3 жовтня 2018, 16:25

Уявімо: справа ''Семочко і РФ'' потрапить у Верховний Суд, а там суддя Сімоненко із податковим номером РФ...

Денис Бігус із колегами виявили багатомільйонні непояснювані статки у Сергія Семочка - першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки. А ще – російське громадянство у його близьких родичів. Природньо, що тепер широко обговрюється, чи це співпадіння? Чи це винагорода за шпигунство на користь країни-агресора?

Я нічого не стверджую, але цілком припускаю, що після величезного скандалу справа Семочка може опинитися у суді. Рано чи пізно – у Верховному Суді.

А там...сюприз-сюприз!!! Там свіжопризначена Указом Президента суддя Верховного Суду Валентина Сімоненко, яка має індивідувальний податковий номер Російської Федерації (далі ІПН РФ).

Говорити про те, що росіяни записали її автоматично у свої реєстри платників податків одразу після окупації півострова у 2014 р. не слід. Громадська рада доброчесності виявила: Сімоненко отримала ІПН РФ у відділенні податкової РФ у м. Севастопіль на свій новий паспорт від 2015 р. Як російські податківці дізналися дані нового паспорта Сімоненко від 2015 р.????

Громадська рада доброчесноті звернулася до Президента (і головнокомунадувача!) з цією інформацією. Реакції – нуль. Президент витримав паузу після звернення у 9 місяців і 30 серпня 2018 р. призначив Сімоненко у "новий" Верховний Суд. Чи поставив Петро Порошенко перед "компетентними органами питання про проведення в установленому законом порядку перевірки цих фактів", – як те пропонується у ст. 80 ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" – невідомо.

До цих компетентних органів, зокрема, НАЗК, зверталися члени Громадської ради доброчеснсті із простим запитанням: де результати спецперевірки е-декларації В. Сімоненко? Перевірка розпочалася два роки тому! Відповідь – результати готуються до оприлюднення.

Тому дуже прошу усіх, хто буде порушувати питання Семочка у депутатських запитах, теле- і радіоефірах, на прес-конференціях президента, голови СБУ, не забувайте про те, що у Верховному Суді є суддя Валентина Сімоненко із досі неспростованими контактами з владою РФ у окупованому Криму.

Також прошу не забувати у цьому контексті прізвища членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що підтвердили здатність Сімоненко здіййснювати правосуддя на посаді судді Верховного Суду, і членів Вищої ради правосуддя, що зробили подання Президенту на призначення Сімоненко у Верховний Суд. Бо довіри до рішень україської судді, що зареєстрована платником податків у країні -агресорі, нема і не може бути. Як і довіри до Вищої кваліфкомісії суддів і Вищої ради правосуддя, що допускають такою роботою перетворення Української держави на Абсурдистан.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...

Мінус 5 млрд грн! Що курить міністр фінансів Марченко?

Україна має підвищити акцизи на тютюнові вироби. Це наше зобов'язання перед ЄС, яке закріплено у Директиві. Згідно цьому документу до 2025 року акцизи на сигарети, сигарили та тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) повинні бути не менше 90 євро за 1000 сигарет...