Дізнайтеся правду: хто й за що отримує ГРАНТИ+відео
А всі в курсі, що таке ці ГРАНТИ? А то лаються цим словом у телевізорах та коментах "дійові особи" від янучарів до навколопрезидентських та чи завжди саме це мають на увазі?
Ось словникове визначення:
Гра́нти – грошові або інші засоби, що передаються громадянами та юрособами (в тому числі іноземними), а також міжнародними організаціями для проведення наукових досліджень, розробки законопроектів, підготовки кадрів та інш. на умовах, передбачених грантодавцем. Гранти надаються безкоштовно і без повернення
Нажаль, український уряд (сподіваюсь, поки що) не належить до найбільших грантодавців в Україні. Насправді, найбільше грантів в Україні видають уряди країн ЄС, США, Канади, Японії та міжнародні фонди, засновані громадянами цих країнах.
Отримати у них грант непросто. В організації чи окремого претендента на грант має бути професійна репутація, потужна, актуальна ідея і менеджерська спроможність виконати (правильно витратити гроші) грант і публічно та вчасно прозвітувати за виконану роботу грантодавцю.
Однак це не все. Нова тенденія така: грантодавці хочуть бачити не лише слушну ідею й команду виконавців, вони хочуть бачити, наскільки ця ідея відгукується у серцях і головах инших громадян – не членів організації, взагалі, не з числа громадських активістів.
Саме зараз триває черговий конкурс на гранти для реалізації ідей з оцією умовою – має бути підтримка цієї ідеї якомога більшої кількості людей.
Для виміру такої підтримки є різні спососби: соцопитуання, наприклад, або ваші like!)
Це ролик Центру політико-правових реформ: https://www.youtube.com/watch?v=EomKhVlo_Oc
що зараз бере участь у конкурсі, перемога в якому дасть можливість розбудувати потужну мережу громадських організацій у всіх регіонах України.
Ви можете проголосувати лайком під відео до 10 липня 2017, 10:00. Якщо ви поділяєте, звісно, ідеї цієї заявки:
- Подальші реформи у судовій ситстемі, виборчому праві, реформі сектору надання адміністративних послуг (тобто, системи видачі довідок, паспортів, водійських прав та инших документів державними органами та огранами місцевого самоврядування) -
це те, що стосується нас усіх. От тіж ж закордонні паспорти держава має надавати по зафіксованій Урядом ціні у Центрах надання адміністративних послуг, а не давати можливість наживатися на цих послугах. Наприклад, біометричний закордонний паспорт має вам обійтися у 557 грн у Центрі надання адмінпослуг, має бути вам виданий там швидко й у комфортних мовах, але органи влади навмисно не створюють цих умов, щоби ви йшли в инші контори (діяльність яких часто заборонено рішеннями судів і законами) і переплачували за державний документ вдвічі чи більше.
Якщо не тиснути і не вимагати реформ, цей потяг не зрушить. Згодні? Ставте like!
Коментарі цього разу будуть тут: https://www.facebook.com/pravo.org.ua/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.