Негідник Олексій Азаров
Рух ЧЕСНО та Реанміаційний пакет реформ кличуть усіх небайдужих до Верховної Ради в понеділок, 1 вересня о 10.30 вимагати від депутатів ЧЕСНИХ ВИБОРІВ.
Організатори пікету закличуть депутатів до двох речей:
По-перше, ухвалити законопроект N4846 про відкриту партійну (і мажоритарну) бухгалтерію на виборах, що передбачає прозорість всіх надходжень і витрат, а також обов'язковий звіт про ці виборчі фінанси ДО ДНЯ ГОЛОСУВАННЯ, а не після, як зараз того вимагає закон.
По-друге, самих депутатів, які майже всі балотуватимуться знову, бути порядними: не купувати "гречкою", не використовувати популістські гасла чи адмінресурс.
Нехай це все піде в історію, на смітник історії, точніше. Як син екс-прем'єр-міністра, досі народний депутат України Олексій Азаров. Азаров-молодший – депутат мажоритарного округу на Донеччині із символічним для нас тепер містом – Слов'янськ.
Як Азаров-молодший обирався і "перемагав" розповів в інтерв'ю Громадському радіо його конкурент на виборах 2012-го Фридон Векуа – поділили все місто на ділянки серед депутатів міськради, дали кожному завданння – лавки пофарбувати, дерева посадити і т.п., а приписати всі добрі справи кандидату Олексію Азарову – детальнішепро схему "перемоги" слухайте тут у повному інтерв'ю суперника Азарова – про виборчі схеми з 0.55.
Чи програв би громадський активіст Фридон Векуа сину прем'єр-міністра Олексію Азарову на чесних виборах?
Фридон Векуа – конкурент Олексія Азарова – не залишив рідне місто після захоплення ДНРцівями. Залишився там і "партизанив", зокрема, збирав і передавав важливу інформацію буквально повзучі поміж застав терористів. А нардеп Олексій Азаров, відколи почалася ця трагедія із терористами у місті і після звільнення, ані слова підтримки не сказав, ані копієчки не дав на допомогу хоча би однопартійцям, що пережили терор, обстріли, смерті близьких, руйнування житла, втрату роботу. Принаймні, за три дні опитування мешканців Слов'янську мені ніхто не сказав, що чув чи бачив підтримку від їхнього нардепа.
Звісно, велика відповідальність за чесні вибори лежить і на самих виборцях. Але, у випадку Слов'янська та й багатьох округів по всій Україні, ця відповідальність виборців ще має сформуватися. Адже пофарбовані лавки (як правило, за кошти місцевого бюджету) чимало громадян і сприймають як необхідний "кадидатський" мінімум.Це їхні проблеми? Не лише – це проблема журналістів, які гонять "джинсу" у теленовинах і на шпальтах газет, вихваляючу азароподібних за свіжопофарбовані лавки. Це також проблема "святих" отців усіх конфесій, що з радістю приймають подачки на церкву від кандидатів у депутати під час виборів. Це також проблема потужних громадських організацій, що не доїхали до мешканців Слов'янська і не пояснили на пальцях, що обирати депутатів до національного парламенту треба не за кількостю пофарбованих лавок.
Перший крок у відсіюванні негідників від парламенту можуть зробити усі кияни і ті, хто вранці 1 вересня буде в столиці – приходьте о 10.30 на Садову, 3а, де знаходяться комітети Верховної Ради разом вимагати внесення законопроекту про відкриту партійну і мажоритарну бухгалтерію на виборах.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.