – запитувала я у трьох сержантів міліції, які не пускали нас в середину мерії. Після безуспішного діалогу довелося трохи з ними поштовхатися. Фото сержантів

Доступ до Правди.

Звісно, ми прорвалися, але не тому, що переконали сержантів міліції. Нас провели.

Вже повертаючись, я ще раз спробувала пояснити сержантам, що вони були неправі, аж тут пролунало зізнання: Ніконов (Ігор Ніконов, заступник голови Київської міської держадміністрації і однопартієць Кличка, звісно) розпорядився нікого не пускати – прохід в мерію тільки за списками чи за дзвінком депутата. У мене повно знайомих депутатів і два однопартійці з Демократичного Альянсу з мандатами – Василь Гацько та Галина Янченко, яким я можу телефонувати зранку до ночі. Але це неправильно, несправедливо по відношенню до киян, які не мають знайомців у столичній владі, алемають питання до депутатів і посадовців.

Пане Кличко! Невже Ви забули, як проривалися до приміщення Київради разом із киянами ще зовсім недавно?

Невже Ви забули, за що стояв Майдан?

Якщо не забули, будь ласка, наведіть порядок на вході до будинку мерії і скажіть Ніконову та трьом сержантам, щоб пропускали громадян на засідання комісій і сесії Київської міської ради.

Пане Кличко! Ще одне прохання до Вас: наведіть порядок у Земельній комісії. На сьогоднішньому засіданні Земельної комісії Київради поряд з головою комісії – Вашим однопартійцем Володимиром Прокоповим – сиділа і "керувала процесом" людина з неймовірно поганою репутацією – Ганна Гаршина. В одному з недавніх блогів на УП я писала, що Ганна Гаршина за часів Черновецького працювала юристом в Управлінні землекористування під кервництвом покійної вже Світлани Макеєвої.

Ганна Гаршина з купою паперів Земельної комісії!!! поруч з головою комісії Володимиром Прокоповим (по центру)

Що цікаво, у инших управліннях НЕМА СВОГО ЮРИСТА – всі юридичні питання з усіх управлінь вирішуються у ЮРИДИЧНОМУ УПРАВЛІННІ Київської міської ради. А в Земельному управлінні був свій юрист – Ганна Гаршина. Минулу шефиню Гаршиної Макеєву восени 2010-го заарешутвали за підозрою у сприянні незаконній передачі фізічним особам київської землі на 7 мільйонів гривень.

Журналісти писали про шефиню Гаршиної:

Как рассказывают в кулуарах Киеврады, Макеева на работу в Киевраду пришла при мэре Александре Омельченко как секретарь земельной комиссии. Через некоторое время она исчезла и всплыла уже при мэре Леониде Черновецком в должности начальницы земельного управления.

"Ее лично пролоббировал зять мэра (Черновецкого – ред.) Вячеслав Супруненко, и она была его человеком. Она дружила и общалась только с теми людьми, с которыми ее знакомил Супруненко. Всех остальных она в упор не замечала", – рассказывают депутаты Киеврады.Говорят, что Супруненко все земельные вопросы доверял исключительно Макеевой.Блондинка Макеева зимой и летом ходила с загаром и любила драгоценности."Она часто появлялась с бриллиантами и сапфирами, при чем обязательно от известных марок типа "Тиффани" и обязательно в гарнитуре – серьги, ожерелье, колечко", – говорят бывшие сотрудники мэрии.


Я запитала ефектну білявку, що сьогодні на засіданні Земельної комісії підносила якісь папери Гаршиній, яку посаду та займає, що всілася поряд з головою Земельної комісії? Білявка знітилася й відповіла: "Це питання не до мене, а до голови комісії". Инший молодий чоловік, що також щось передав Гаршиній, сказав, що вона вже місяць!!! працює начальником управління земельних ресурсів Київської міської ради.

Дуже цікаво! Сьогодні моя колега Аліса Рубан відправила запит до Київради із запитанням: чи справді людину з такою біографією призначили начальником управління земельних відносин Київради і чи ще хтось порядніший претендував на цю позицію.

І ще питання до киян: ви пам'ятаєте, за що вийшли на Майдан?

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...