15 листопада 2024, 19:01

Слава Україні! Героям поневолених народів слава!

Так українське національне вітання "Слава Україні! Героям слава!" могло б звучати на теренах росії, коли б вона розвалилася і розсипалася на кілька незалежних національних держав.

Але чи розвалиться? А якщо не розвалиться, то чи зможемо ми говорити про таку жадану Перемогу? Хто вірить в одужання росії з відходом путіна, що вона стане цивілізованою країною і не розпочне нової агресії? Такого ніколи не було. І ніколи не буде. Якщо ми цього самі не зробимо – не допоможемо росії зникнути з мапи світу.

Голова ОУН (б) Олег Медуниця

Саме таким є головний меседж презентації нового правозахисного проекту Організації Українських Націоналістів "Анти-імперський блок народів".

"Для того, щоб перемогти росію, її треба розвалити зсередини", – каже Олег Медуниця Голова ОУН на зустрічі з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. За його інформацією сьогодні в катівнях московії разом із сотнями наших полонених знаходиться близько семи тисяч політичних в'язнів різних національностей – громадян самої росії.

"Ми хочемо цю виставку відправити по усьому світу і ми розраховуємо на те, що українська діаспора донесе до своїх урядів інформацію про ситуацію в росії, що в свою чергу допоможе нам досягти перемоги у війні з "імперією зла", – зазначає Голова ОУН. Він розраховує на те, що в демократичних країнах, де уряди підзвітні виборцям, "політикам буде важко пояснити, чому вони вітаються з путіним, якщо у нього у в'язницях сидять люди лише за пост чи коментар у соціальних мережах".

Пересувна виставка "Справжні в'язні путіна. Політичні в'язні поневолених народів" – це історія корінних народів росіі на прикладі десяти осіб, які знаходяться у в'язницях за свої погляди: матері чеченських правозахисників Зареми МУСАЄВОЇ, активіста з Калмикії Алтана ОЧІРОВА, журналістки з Бурятії Наталії ФІЛОНОВОЇ, музиканта і співака з Республіки Саха Айхала АММОСОВА, башкірського вченого Айрата ДІЛЬМУХАМЕТОВА, блогерки і дизайнерки з Казані Парвінахан АБУЗАРОВОЇ, башкірського еко-активіста Фаіля АЛСИНОВА, мешканця Якутська шамана-воїна Олександра ГАБИШЕВА, громадської активістки з Інгушетії Заріфи САУТІЄВОЇ, студента-активіста з Карелії Андрія ВАСЮРЕНКА, журналіста з Хакасії Міхаіла АФАНАСЬЄВА, студента з Карелії Нікіти КЛЮНІ і двох кримсько-татарських активістів: Асана АХТЕМОВА і Раїфа ФЕВЗІЄВА.

При цьому відповідаючи на питання стосовно, чому представники поневолених народів воюють в Україні, дає просте пояснення – "зубожіння в російській глибинці і великі гроші найманцям, які відправляються воювати в Україну".

"Ми хочемо пояснити цим народам і ці в'язні сумління-активісти хотіли пояснити своїм народом, хто їх головний ворог. У бурятів немає ніяких інтересів в Україні. Їм немає за що тут воювати", – каже Медуниця і розповідає курсантам історію кожного героя виставки.

"путін більше всього боїться, що росія розвалиться. Він не боїться санкцій, він не боїться своїх політичних опонентів, він боїться того, що колись усі ці народи скажуть – досить віддавати гроші в москву, досить віддавати своїх синів і дочок на війну в Україну. І тоді росія закінчиться", – вважає Голова ОУН і додає, що підняття національної свідомості корінних народів росії є одним із завдань також й українських військових: "І така робота ведеться в різних форматах, деякі представники корінних народів вже воюють на нашому боці".



Голова ОУН також наводить приклад, коли військовослужбовці російської федерації з числа представників корінних народів здавалися Збройним Силам України і потім отримували політичний притулок в країнах Західної Європи, зокрема Франції.



"Нам важливо, щоб усі ці народи створили свої представницькі структури, бо росія може зруйнуватися дуже швидко. І щоб не було вакууму влади. Для цього у нас є ще один проект – Університет вільних народів. Вони усі розуміють, що майбутнє їхніх народів залежить від того, як закінчиться наша війна", – каже Медуниця.

До зустрічі приєднався головний редактор газети ОУН "Шлях перемоги" Віктор Рог, який поділився своїм баченням інформаційної війни проти ворога.

"росія – це не нація, а орда, яка живе брехнею і грабунком. росія ніколи не жила не нападаючи, завжди агресія на сусідні території. Хто герої росії – іван грозний, петро І, лєнін, сталін, путін", – каже Віктор. "Вони вважають, що Україна – це "понарошку", – додає він.

"росія невипадково напала на Україну, ми ніколи не сумнівалися, що така агресія відбудеться і ми про це багато років тому попереджали. Це екзистеніцйна війна за виживання нашої нації", – зазначив Рог.

І я наостанок від себе додам, що гімн ОУН "Зродились ми великої години" став славнем Збройних Сил України. Те, що колись здавалось неможливим, стало реальністю. І так буде з нашею мрією про розвал росії і нашу Перемогу. Я в це вірю.

Слава Україні!

Дякую пресофіцерам ВІТІ ім.Героїв Крут за фото

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

MARCH на марші

На базі одного з центрів тактичної медицини триває практичне відпрацювання відповідних знань у курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут...

Умовний бій, але по-справжньому

"Ці заняття навчають тісно взаємодіяти, готують витривалість і стійкість", – так курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформації імені Героїв Крут описують свій умовний бій в одному з пейнтбольних павільйонів...

1000 днів. Стоїмо!

Сьогодні рівно 1000 днів повномасштабної війни росії проти України – війни, яка триває вже більше десяти років, а точніше вже кілька століть...

Слава Україні! Героям поневолених народів слава!

Так українське національне вітання "Слава Україні! Героям слава!" могло б звучати на теренах росії, коли б вона розвалилася і розсипалася на кілька незалежних національних держав...

Музи проти гармат

Кажуть, що коли гримлять гармати – музи мовчать. Напевно. Ті, хто пережив "Град", кажуть саме так – німа тиша і вселенське мовчання... Але все ж, коли гримлять гармати – музи мають не мовчати, а бути ще сильнішими, інакше – смерть...

Швидкі хвилини заради життя

(коли часу на документообіг немає) Події на Сході України не прийнято називати війною, хоча по кількості жертв, причин збройного конфлікту, гуманітарних та економічних наслідків протистояння – ці події називати інакше було би неточно...