31 березня 2022, 23:19

Чому Бандера не курив?

Ех, так хочеться дописати рядок про це у знамениту пісню!

"Батько наш – Бандера, Україна – мати.

Ми за Україну підемо воювати.

Й не будемо курити. Не будемо бухати."

Як Бандера, який в автобіографії написав: "Не курив і не пив алькоголю".

На то в Степана Андрійовича було дві причини.

Перша – пластунська. У дитинстві Бандера був пластуном, а "пластун шанує і плекає своє здоров'я (без хоробливого страху про нього) як власність суспільства (!) ", відтак пластуни не вживали "ніяких отрут для самозадоволення, зокрема, не пили алкогольних напоїв і не курили тютюну".

Друга причина – політична. Землі Західної України за часів Бандери були у складі Польщі – польська влада тоді була окупаційною. І саме польській державі належала монополія на виробництво алкоголю і тютюнових виробів. Тож Бандера та його побратими закликали українців відмовитися від алкоголю і сигарет, аби не збагачувати польську державу.

Тобто, за часів Бандери курити було непатріотично.

І зараз так само!

Бо теперішні українські курці збагачують тютюнові компанії, що фінансують нашого ворога – фінансують армію росії і плюють на санкції проти путінського режиму!

Україна закликала увесь иншоземний бізнес піти з росії. Кожного дня з'являються новини про те, як з рф виходять фінансові корпорації, автомобільні гіганти, виробники одягу, косметики, ліків.

І тільки підла тютюнова індустрія продовжує працювати на путіна і його паству без змін. За даними Центру "Левада" (на росії організацію визнано иншоземним агентом) рейтинг путіна після початку широкомасштабної війни проти України зростає – і вже 83% росіянців підтримують свого головнокомандувача у його нелюдських діях в Україні.

Наразі виглядає так, що тютюнові компанії не планують вихід з російського ринку, тим самим продовжуючи та підтримуючи державу-агресора.

Зокрема, Japan Tobacco International, що є одним зі світових лідерів тютюнової галузі, продовжує працювати на росії. Частка JTI в російському тютюновому ринку складає 38,4% та сама компанія визначає країну як свій key market. Популярними сигаретами цієї марки залишаються Winston, Camel, Sobranie. Жоден російський громадянин не відчує на собі силу санкцій компанії, тому що їх просто немає. Компанія продовжує поповнювати бюджет росії й не турбується про наслідки цих дій.

Компанія British American Tobacco обмежилась висловлюванням глибокої стурбованості, прикриваючись тим, що їхнім обов'язком є підтримка робітників компанії.

Світовий лідер Philip Morris International, має лише намір вийти з ринку. У 2020 році компанія отримала 5 мільярдів доларів виручки від російських споживачів.

Тютюнові корпорації роблять спроби відбілювання своєї репутації...В той час як PMI та JTI вміло оминають повноцінний вихід компаній з ринка росії, гіганти не забувають під виглядом гуманітарної допомоги "підтримувати" українських військовослужбовців, надсилаючи їм пачки сигарет, що є прямою рекламою та забороняється законом.

Важливо, що українська держава правильно реагує на цинізм тютюнових компаній. Міністр фінансів України, Сергій Марченко вже звернувся до трьох гігантів тютюнової індустрії – Philip Morris, Japan Tobacco International, British American Tobacco із закликом зупинити бізнес на росії: "Сьогодні, працювати та вести бізнес в РФ означає сплачувати податки, які спрямовуються на фінансування терористичних дій режиму путіна. І сотні міжнародних компаній вже зробили вибір на користь миру та припинили роботу в РФ", – зазначив міністр фінансів.

Що виходить: українські патріоти-курці, коли купують чергову пачку цигарок чи пристрої для куріння, обирають шлях підтримки війни та країни-агресора – росії в цілому. Отже, відмова від куріння саме сьогодні може мати подвійну користь – як для здоров'я, так і для перемоги нашої держави – точнісінько як у часи Бандери.

Тютюнова індустрія завжди спиралася на продаж майбутньої смерті своїх споживачів. А тепер ще й опосередковано підтримує війну.

А Бандера не курив!

Фото з публікації "Історичної правди" https://www.istpravda.com.ua/articles/5e16ee0f377ef/

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Навіщо Гетманцев через акцизи підставив МВФ?

У це знову важко повірити, але під час війни влада продовжує вперто просувати знижку на акцизи для так званих айкосів і тим самим намагається позбавити бюджет 3 млрд гривень тільки у 2025 році! Але цього разу у лобіювання корисливих інтересів тютюнових компаній втягнули МВФ...

Ухвалений закон про Рахункову палату – це НЕ перемога! Соромно за депутата-''опозиціонера'' Железняка і журналістів.

Верховна Рада 30 жовтня ухвалила законопроєкт N10044-Д про Рахункову палату. Не вірте переможним реляціям влади, деяких представників опозиції, зокрема, Ярослава Железняка із фракції "Голос", і компліментарним заголовкам ЗМІ! Це не перемога! Це законодавчо закріплене захоплення інституції, яка мала би чесно і принципово рахувати гроші державного бюджету і міжнародну фінансову допомогу...

Радники, як в ОП, при космічних зарплатах. ДефектN2 законопроєкту про ''реформу'' Рахункової палати

Почнемо із зарплат, які законопроєкт N10044-д про нібито реформу Рахункової палати: народні депутати проявляють велику щедрість і пропонують встановити такі виплати: Голова РП – 55 прожиткових мінімумів – зараз це 160 тис грн на місяць + доплати, зокрема за доступ до держтаємниці + премія 30% від окладу, за спеціальне звання для державних аудиторів = приблизно 300 тис грн на місяць! 
Заступник Голови – 50 прожиткових мінімумів, це 146 тис грн + і ті ж доплати, инший член РП – 48 прожиткових мінімумів, це 140 тис грн на місяць + доплати...

Стратегічні дефекти законопроєкту про реформу Рахункової палати. Дефект N1.

"Рахункова палата – це наші очі", – сказала мені під час інтервʼю на Українському радіо Ніна Южаніна, народна депутатка з фракції ЄС, членкиня Комітету ВР з питань податкової та митної політики Зміст нашої подальшої розмови про законопроєкт 10044-д про реформу Рахункової палати, що його ухвалено 19 вересня 2024 р...

Український інститут майбутнього проти майбутнього України і ЗА підтримку міжнародного спонсора війни. За кого будуть народні депутати?

На 4 червня заплановано важливе голосування – з тих, які журналісти аналізують поіменно. Мова про підвищення податків на тютюнові вироби. Законопроект N11090, ініційований Міністерством фінансів і підтриманий податковим комітетом Данила Гетманцева, вже рекомендований на розгляд парламенту...

Міністр фінансів Марченко і нардеп Слуг Устенко хочуть підвищити ставки податків для всіх, а для продавців ТВЕНів (айкосів) знизити. Ціна питання = 1 Patriot

В Україні з 2021 року роки діють однакові ставки податку (акцизу) на сигарети та ТВЕНи (в народі їх називають айкосами, бо 80% українського ринку пристроїв для електричного нагрівання тютюну належить компанії Philip Morris, що виготовляє ці iqos)...