25 лютого 2016, 19:44

Більше ніколи не голосуйте за Порошенка! Цей президент зазіхнув на Конституцію (+цікаве ВІДЕО)

Замість прологу – фрагмент із популярного американського серіалу Good wife:



У квітні 2014 року перед молодими політиками, юристами, журналістами, громадськими активістами виступав "експерт". Він ходить за каналу на канал, а найбільше цього "експерта" на "Інтері" через близькість "експертного" центру до Сергія Льовочкіна. Не називаю його прізвища, бо розмова була офрекордз. Якраз Конституційний суд тільки-но згвалтував Конституцію на вимогу Януковича - дозволив формувати парламентську коаліцію не з фракцій (як йшлося у попередньому ж рішенні КСУ), а з фракцій і окремих депутатів, бо інакше Януковичу не вдавалося сформувати більшість у парламенті у конституційний спосіб.

"Експерта" запитали, що він думає про ці зміни. Так от, це експерт, який тоді ще й очолював одну з державних аналітичних установ, сказав: "Нуууу,розумієте, треба ж бюджет верстати...потрібна коаліція в парламенті..." Він прямо виправдав таке втручання у Конституцію.

У лютому 2016 року з Конституції познущалися лідери парламентських фракцій – Ляшко, Тимошенко, Березюк, Луценко, а також Бурбак та Купрієнко, що внесли законопроект 3700 і народні депутати, коли ухвалили цей "закон про партійну диктатуру". А сьогодні Конституцію помножив на ноль і Президент Порошенко, коли підписав 3700.

Суть закону: партії зможуть вилучати будь-якого кандидата зі свого списку після оголошення результатів голосування – БЕЗ ЗГОДИ ВИБОРЦІВ. Пояснення авторів цього антиконституційного закону – не пустити зрадників у парламент. Дуже смішно. А хто їх туди у списки завів? Чи продав місце?

Підписаний сьогодні президентом закон 3700 суперечить Конституції України, тому що:

1. Передбачає, що його дія поширюватиметься на виборчі партійні списки, що брали участь у виборах 2014 року – 58 ст Конституції каже, що закони НЕ мають зворотньої дії в часі.



2. Порушує наше виборче право – 71 ст Конституції гарантує виборцям вільне волевиявлення. Вільне! Розумієте? Без втручання будь-кого, включно з партійними вождями.

"Закон вигідний тим, хто його подав, а подали його лідери п'яти фракції. Вони усі бояться бути чесними і відкритими перед своїми виборцями, вони всі сумніваються в своїх списках і хочуть ними маніпулювати. Виборцям слід більше ніколи не голосувати за партії, які дозволяють собі таке робити", – сказав голова Центру політико-правових реформ і голова ради Реанімаційного пакету реформ Ігор Коліушко в інтерв'ю Німецькій хвилі, коли ще закон 3700 підтримали депутати.

Сьогодні треба прямо сказати і про Президента – ніколи більше не голосуйте за Петра Порошенка, який дозволив собі таке зробити з Конституцією.

І головний висновок: більшості наших політиків ядра Януковича і Порошенка, і Тимошенко, і Ляшка тощо абсолютно наплювати на Конституцію. На жаль, суспільство не до кінця розуміє цінність Конституції – і від цього ми живемо так, як ми живемо – у бідності, безправності, безпросвітності.

В успішних країнах – Конституція на першому місці. Вона у всіх на устах, в головах, на варті прав і свобод.

Так буде і нас. Стежте за хештегом #КонституціЯ

Цю інфографіку підготували експрти Центру політико-правових реформ напередодні голосування в парламенті за антиконституційний законопроект:

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...