Програма "партії" Реанімаційний пакет реформ
Вчорашня похвала "реаніматорів" – експертів Реанімаційного пакету рeформ – з уст міністра економіки Павла Шеремети спричинила невеличкий скандал. Журналістам вчулося у словах Шеремети те, що їм хотілося почути))) – що на парламентські вибори піде така партія – "Реанімаційний пакет реформ" і Павло Шеремета з нею. Хоча Шеремета такого не говорив.
Для когось на жаль, для когось на щастя, громадська ініціатива Реанімаційний пакет реформ (РПР) не планує переформатовуватися у політичну партію та йти на вибори партійною командою. Це спільне рішення учасників РПР – залишатися громадською ініціативою.
Але це не означає, що "реаніматори" будуть спостерігати за парламентськими перегонами з Марсу.
Навпаки, експерти Реанімаційного пакету реформ збираються дуже активно брати участь у виборах – співпрацювати з усіма партіями, що будуть готові взяти на себе передвиборчі обіцянки УХВАЛИТИ ЗАКОНОПРОЕКТИ Реанімаційного пакету реформ: реформи міліції, прокуратури, судочинства, державної служби, продовження адміністративної реформи, медіареформи, регуляторної політики і податкової реформи та инші. Зараз "реаніматори" завершують роботу над таким переліком законопроектів для наступної Верховної Ради.
А ще "реаніматори" говоритимуть із виборцями, аби ті голосували не за популізм з вилами, граблями, піною у рота та крокодилячими сльозами, а за конкретні обіцянки, бажано підкріленими доказами у попередній парламентській чи позапарламентській роботі.
З РПР у Верховній Раді працюють депутати трьох фракцій: Батьківщини, Свободи, УДАРу, депутатської групи Суверенна Европейська Україна та позафракційні парламентарі, які об'єдналися у міжфракційне об'єднання "Платформа реформ". "Реаніматори" обов'язково розкажуть виборцям, хто які реформаторські закони підтримував, а хто "валив".
Розкжемо, що фракція "Свобода", наприклад, за більшісь законопроектів від РПР голосувала ОДНОГОЛОСНО! Окрема подяка від "реаніматорів "зв'язковому фракції Свободи з громадськими активістами народному депутату Юрію Сиротюку за підтримку і лобіювання законопроектів від РПР. Не завжди одноголосно, але результативно за особистої підтримки спікера Олександра Турчинова допомагала буквально протискати закони від РПР у парламенті Батьківщина – особливо переймаються цими проектами у фракції Андрій Шевченко, Леонід Ємець, Ксенія Ляпіна, Лілія Гриневич, Олег Медуниця, Леся Оробець. В УДАРі друзі громадських реформаторів – Віктор Чумак, Оксана Продан, Павло Різаненко, Ольга Белькова. З позафракційних – найактивніший лобіст реформаторських законів від громадськости Юрій Дерев'янко. Ех, шкода, що не змогли депутати ухвалити закон про вибори за відкритими списками – виборці могли би самі обирати зі списку партії того, хто, наприклад, голосував за реформаторські закони...це вимога Реанімаційного пакету реформ наступній Верховній Раді.
І ще одне, експерти та активісти Реанімаційного пакету реформ зараз отримують багато пропозицій від різних партій увійти у передвиборчий список. І такі, з яких сміються, але й пристойні також. І, можливо, хтось з "реаніматорів" таки вирішить йти на вибори. Але лише на свій страх і ризик.
Тут посилання на інфографіку про кілька законопроектів від РПР, які громадські експерти нав'язуватимуть учасникам виборчих перегонів (шукайте розділ "Інфографіка про необхідні реформи")
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.